Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке відеореєстратор для відеоспостереження?

Відеореєстратор – це пристрій отримання, обробки відеосигналу, зберігання і відтворення відеоматеріалів з можливістю виведення відеозапису на монітор або онлайн переглядом з локальної або глобальної мережі (інтернет). Відеореєстратор зберігає великі масиви відеозапису на ємних носіях інформації жорстких або SSD дисках, а також на картах пам'яті. За допомогою відеореєстратора можна управляти відеокамерами, налаштовувати параметри запису і відтворення.

Відеореєстратори сьогодні використовуються практично скрізь, починаючи від приватних будинків, закінчуючи великими промисловими підприємствами.

Які види відеореєстраторів бувають?

Існують 5 основних види відеореєстраторів:

 • Аналогові відеореєстратори – реєстратори які працюють з аналоговими HD відеокамерами. Даний вид реєстраторів повинен мати потужний процесор, який дозволить одночасно оцифровувати аналоговий відеопотік, аналізувати відео, виявляти рух в кадрі, записувати відеодані з заданими параметрами, здійснювати пошук відео в архіві, виводити відеоінформацію з архіву на монітор і надавати доступ з локальної та глобальної мережі;
 • IP (NVR) відеореєстратори – IP реєстратори працюють c IP відеокамерами і на відміну від аналогового реєстратора вся робота з оцифруванням відео та аналізом даних покладено на IP відеокамеру, здебільшого NVR виконує роль сервера для зберігання, пошук і відтворення даних по заданих параметрах;
 • Гібридні відеореєстратори – гібридні реєстратори можуть працювати як з аналоговими HD відеокамерами так і з IP камерами;
 • Нагрудні відеореєстратори – призначені для носіння на грудях і використовуються поліцією, службами порятунку, охоронними фірмами для відеофіксації подій на місці подій;
 • Мобільні відеореєстратори – мобільний реєстратор призначений для використання в автомобілях або екстримальних видах спорту; можуть мати GPS, датчики положення і удару.

На нашому сайті ви знайдете професійні відеореєстратори всіх зазначених різновидів.

Як працює аналоговий відеореєстратор?

Аналоговий реєстратор – це пристрій з процесором і власною операційною системою, яка приймає відеосигнал з аналогових відеокамер по коаксіальному кабелю, оцифровує, зберігає на жорсткому диску і транслює відео на підключеному моніторі в режимі реального часу.

Відеореєстратор може:

 • оцифровувати аналоговий відеопотік;
 • стискати відео за допомогою кодека;
 • аналізувати відеосигнал, виявляти рух в кадрі;
 • записувати відеодані з заданими параметрами за розкладом, рухом, тривожним сигналом та ін.;
 • здійснювати пошук відео в архіві по даті, часу, події та ін.;
 • виводити відеоінформацію з архіву на монітор як з однієї камери так і з декількох;
 • управляти відтворенням – запускати, зупиняти, перемотувати, прискорювати або сповільнювати.
 • надавати доступ до архіву і налаштувань з локальної та глобальної мережі.

Сучасні аналогові реєстратори досить часто вміють приймати і обробляти сигнал з IP відеокамер, в такому випадку вони називаються гібридними.

Існує чотири основних аналогових стандарта:

 • CVBS
 • AHD
 • HD-CVI
 • HD-TVI

Ці стандарти відеосигналів можна умовно розділити на старий і новий аналог.

До старого стандарту відноситься CVBS. Він був популярний досить довго, але максимальна роздільна здатність, яку міг видати такий формат - це 1000 ТВЛ, що дорівнює приблизно 960х576 пікселям. Поява нового аналога призвела до того, що попит на відеореєстратори старого формату почав падати і їх перестали випускати. Хоча варто зауважити, що багато сучасних реєстратора підтримують CVBS, оскільки від технології відмовилися відносно недавно і поки люди продовжують користуватися старими аналоговими камерами.

разрешения 1000 ТВЛ и 1080p

Решта перерахованих вище форматів відносяться до нового аналогу. Їх можна розглянути разом оскільки всі три формати фактично нічим не відрізняються, крім відсутності сумісності.

AHD (Analog High Definition) – це загальна назва формату, розробленого в Кореї, ця технологія передачі зображення не ліцензована і може вільно копіюватися, на відміну від двох наступних форматів.

HD-CVI – запатентований китайською компанією Dahua формат передачі зображення. Він схожий з класичним AHD, але на відміну від останнього постійно модернізується і вдосконалюється.

Turbo HD (HD-TVI) – належить китайській компанії Hikvision. Цей формат також здатний передавати відео з роздільною здатністю до .

На сьогоднішній день, можна сказати, що роздільна здатність для аналогових стандартів відеоспостереження є чимось природним. У найближчі 2-3 роки ця роздільна здатність буде так само доступною за ціною, як і Full HD.

