Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Абонентські домофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Абонентські домофони і їх принцип роботи

На відміну від приватного дому, багатоквартирні будинки мають більш складну структуру, і тому система охорони тут теж більш складна, навіть якщо це стосується простих домофонів. Багатоабонентські системи, встановлені в під'їздах, вже нікого не дивують, але більшість цих систем працює тільки зі звуком. Вартість домофону, який передає виключно аудіоінформацію, низька, але сьогодні люди бажають більшого.

Сучасні абонентські домофони володіють набагато більшим спектром функцій, можуть служити одночасно під'їзними і квартирними домофонами, показувати відео як з камери під'їзду, так і з квартири і ще багато іншого. Як же працює цей девайс?

Принцип роботи абонентського домофона досить простий, по суті, абонентський домофон - це звичайний відеодомофон (аналоговий або IP), підключений через мережу поверхових комутаторів, Poe або звичайних світчей до багатоабонентської відеопанелі. Першою ланкою в ланцюзі, яка з'єднує гостя на вулиці з власником в квартирі, є відеопанель, встановлена ​​на вулиці. Гість набирає номер квартири або ж відразу натискає кнопку виклику. Якщо це малоабонентний домофон, сигнал йде по окремим дротам до кожного абонентського домофону в потрібну квартиру. У випадку з багатоабонентськими IP відеодомофонами передача відео, аудіо та сигналу керування відбувається через Ethernet. Якщо пристрої підтримують технологію PoE, то через цей самий дріт подається живлення для відеодомофона. Процес підключення такого кабелю є аналогічним процесу підключення звичайного кабелю для Ethernet.

соединение этажных коммутаторов

Послідовне з'єднання поверхових комутаторів

Незважаючи на простоту, підбір обладнання може тривати довго. Якщо ви не готові витрачати час і сили на вивчення і підбір обладнання, але у вас виникла необхідність створення багатоквартирної системи на базі відеодомофонів, зверніться до наших фахівців. Вони допоможуть грамотно підібрати всі необхідні елементи домофонної системи і вказати вартість домофона. Не витрачайте свій час, дозвольте нам зробити цю роботу за Вас.

Переваги абонентських домофонів

Переваги таких домофонів можна виділити відразу, особливо, якщо в ролі абонентського домофона виступає IP домофон. Перш за все, це об'єднання всіх пристроїв в одну мережу. Підключення під'їзної відеопанелі до вашого абонентського домофону, це далеко не все, що ви зможете зробити. Якщо у вас з'явилася потреба додатково купити відеопанель і кілька камер до неї, ви також зможете підключити їх в єдину мережу керування. Таке об'єднання в одну систему дасть вам можливість відчути справжню зручність.

У багатьох моделях є можливість підключення абонентського домофона до смартфону. Ця опція дозволить проводити маніпуляції з кожним елементом системи, безпосередньо через спеціальний додаток. Так, наприклад, скориставшись цією опцією ви зможете отримати доступ до під'їзної двері перебуваючи не вдома. Це може виявитися корисним якщо вам потрібно впустити гостей, а вас немає вдома. Завдяки камері багатоабонентської панелі, зображення з якої ви отримаєте на ваш смартфон, ви зможете переконатися, що вам дзвонять саме ваші гості, а не сторонні люди. З цього ж смартфона ви зможете відкрити під'їзні двері. Погодьтеся, цілком зручно? Зрозуміло, вартість відеодомофона і інших частин системи складно назвати бюджетним варіантом, але функціонал говорить за себе.

Підключення та встановлення абонентських домофонів

Якщо ми говоримо про підключення такого роду пристроїв, то потрібно знати, що вони мало чим відрізняються від стандартних відеодомофонів, по суті, вони і є стандартними IP відеодомофонами. Якщо в під'їзді стоїть відеопанель, це означає, що всі необхідні вузли там теж є, вам потрібно знайти на вашому поверсі комутатор і підключитись до нього.

Поверховий комутатор

Poe switch

Дуже важливо: перед придбанням абонентського домофона необхідно дізнатися, що за модель багатоабонентської панелі знаходиться у вас в під'їзді. Їх хворе місце - це відсутність сумісності з іншими виробниками. Якщо ви вирішили купити домофон несумісний з вашою під'їзної панеллю, швидше за все, адаптером сумісності проблему виправити не вдасться, вам доведеться його повертати. У разі правильного вибору абонентського відеодомофона сумісного з вашою панеллю, вам достатньо підключити його до поверхового комутатора.

Купити домофон, або дізнатися яка ціна відеодомофона з функцією абонентського домофона ви можете у нас, в магазині Worldvision. Ми зможемо проконсультувати по встановленню, тонкощах підключення або просто підказати потрібний товар. Звертайтеся, ми допоможемо зробити ваше життя безпечнішим.

Вгору