Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Арочні металодетектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аркові металодектори

Однією з важливих частин в системі контролю доступу та організації охоронних заходів безсумнівно є металодетектори, а якщо ми говоримо про постійний контроль на об'єкті, то тоді це аркові металодетектори. Чим же такі пристрої відрізняються від собі подібних? Яке їхнє призначення?

Що таке арковий металодетектор?

Арковий металодетектор - це прилад який встановлюється стаціонарно, його завданням є виявлення заборонених предметів з певним змістом металу в них.

Такі прилади часто можна побачити в аеропортах, торгових і розважальних центрах, виставках, концертах та інших публічних заходах. З упевненістю можна сказати, що ці пристрої щільно увійшли в сучасне життя, і звичайно ж привнесли в нього більше безпеки.

Основні характеристики аркових металодетекторів

Однією з найважливіших характеристик аркових металодетекторів є їх, так звана, зональність. Таким чином аркові металодетектори діляться на:

• Однозонна аркові металодетектори;

• багатозонні аркові металодетектори.

Така характеристика аркових металодетекторів допомагає оператору точніше визначати розташування забороненого предмета на тілі людини, при проведенні його огляду. У разі, якщо використовується однозонний арковий металодетектор, процедура пошуку заборонених предметів може зайняти набагато більше часу, ніж при використанні багатозонального приладу, що вказує на місце розташування цілі. Дивлячись на ці особливості однозонні металодетектори найчастіше встановлюють в місцях з не високим ступенем потоку людей. Адже, в такому випадку, при виявленні однозонним арковим металодетектором заборонених предметів, оператору доведеться проводити ручний огляд, що досить затратно по часу.

Баготозонні ж аркові металодетектори виводять безпеку на новий рівень, завдяки підвищеній ефективності огляду. Кількість зон в багатозонних аркових металодетекторах може досягати до 64 зон.

Ще однією характеристикою, по якій відбувається градація аркових металодетекторів є їх здатність виявляти різні типи металів:

• пасивні аркові металодетектори - такі металодетектори можуть виявити тільки чорний метал;

• активні аркові металодетектори - подібні пристрої мають здатність до виявлення більшості видів кольорових металів.

Саме активні аркові металодетектори широко використовуються для виявлення металевих предметів на тілі людини, або ж на одязі.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати аркові металодетектори різних видів і з різноманітними характеристиками.

Також Вам не варто переживати через будь-який згубний вплив аркових металодетекторів на людський організм. Технології, що застосовуються в аркових металодетекторах, є повністю безпечними, а випромінювання від такого приладу не перевищує показників, наприклад, мобільного телефону.

Для оформлення замовлення на аркові металодетектори зв'яжіться з нашими консультантами, які будуть раді допомогти Вам з вибором.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору