Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Система антипотоп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Практично кожному знайома ситуація побутової аварійної поломки в системі водопостачання, опалення або каналізації. Неполадки в інженерних мережах завжди створюють великі проблеми, є причиною значних матеріальних збитків і вимагають багато часу на ліквідацію наслідків.

Але ж такого неприємного і витратного результату можна уникнути — досить встановити систему антипотоп. Коли буде пошкоджена інженерна комунікація, пристрої системи допоможуть запобігти затопленню шляхом автоматичного перекриття або відключення води, і збережуть ваше житло (і апартаменти сусідів знизу) в первозданному вигляді.

Що собою являє система антипотоп?

До складу типової системи захисту від потопу входить:

  • керуючий модуль — контролер;
  • датчики;
  • виконавчі пристрої — електрокрани;
  • блок електроживлення.

Датчики необхідно розмістити в місцях можливого протікання, а електричний кран — на трубу в місце подачі води. Як тільки контакти датчика виявляють протікання холодної або гарячої води, відразу ж включається світлозвукова індикація і надсилається сигнал на контролер, який керує кранами. Після цього обладнання негайно здійснює автоматичне перекриття джерела подачі води.

Перевага сучасної технології системи антипотоп полягає в легкій і простій установці, а також максимально ефективній роботі складових: від моменту, коли відбувся витік води, і до спрацьовування кранів проходить всього пара секунд.

Які системи антипотоп пропонує наш інтернет-магазин?

В інтернет-магазині Worldvision ви можете купити систему антипотоп, розраховану на будь-які потреби і бюджет: як базовий комплект, так і розширений. Останній може включати радіобазу з бездротовими датчиками. Також ми пропонуємо моделі з енергонезалежним силовим реле: це дозволить підключати насоси і т. д.

Ціна на систему антипотоп переважно залежить від її комплектації. За необхідності функціонал представлених наборів можна розширити шляхом установки додаткових датчиків, кранів, провідної або радіокнопки, радіобази, GSM-модуля для прийому смс-повідомлень. Інтеграція в «розумний дім» дозволить дистанційно керувати системою.

На що спиратися при покупці системи від затоплення?

Система антипотоп — надійне рішення для автоматичного захисту житла від протікання. Щоб пристрої точно підійшли до параметрів вашого будинку або квартири і стовідсотково справлялися зі своїми завданнями, наші фахівці радять:

  • з'ясувати діаметр проходу труб водопостачання;
  • визначитися, чи потрібні додаткові функціональні можливості системи, і які саме;
  • чи можна проводити ремонтні роботи.

Щоб убезпечити своє житло від протікання води, купуйте системи антипотоп оптом і в роздріб в інтернет-магазині Worldvsion. Якщо вам складно визначитися, звертайтеся до наших консультантів — вони швидко допоможуть вам зробити правильний вибір, а також оформлять покупку.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору