Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабель

Кабелі для систем відеоспостереження

Кабелі необхідні в будь-якій системі відеоспостереження, якщо це, звичайно, не бездротова система. Вони дозволяють передавати сигнал від камер і інших пристроїв в реєстратор і отримувати від нього живлення. Існує багато видів кабелів, але серед основних різновидів можна виділити:

 • Сигнальний кабель
 • Коаксіальний кабель
 • Комбінований кабель
 • Кабель звита пара
 • Патч-корди

Кожен з цих типів кабелів створювався зі своїми особливостями, виходячи зі специфічних областей застосування. Ви зможете купити кабель будь-якого з перерахованих вище видів у нас в інтернет магазині. Чим же відрізняються ці кабелі один від одного?

Сигнальний кабель призначений для передачі сигналу електричних приладів. Він складається з ізольованих парних мідних жил в кількості від 2 до 10. У охоронній техніці сфера застосування цього кабелю не менше, ніж у інших видів кабелів. Так, наприклад, сигнальний кабель може використовуватися в системах сигналізації. Більшість датчиків, таких як датчики руху, затоплення, диму і інші, підключаються за допомогою саме таких дротів. Викличні панелі домофонів також можуть підключатися за допомогою цього кабелю, але тільки на невеликих відстанях.

сигнальний кабель

Сигнальний кабель

Коаксіальний кабель є одним з найстаріших видів кабелів. Незмінною його особливістю, незалежно від модифікацій, є центральний провідник, відокремлений від зовнішнього, шаром ізоляції. Особливого поширення такі провідники отримали в середовищі кабельного телебачення і системах відеоспостереження аналогового формату.

Існують такі різновиди коаксіальних кабелів:

 • RG-6
 • RG-8
 • RG-11
 • RG-58
 • RG-59
 • RG-62

У кожного з типів є свої особливості і відмінності, такі як товщина кабелю, кількість жил, матеріал та інші. Детальніше про види коаксіальних кабелів ви зможете дізнатися в розділі «Коаксіальні кабелі». Варто зауважити, що для охоронних і особливо систем відеоспостереження найчастіше підходять RG-6, RG-11 і RG-59. При виборі кабелю варто враховувати специфічні умови встановлення, такі як відстань прокладання, зовнішнє це, або внутрішнє прокладання. Купити кабелі як коаксіальні, так і інших видів, ви можете у нас, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.

коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель

Якщо коаксіальний кабель використовується практично повсюдно, то комбінований кабель, незважаючи на схожість, має більш вузьку спеціалізацію. Здебільшого, сфера застосування цього кабелю обмежується системами відеоспостереження та кабельним телебаченням. Він складається з коаксіального і силового кабелю, один з яких подає сигнал, а другий - живлення на камеру. Такий кабель може бути використаний при підключенні до всіх аналогових камер. Вартість кабелю, який поєднує коаксіальний і силовий кабель, ви зможете вточнити на сайті або за телефоном.

 

комбінований кабель

Комбінований кабель

Звита пара є одним з найбільш широко використовуваних типів кабелів, і охоронні системи тут не є винятком. Цей різновид з'єднувального кабелю являє собою одну, а частіше кілька пар дротів, скручених між собою, де кожен дріт, при цьому, ізольований. Скручування пар проводиться з метою мінімізації електромагнітних перешкод, що виникають при проходженні струму. Існує величезна кількість різновидів дротів такого типу, вони можуть відрізнятися за такими параметрами:

 • Кількість пар
 • Швидкість поширення сигналу
 • Види екрану
 • Види оболонки
 • Діаметр жили

У кожного з цих параметрів є свої підпараметри і це створює широкий спектр кабелів. Підбирати вид дроту краще з урахуванням ваших потреб. Так, провідники з великою кількістю пар, можуть не тільки передати зображення з однієї камери, але і створюють можливість підключення додаткових пристроїв, а також передачі звуку і зображення з них. Ви зможете дізнатися, яка кручена пара підійде саме під вашу систему відеоспостереження, просто зателефонувавши нам. Крім того, ми продаємо кабель за метражем, розраховуючи яка буде на ваш кабель ціна за певну кількість метрів.

звита пара

Звита пара

Патч-корд - це провідник, призначений для об'єднання декількох приладів. У системах відеоспостереження, найчастіше, такі пристрої використовуються для підключення камер до реєстраторів або інших систем відеоспостереження. З їх допомогою здійснюється спередача відеосигналу і живлення.

патч-корд

Патч-корд

Обтискання кабелів

Важливим етапом роботи з кабелем є з'єднання його з коннектором. Для цього потрібно два інструменти:

 • Стріппер
 • Крімпер

Перший використовується для зачищення дротів від ізоляції і підготовки до обтискання, другий потрібен, власне, для самого обтискання. Під обтисканням зазвичай розуміється закріплення коннектора на кінці кабелю. У нас є як перший, так і другий інструмент. З їх допомогою ви зможете самостійно підготувати всі кабелі для підключення, щоб створити свою охоронну систему.

крімперстріппер

Крімпер Стріппер

Купити дроти та кабелі різних типів і для різних експлуатаційних цілей ви зможете в нашому інтернет магазині. Ми надаємо консультації, підбираємо необхідні пристрої і навіть готові комплекти, виходячи з ваших потреб і можливостей. Інтернет магазин Worldvision зробить ваше життя безпечніше.

Вгору