Завдяки політиці компаній, що прагнуть отримати лояльність своїх клієнтів, обладнання виготовляється сумісним відразу з усіма форматами (у нас на сайті вони представлені як XVR реєстратори). Така політика дозволяє витримувати конкурентоспроможність на ринку відеоспостереження.

Що таке гібридний відеореєстратор?

Гібридні реєстратори підтримують одночасне підключення IP камер відеоспостереження і аналогових камер відеоспостереження, що часто дозволяє відмовитися від окремого мережевого відеореєстратора.

Які переваги гібридних відеореєстраторів?

До основних достоїнств гібридного реєстратора можна віднести:

 • Підключення аналогових камер відеоспостереження;
 • А також підключаються IP камери відеоспостереження і часто з більш високою роздільною здатністю, ніж підтримувані аналогові відеокамери.

На що варто звернути увагу при покупці гібридного відеореєстратора?

Залежно від моделі відеореєстратора (а точніше потужності процесора, оперативної пам'яті, вхідного мережевого потоку) може бути обмежена сумарна кількість каналів і підключення IP відеокамери можливо тільки при заміні одного з аналогових каналів. Так само варто враховувати можливості відтворення даних реєстраторів, так як якщо реєстратор розрахований на відтворення однієї відеокамери на 4МП то відтворення відеокамер з роздільною здатністю 4К буде проблематичним. Такий реєстратор краще використовувати як сервер, а відтворювати відео краще по мережі.

Виробники все активніше рухаються в бік підвищення зручності, легкості використання своїх пристроїв. Це видно не тільки по зростаючій універсальності реєстраторів, а й по постійному створенню та вдосконаленню якісних програмних додатків під ПК або смартфони для цих відеореєстраторів. Але, незважаючи на це, уточнювати сумісність ваших відеокамер з придбаним реєстратором все ще варто.

Чому кількість каналів відеореєстратора — це важливо?

Аналогові відеокамери спостереження підключаються до реєстратора безпосередньо через окремий BNC роз'єм. Якщо відеокамер виявиться більше ніж BNC входів то підключити їх до реєстратора просто не вдасться.

Відеореєстратори діляться на групи, виходячи з кількості підтримуваних каналів:

 • 4 канальні реєстратори;
 • 8 канальні реєстратори;
 • 16 канальні реєстратори;
 • 24 канальні реєстратори;
 • 32 канальні реєстратори.

4 канальний аналоговий видеорегистратор32 канальний аналоговий видеорегистратор

4 канали

32 канали

На відміну від аналогового відеореєстратора, де можна візуально визначити кількість каналів, в IP відеореєстраторові де підключення до всіх відеокамер йде через мережевий порт, візуально визначить кількість каналів неможливо. Це можна зробити тільки за моделлю реєстратора.

У гібридних відеореєстраторах, при збільшенні кількості роз'ємів для аналогових камер, також збільшується кількість підключуваних IP камер. Так в реєстраторах на 32 канали, кількість IP відеокамер для підключення може досягати 16. При відключенні певної кількості аналогових камер, стає можливе підключення такої ж кількості IP камер. Крім них, також збільшується кількість вінчестерів, SATA портів і аудіоканалів.

Для відеоспостереження в приватних будинках, невеликих офісах, або на складі часто буває досить 4 канального відеореєстратора. Зазвичай 4 камери в приватних будинках встановлюються по периметру будівлі. В офісі відеоспостереження варто ставити на вхід з вулиці, вхід усередині приміщення, і в робочих кабінетах.

Які переваги аналогових відеореєстраторів?

 • Ціна системи відеоспостереження. Так як ціна аналогової системи відеоспостереження, в більшості своїй, виявляється менше вартості IP відеоспостереження, при незмінно високій якості відеозапису, яка фактично нічим не поступається IP системі відеоспостереження.
 • Висока сумісність з різними форматами і марками камер, а також можливість підключати відеореєстратори до вже існуючих систем відеоспостереження, що значно економить кошти при апгрейді.
 • Відстань, так між IP камерою і реєстратором має бути не більше 100-150 метрів в залежності від якості кабелю, інакше необхідно використовувати проміжні комутатори з підключенням живлення для нього, або оптичний кабель й медіаконвертери. У випадку з аналоговими HD камерами, ця відстань збільшується до 500 м, що дає можливість для розгортання системи відеоспостереження в аналогічній якості на великих відстанях.
 • Простота підключення такого обладнання дозволяє з легкістю встановити його самостійно.
 • Аналоговий сигнал, на відміну від IP, не має затримок при трансляції відео.

Як вибрати відеореєстратор?

Для установки відеоспостереження дуже важливо правильно підібрати комплектуючі: відеокамери і відеореєстратор (DVR або NVR). Не можна однозначно сказати, що один з цих двох елементів важливіший. Від того якої якості буде кожен окремий елемент залежить якість всієї системи.

Які основні критерії вибору професійного відеореєстратора?

