Компанія Siemens Smart Infrastructure підписала угоду про придбання програмного забезпечення цифрового двійника для будівель американської компанії Ecodomus.

Цей крок допоможе Siemens Smart Infrastructure розширити портфель цифрових будівель, у тому числі хмарне програмне забезпечення для керування будівлями та флагманську платформу керування будівлею Desigo CC. Програмне забезпечення Ecodomus створює, підтримує та візуалізує цифрові двійники будівель на основі інформаційного моделювання будівель (BIM), роблячи дані проектування та будівництва доступними для експлуатації та обслуговування будівель. Клієнти можуть створювати цифрові копії своїх будівель та активів, створюючи загальне середовище даних, яке поєднує BIM, системи управління будівлею (BMS), комп'ютеризовані системи управління технічним обслуговуванням (CMMS), системи безпеки та платформи Інтернету речей (IoT). Рішення забезпечує робочі процеси на основі BIM та управління життєвим циклом на основі цифрових двійників, доповнене тривимірною візуалізацією.

«Те, як ми експлуатуємо будівлі, відчутно змінюється завдяки можливості дигіталізації та цифрових двійників», — зазначив Хеннінг Сандфорт, генеральний директор підрозділу будівельних продуктів Siemens Smart Infrastructure. «Розширюючи нашу пропозицію для розумних будинків та будівель за допомогою програмного забезпечення Ecodomus, ми зміцнюємо наші позиції у галузі на цьому динамічному ринку, пропонуючи нашим клієнтам розширений спектр переваг операцій на основі BIM».

У минулому використання даних BIM здебільшого було зосереджено на етапі будівництва будівлі. Сьогодні його переваги можна використовувати на етапі експлуатації та технічного обслуговування. Це важливо, тому що саме тут припадатиме 80% загальних витрат на життєвий цикл будівлі.

Використовуючи придбані можливості створення та візуалізації даних, портфель програмного забезпечення для цифрових будівель Siemens принесе клієнтам вагомі вигоди: поглиблене розуміння продуктивності їхньої будівлі, виявлення та вирішення проблем у поточному часі, більш продуктивне використання простору та енергії та інше. Клієнти зможуть перетворити свої будівлі на екологічні, комфортні та безпечні місця для життя та роботи, водночас оптимізуючи процеси та скорочуючи експлуатаційні витрати.

Ecodomus — приватна американська компанія. Закриття угоди очікується у найближчий місяць та на умовах, узгоджених обома сторонами.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Hikvision додає нову IP камеру з 25-кратним оптичним зумом у свою лінійку DeepinView

До 2026 року ринок цифрової трансформації досягне 1247 мільярдів доларів