Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гібридні камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Останнім часом все частіше створюються відповідно до потреби ринку гібридні відеокамери, що володіють перемикачем між двома, трьома або чотирма поширеними аналоговими стандартами (HD-CVI, HD-TVI, AHD або Analog). Перемикач розташовується безпосередньо на корпусі камери відеоспостереження, на дроті у вигляді пульта управління або застосовується спеціальний контролер у вигляді джойстика. Даний тип камер частіше використовується для побудови або модернізації охоронної системи, де споживач заздалегідь не може визначитися з вибором стандарту відеоспостереження.

Передова гібридна технологія MHD (Multi High Definition), яка в відеокамері охоронного спостереження одночасно підтримує чотири популярні стандарти: HD-CVI, HD-TVI, AHD або Analog. Перемикання відеостандартів виконується за допомогою пульта управління MHD OSD controller або подiбного. При натисканні кнопки джойстика вгору встановлюється режим AHD, вниз - режим HD-CVI, вліво - режим HD-TVI, вправо - режим Analog, а натискання на перемикач виконує переведення в OSD-меню відеокамери. Для іншого виду пульта застосовується інший тип управління.

Для сумісності мультіформатних відеокамер потрібно використовувати MHD або інший HD відеореєстратор. Це дозволяє застосовувати для охоронного відеоспостереження на деяких ділянках найдешевші аналогові камери, на важливих напрямках - зі стандартом HD-CVI, HD-TVI або AHD, а на особливо значущих територіях - мережеві камери зі значною роздільнiстю. При цьому роздільна здатність відеопристроїв також може вибиратися згідно з потребами і технічними параметрами реєстратора. Наведена гібридна система охорони дасть можливість в подальшому гнучко модернізувати її без особливих витрат.

Застосовувані формати відеоспостереження HD-якості (720р (1280x720), 1080P (1920x1080)) використовуються для трансляції відеосигналу по коаксіальному кабелю без затримок і без використання прийомо-передавачів на віддалені відстані до 500 метрів, з можливістю передачі комбінованого відео і аудіо сигналу, а також управління PTZ-камерами і їх настройками по одному коаксіальному кабелю. Якість HD-відео спостереження схоже якості IP-відеоспостереження, а по простоті використання і ціною HD-камери значно перевершують IP-відеокамери з відповідною роздільнiстю.

Виходячи з вищесказаного, технологія MHD - це перспективний напрямок в області охоронних систем відеоспостереження, яка отримає найбiльше поширення. Простота налаштування системи полягає в елементарному перемиканні кнопки, що послужить об'єднанню функціональності, протоколів і якості всіх чотирьох форматів.

Також в нашому інтернет-магазині є: Вуличні камериAHD камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору