Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Радіоконтролери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент різних радіоконтролерів, які Ви можете придбати за найвигіднішою ціною.

Радіоконтролер

Радіоконтролер - це вид пристрою, завдання якого полягає в тому, щоб управляти пристроями контролю доступу, різними видами сигналізації і т.д. дистанційно. Найчастіше самим елементом управління в радіоконтролер є радіо-брелок, який і виконує роль ідентифікатора для даного типу контролера.

Які бувають види радіоконтроллер?

Радіоконтролери, по режимам управління реле, поділяються на три види:

• критичний;

• імпульсний;

• часовий.

Критичний режим роботи реле передбачає, що для перемикання реле в інший режим необхідно натиснути кнопку на брелоку, підв'язаного до даного контролера.

Імпульсний режим роботи реле означає, що включення реле відбувається тільки у той час, коли кнопка брелока перебуває в натиснутому стані.

Часовий режим роботи реле радіоконтролеру передбачає, що реле запрограмовано на спрацьовування лише в певний проміжок часу.

Радіоконтролери, як і всі інші пристрої контролю доступу, поділяються на два типи за місцем установки:

• вуличні;

• внутрішні.

Також варто зауважити, що брелоки, якими керуються деякі радіоконтролери, також повинні відповідати певним вимогам, і бути стійкими до перепадів температур і вологості, а також стійкістю до механічних пошкоджень.

Існують також моделі радіоконтролерів управління якими здійснюється через додаток на мобільному телефоні. Таке управління відбувається за допомогою передачі та прийняття сигналу через Bluetooth. Таким чином Ваш телефон просто дублюватиме роль спеціального брелока.

Також радіоконтролери умовно можна розділити по дальності їх дії. Такий вид поділу є досить умовним, проте така характеристика, як дальність дії, є однією з ключових при виборі такого пристрою, як радіоконтроллер.

На що варто звернути увагу при виборі радіоконтролеру?

• кількість виходів реле на блоці радіоконтролеру;

• укомплектованість брелоками (або іншими засобами ідентифікації), а також можливість підключення додаткових (які не входять в набір);

• дальність дії радіоконтролеру (може варіюватись від декількох метрів до декількох сотень метрів в прямій видимості);

• доступні режими роботи радіоконтроллер: критичний, імпульсний або часовий;

• можливість зовнішньої установки, в разі необхідності.

Для того, щоб купити радіоконтроллер оптом чи вроздріб, зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору