Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кольорові відеодомофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кольоровий відеодомофон - це зручно, комфортно, сучасно і надійно, а головне - безпечно. Адже такий пристрій кращий вартовий біля ваших дверей, який на порядок підвищує рівень безпеки будинку, квартири, офісу або будь-якої іншої будівлі, яка потребує захисту співробітників чи мешканців.

Чорно-білі домофони вже давно в минулому. Зараз доступні за ціною, актуальні та популярні саме кольорові відеодомофони. Найголовніша їх перевага - максимальна інформативність: звук, відео, кольори деталей. Можна не тільки чути відвідувача, що стоїть біля воріт або дверей, але і бачити його чітке кольорове зображення.

Основні можливості кольорового відеодомофону:

  • двосторонній аудіозв'язок;
  • кольорове відеоспостереження;
  • відкриття електрозамку.

Різні моделі володіють різноманітними можливостями та функціоналом.

Як обрати кольоровий домофон?

Різноманітність обладнання для домофонії пропонує широкий вибір відеодомофонів за дизайном, технічними характеристиками, функціональними можливостями і, звичайно ж, ціною. Так чим же відрізняються відеодомофони і якими вони можуть бути? Розглянемо коротко базові параметри.

Дисплей

Від розміру екрану домофона залежить величина і якість картинки, що відображається ним. Найбільш широко представлені в асортименті відеодомофони з екраном 4-7 дюймів і роздільною здатністю близько 800х480. Але індустрія безпеки постійно прагне до вдосконалення параметрів обладнання контролю доступу, і домофонія в цьому теж не відстає, пропонуючи все більше моделей відеодомофонів з роздільною здатністю монітора HD якості.

Елементи управління

Варіанти дизайну домофонів можуть задовольнити різноманітні побажання і вимоги. Зовнішнє виконання цих пристроїв залежить від типу кнопок управління - це можуть бути: механічні кнопки на корпусі, сенсорні кнопки навколо екрану або повністю сенсорний монітор.

Аудіозв'язок з відвідувачем

Спілкування з відвідувачем може здійснюватися за допомогою трубки (дуплексний тип) або гучного зв'язку (симплексний тип). Виробники все частіше відмовляються від застосування трубки, віддаючи перевагу зручності системи Hands Free ("вільні руки").

Детекція руху

Більшість кольорових домофонів мають таку додаткову опцію, як запис відеороликів або фото по детекції руху. Це стає корисним коли потрібно знати хто підходив до дверей під час вашої відсутності.

Виявлення руху здійснюється при активації програмного датчика руху або, при наявності тривожних виходів, при спрацьовуванні підключеного охоронного ІЧ-датчика.

Пам'ять

Відеодомофони окремих моделей мають вбудовану пам'ять, розраховану на запис і зберігання певної кількості фотографій відвідувачів або невеликих відеороликів. Крім того, більшість сучасних кольорових домофонів виготовляють зі слотом для підключення карти пам'яті.

Варто також відзначити, що відеодомофони можна з'єднувати в систему внутрішнього зв'язку (інтерком), а також підключати додаткові відеокамери для розширення огляду і отримання інших ракурсів відеозйомки.

Для безперешкодного монтажу і повноцінної роботи системи, бажано купувати комплект базових для домофонної системи пристроїв: домофон, викличну панель, необхідну кількість кабелю і електрозамок, щоб відкривати двері одним натисканням кнопки.

Все це можна купити в нашому інтернет-магазині за приємними цінами! Замовляйте зворотний дзвінок або пишіть в онлайн чат і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання!

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору