Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики охорони периметра

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якісну і сучасну систему охорони периметру складно собі уявити без використання функціональних датчиків. Такі датчики є основою будь-якої системи безпеки,  її "очима", адже завдяки їм відбувається виявлення незваних гостей на підконтрольній території.

Датчики охорони периметру

Основна функція датчиків охорони периметру - своєчасно реагувати на проникнення зловмисників на об'єкт, що охороняється. Однак вибір ідеального датчика залежить від ряду факторів: розміру території, особливостей рельєфу та клімату, типу огорожі, наявності пішохідних зон, автомагістралей, залізничних шляхів в безпосередній близькості від об'єкту та інших чинників.

Спробуємо розібратися в перевагах, недоліках а також типах і особливостях тих чи інших варіантів охоронного обладнання для виявлення небажаних відвідувачів.

Якими бувають датчики безпеки периметра?

Периметр об'єкта - свого роду перша лінія оборони, і організувати її захист необхідно в першу чергу, бажано ще на етапі проектування системи безпеки. Для ефективної роботи всієї системи охорони важливо попередньо здійснити аналіз всіх лазівок, якими можуть скористатися непрохані гості, і при установці датчиків охорони периметра зробити особливий акцент на неблагонадійних ділянках.

На сьогоднішній день найпоширенішими є такі типи датчиків:

- інфрачервоні;

- радіохвильові;

- вібраційні;

У чому різниця і які особливості різних видів датчиків?

ІК-датчики

Інфрачервоні датчики є найбільш популярними серед аналогів. Вуличні інфрачервоні датчики працюють за принципом тих, що використовуються всередині приміщень - реагують на зміни теплового випромінювання. Однак їх корпус часто виготовлений з міцніших матеріалів, що забезпечує стійкість до змін погодних умов, актів вандалізму, проникнення вологи та інших несприятливих факторів.

Серед інфрачервоних датчиків охорони периметра виділяють пасивні і активні. Перший тип датчиків встановлюється точково переважно на коротких ділянках - вздовж воріт, дверних або віконних прорізів. Недоліком таких датчиків є підвищена частота помилкових повідомлень, проте більшість виробників мінімізують цю проблему впровадженням технологій, що виключають реагування на зовнішні подразники.

Активні ік-датчики, які ще називають інфрачервоними бар'єрами, працюють в дуеті з фотоприймачем і встановлюються один напроти одного по всьому периметру території, що охороняється, на спеціальних стійках або над огорожею.

До недоліків пристроїв з інфрачервоним випромінюванням можна віднести можливість зниження ефективності роботи під час сильних опадів, туманів, під дією яскравих джерел світла.

Радіохвильова система

Радіохвильові охоронні датчики за принципом дії схожі з інфрачервоними, проте реагують не на теплове випромінювання, а на коливання електромагнітного поля, сформованого в зоні дії пристроїв. Перевагами радіохвильових датчиків є стійкість до погодних умов і можливість прихованої установки.

Вібраційні датчики

Ціна датчиків охорони периметра такого типу трохи нижча аналогів. Принцип роботи полягає в реакції сенсорного кабелю на механічні коливання огорожі. При чому подібні пристрої можуть встановлюватися на огорожах будь-якого типу, від сітки-рабиці до цегляної огорожі. Знизити частоту помилкових спрацьовувань можна за рахунок відповідних налаштувань. Головним недоліком такого типу захисту є недоцільність використання на об'єктах, розташованих на ділянках з пожвавленим рухом.

Ми розглянули основні типи систем для забезпечення безпеки периметра. З повним переліком моделей можна ознайомитися на нашому сайті. Купити датчики охорони периметру, датчики руху, датчики відкриття, датчики вібрації, датчики розбиття скла, датчики комбіновані оптом і в роздріб можна, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за контактними телефонами. Наші менеджери нададуть консультації та допоможуть з вибором ідеального пристрою.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору