За даними поліції Сінгапуру, камери відеоспостереження допомогли розкрити понад 5000 злочинів з моменту їх появи у 2012 році. Уряд Сінгапуру настільки впевнений в успіху міського відеоспостереження, що прагне до 2030 року збільшити кількість камер з 90000 до 200000. Мережа камер відеоспостереження, відома як PolCam, охоплює такі місця, як житлові квартали, районні центри, автостоянки та інфраструктуру громадського транспорту.

Правоохоронці заявили, що камери відеоспостереження дуже ефективні у запобіганні фізичним злочинам, таким як випадки домагань, пов'язаних із кредитуванням без ліцензії, включаючи крадіжки зі зломом, крадіжки автомобілів та пошкодження майна. Ці злочини скоротилися більш ніж удвічі з 2015 до 2020 року.

За даними поліції Сінгапуру, комплекти відеоспостереження PolCam не лише допомагають стримувати та розкривати злочини, але й розширюють можливості поліції щодо ситуаційної поінформованості та дозволяють офіцерам більш оперативно реагувати на інциденти, пов'язані з порушенням правопорядку на місцях. Приклади включають виявлення підозрюваних, які починають бійку до прибуття офіцерів на місце події або виклик підкріплення, якщо залучено багато людей. У кількох таких випадках офіцерам вдавалося заарештувати підозрюваних одразу після прибуття на місце.

Мережа відеокамер Polcam продовжує розвиватися за рахунок нових можливостей, таких, як удосконалена технологія відеоаналітики для прискорення пошуку релевантних матеріалів.

Серед офіцерів, які спостерігали за розвитком системи PolCam, був інспектор Тан Ван Тінг, старший слідчий відділу поліції Бідок. «У порівнянні з тим, коли я вперше почав розслідування шість років тому, якість зображень з камер відеоспостереження PolCam тепер чіткіша, завдяки технологічному прогресу», — зазначив він. «Це дозволяє нам краще ідентифікувати осіб, які представляють інтерес, і визначати їх ролі в інциденті, щоб ми могли підтвердити їхню участь іншими доказами та заявами. Потім ми можемо скласти вичерпний звіт про інцидент, щоб визначити винність підозрюваних та їхні мотиви у скоєнні злочину».

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

У 2021 році виробники систем відеоспостереження виросли, попри нестачу робочої сили

У 2022 році з'явиться попит на більш високий рівень довіри та ідентичності