Перш за все, потрібно з'ясувати які відеокамери ви бажаєте використовувати для системи відеоспостереження — IP відеокамери, аналогові HD камери або ж система буде гібридною?. Від цього потрібно відштовхуватися при виборі відеореєстратора. Так як, вибравши IP відеокамери ви не зможете підключити їх до аналогового відеореєстратора, якщо у цих камер немає відповідного дублюючого виходу, що зустрічається досить рідко і якщо є, то він зазвичай CVBS. Якщо планується купувати як аналогові, так і ip камери то варто вибрати «гібридні» моделі відеореєстраторів.

З'ясуйте скільки і яких камер відеоспостереження потрібно встановити. Залежно від цього числа потрібно вибрати відеореєстратор за кількістю каналів: 4, 8, 16, 32, 64 канали. Краще брати відеореєстратор з трохи більшою кількістю каналів — щоб не міняти реєстратор якщо знадобиться додати одну-дві відеокамери.

Також в деяких відеореєстраторах передбачені аудіовходи і відповідно аудіовиходи.

Визначившись з відеокамерами, варто розглянути характеристики пропонованих виробниками відеореєстраторів.

Які характеристики важливі в відеореєстраторові?

У будь-якому відеореєстраторові найбільш важливими характеристиками є роздільна здатність і швидкість запису.

1) Роздільних здатностей в характеристиці відеореєстратора може бути дві:

 • Роздільна здатність відображення – це та картинка, яка виводиться на монітор через його відеовихід (VGA, HDMI). Від цієї роздільної здатності залежить якість переданої на монітор картинки.
 • Роздільна здатність запису – це той показник який безпосередньо впливає на якість записуваної інформації. Так як вся інформація в відеореєстраторах є цифровою, тому і відео, що записується за допомогою відеореєстратора теж є цифровим. І вимірюється в вертикальних і горизонтальних пікселях.

Для аналогових HD відеореєстраторів максимальною роздільною здатністю поки вважається 4K. Роздільна здатність 4K досягається завдяки використанню технологій HD-TVI і HD-CVI. Для досягнення максимальної якості рекомендується використовувати камери і відеореєстратор одного виробника, тоді можна отримати дійсно якісне відеоспостереження.

Для IP NVR цей показник буде в більшій мірі залежати від можливостей відеокамери. Вибираючи NVR, переконайтеся в наявності відповідної вашій IP камері роздільної здатності в відеореєстраторові. Це може бути 6МП, 8Мп (Ultra 4K) або може бути і більше.

2) Другою найбільш важливою характеристикою в відеореєстраторові є швидкість запису. Що це за характеристика? Для її розуміння варто уявити відеофайл у вигляді послідовності кадрів. Для нормального сприйняття людиною послідовної зміни кадрів вони повинні змінюватися з певною швидкістю, наприклад, найбільш оптимальною швидкістю для сприйняття вважається 25 кадрів в 1 секунду. Якщо збільшити це показник, то для людини це вже буде не помітно, а розмір архіву буде істотно збільшений. Значить, інформація надлишкова. Якщо ж швидкість буде менше, то людині буде складніше сприймати цю інформацію, і можливі втрати важливих деталей через меншу кількість кадрів.

Так само варто звернути увагу на характеристики мережевих функцій та можливості їх використання; віддалений доступ через мережу, зручність роботи з мобільними пристроями (наявність мобільних клієнтів для iOS і Android).

Який відеореєстратор краще купити?

При покупці варто звернути увагу на виробника відеореєстраторів. На сьогоднішній день найбільш затребуваними виробниками на світовому ринку, а ринок України не виняток, є Hikvision і Dahua. Це не єдині виробники відеореєстраторів, але це ті, хто веде ринок відеоспостереження вперед, створюючи все нові і нові моделі, удосконалюючи і впроваджуючи нові напрацювання, роблячи відеоспостереження з кожним днем ​​все доступнішими і якіснішим, це - лідери на яких всі рівняються.

Скільки коштує відеореєстратор?

Ціна відеореєстратора безпосередньо залежить від кількість каналів, роздільної здатності, швидкості запису на кожен канал. Чим більше камер, краща роздільна здатність і швидкість запису тим дорожче відеореєстратор і комплекти відеоспостереження. Так як для обробки більшої кількості камер і кращої роздільної здатності потрібні більш продуктивні процесори і чіпи для стиснення відео.

Чому варто купити відеореєстратор в магазині Worldvision?

Інтернет магазин Worldvision займається продажем охоронної техніки і знаходиться на ринку вже більше 10 років. Ми з радістю допоможемо вам у виборі потрібного товару, а також запропонуємо вам пораду з будь-яких питань, що цікавлять. Думка кожного клієнта важлива для нас, тому ви можете розраховувати на хороший сервіс та обслуговування. Купити відеореєстратор в інтернет-магазині Worldvision буде правильним вибором.

Вгору