Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеодомофони із записом фото і відео

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеодомофони із записом фото та відео, навіщо вони потрібні?

Першочергове завдання домофону - повідомити про візит гостя і дати з ним поговорити. З появою відео в домофонах їх функції розширилися.

У власників відеодомофонів виникла необхідність бачити хто приходив за час їх відсутності, отримувати повідомлення від цих людей. З цим завданням успішно справляються відеодомофони із записом відвідувачів.

Як купити відеореєстратор, щоб мати можливість записувати все, що відбувається за дверима?

Існує кілька особливостей, на які варто звернути увагу при покупці домофону з функцією запису. Перш за все, вам варто визначити тип інформації, яку хочете зберігати.

Існує два типи запису інформації відеодомофоном:

  1. зображення
  2. відео

Щоб зберегти зроблені фотографії або відео файли, відеодомофон повинен мати пам'ять, яка може бути внутрішньою, або зовнішньою. Внутрішню пам'ять, на відміну від зовнішньої, поміняти неможливо.

Більшість відеодомофонів зберігають у внутрішній пам'яті виключно фотографії, оскільки у домофонів вона маленька і її просто не вистачає для зберігання відеоматеріалу. Хоча існують моделі здатні зберігати невеликі відрізки відео по 10-15 секунд.

Кількість збережених фотографій також обмежена і залежить від моделі. Кількість зображень, яке зберігає пам'ять відеодомофона, варіюється від 25 до 1000 кадрів.

Якщо хочете записувати і зберігати більше інформації, то варто вибрати відеодомофони з підтримкою SD карт. Такі домофони в якості джерела зовнішньої пам'яті використовують microSD карти. Вони дозволяють записувати набагато більший обсяги інформації. Надалі, при необхідності, можна вийняти карту пам'яті з відеодомофона для копіювання інформації на інший пристрій.

До деяких відеодомофонів в нашому магазині, microSD карти йдуть в подарунок. Ви можете купити відеодомофон і отримати в комплекті з ним карту пам'яті в подарунок. До яких моделей йде подарункова карта - уточніть зателефонувавши менеджеру, або ж вибравши домофон з прикріпленим ярликом карти пам'яті.

адаптер для microSDmicroCD разъем

Підключення microSD через адаптер Роз'єм microSD для підключення без адаптера

Які бувають режими запису відеодомофонів

Запис зображення / відео може вестися в таких випадках:

  1. За детекцією руху - запис інформації буде відбуватися по спрацьовуванню програмного детектора руху. Особливість даної функції полягає в тому, що програмне забезпечення відеодомофона оцінює одержувану з відеокамери картинку, порівнює її з попередньою і якщо зміни нового зображення знаходяться за допустимими значеннями, то домофон «сприймає» це як наявність руху і вмикає запис. Така функція буде корисною в приватному будинку, під'їзді, де кількість людей що проходять біля будинку або квартири зведена до мінімуму.
  2. При натисканні кнопки виклику - запис відбувається, коли гість натискає на кнопку виклику. Це дозволить фіксувати тільки відвідувачів, коли домофон знаходиться в місці, де постійно ходять люди. В такому випадку відеодетектор руху буде постійно реагувати на людей які ходять, здійснюючи запис і забиваючи архів відеодомофона непотрібним матеріалом. Варто зауважити, що в деяких моделях відеодомофонів з функцією запису існує регуляція чутливості (порога спрацьовування) детектора руху, вона є далеко не у всіх моделях і рятує не завжди.
  3. Примусова - це запис по команді користувача, точніше при натисканні на кнопку в меню відеодомофона.
  4. Запис за розкладом - корисна, коли точно знаєте, що подія яка вас чекає відбудеться в зазначений проміжок часу.

Використання детекції руху дозволяє, по-перше, відсікти зайве - не доведеться переглядати весь відзнятий матеріал в пошуках потрібних подій. Друга причина - обмежений обсяг пам'яті. Навіть якщо у відеодомофоні SD карта на 128GB, її вистачить ненадовго - максимум на кілька днів, в залежності від якості запису.

Якість запису відеодомофона

Роздільна здатність - це важливий параметр, який варто врахувати купуючи відеодомофон з записом. Серед найпоширеніших роздільних здатностей можна виділити:

  • 480p (640x480),
  • HD (1280x720),
  • Full HD (1920x1080).

разрешение экрана

Зараз ринок систем безпеки активно завойовують 2 останні роздільні здатності. Їх використовують HD відеодомофони, вони найкраще відповідають потребам клієнтів.

Якщо для звичайних домофонів досить стандартної роздільної здатності, то при покупці відеодомофона із записом відео варто обирати HD відеодомофон, хоча вартість буде трохи вища.

Відеодомофони із записом відео можна порівняти з відеореєстратором для систем відеоспостереження, багато виробників вказують дану можливість саме як вбудований відеореєстратор. Зі свого боку, ми намагаємося поінформувати клієнтів, що ця функція є більше додатковою можливістю в плюс до основних функцій відеодомофона. Функція запису відеодомофона ні за можливостями, ні по надійності - ні в якій мірі не може замінити професійний відеореєстратор.

Підібрати домофон із записом фото або відео, дізнатися вартість відеодомофона з потрібними параметрами і характеристиками, проконсультуватися в питаннях установки, все це ви можете зробити з нашою допомогою.

Інтернет магазин Worldvision допоможе придбати необхідне обладнання не переплачуючи - підберемо краще за вказану ціну, відповідно до ваших потреб і завдань. Якщо відчуваєте складність з підбором обладнання або хочете дізнатися ціну товару, якого не знайшли на сайті, просто напишіть або зателефонуйте нам!

Вгору