Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кодові клавіатури з контролером

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для зручності користувачів наш інтернет-магазин пропонує Вам придбати кодові клавіатури з контролером. Для початку потрібно розібратися, що ж із себе представляють такі пристрої, як кодові клавіатури з контролером? Для яких цілей вони застосовуються? А також які їхні особливості.

Кодові клавіатури з контролером

Кодова клавіатура - це один з видів зчитувачів, які використовуються в системах контролю і управління доступом. Кодова клавіатура з контролером являє собою пристрій, який виконує не тільки зчитування введеного в неї коду, але і, завдяки контролеру, є незамінним помічником у постійному контролі й управлінні доступом на будь-яку територію або в приміщення.

Види кодових клавіатур з контролером, а також їх особливості

На сайті інтернет-магазину Worldvision представлені різні види і модифікації кодових клавіатур з контролерами. Візуально такий пристрій являє собою моноблок, в який вбудований зчитувач і кодова клавіатура. Додатково представлені моделі з вбудованими біометричними, безконтактними і контактними зчитувачами.

Таким чином представлені пристрої надають користувачеві можливість застосовувати і використовувати різні види аутентифікації.

Деякі моделі, які представлені на сайті, мають додаткові можливості, які полегшують використання даних пристроїв. Так, наприклад, наявність в кодової клавіатурі з контролером підсвічування набагато полегшить використання пристрою в темний час доби, або в погано освітленому приміщенні. А ось вбудована в деякі моделі контролерів з зчитувачами кнопка-дзвінок стане ефективною заміною звичайному дверному дзвінку. Моделі кодових клавіатур зі зчитувачами, в які вбудований дисплей, буде зручно не тільки використовувати, а й налаштовувати.

Варто зауважити, що деякі з моделей кодових клавіатур зі зчитувачем можуть бути використані в досить широкому температурному діапазоні і при досить високому рівні вологості. Завдяки таким особливостям кодові клавіатури з зчитувачами поділяються на:

• пристрої для зовнішньої установки;

• пристрої для внутрішньої установки.

Ще однією відмінністю в кодових клавіатурах зі зчитувачами є вид використовуваної клавіатури. Вона може бути звичайна (кнопкова) або сенсорна. Така відмінність жодним чином не впливає на працездатності даного пристрою, однак впливає на його дизайн і зовнішній вигляд.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете придбати кодові клавіатури з зчитувачами як оптом, так і в роздріб. Для оформлення замовлення на кодові клавіатури з зчитувачами зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами.

Вгору