Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари до шлагбаума

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбаум – це пристрій для контролю і обмеження руху транспорту. Крім всього іншого, обладнання широко застосовуються в зоні знаходження об'єктів, що займаються промисловим виробництвом. Шлагбауми відрізняються різними наборами параметрів, які впливають на вибір споживача. Для підвищення ефективності роботи охоронної системи рекомендується купити аксесуари до шлагбаума.

Які бувають аксесуари до шлагбаума?

В залежності від завдань, існує багато різновидів шлагбаумів. Але чи не для всіх типів пристроїв можна вибрати аксесуари. Комплектувальні для шлагбаумів в першу чергу необхідні для підвищення ступеня захисту об'єкта, який перебуває під охороною, а ще – для полегшення керування системою.

Види аксесуарів до шлагбаума:

• Фотоелементи безпеки.

• Пульти ДУ.

• Сигнальні елементи.

• Зчитувачі для безконтактних карт.

• Опори для стріли.

• Дюралайт-стрічки на стрілу.

В чому особливість аксесуарів для шлагбаумів?

Шлагбауми доповнюються різними аксесуарами, дуже часто – фотоелементами безпеки. Це – найпопулярніші комплектувальні, яким віддають перевагу споживачі і які є майже у кожного пристрою.

Фотоелементи безпеки – це пристрої, за допомогою яких стає неможливим закриття шлагбаума в момент знаходження під ним чогось або когось. Функція фотоелементів безпеки цінна насамперед тим, що це комплектуючий спрацьовує в ту мить, коли під стрілою проходить людина або проїжджає транспорт, таким чином запобігаючи опускання стріли. Такі елементи особливо актуальні на території, в зоні якої помічається прохідність підвищеного рівня.

Пульт ДУ – це пристрій, що дозволяє управляти обладнанням на певній відстані (дистанції). За допомогою пульта ДУ з'являється можливість контролювати підняття або опускання стрілки шлагбаума. На відміну від попереднього випадку, пульти ідеально підійдуть для об'єктів, на яких помічається мінімальна інтенсивність прохідності.

Сигнальні елементи – це пристрої, які попереджають про те, що транспортний засіб в'їхав або виїхав з території. Обладнання блимає оранжевим кольором, що дає можливість бачити сигнал в різних погодних умовах, навіть у той момент, коли яскраво світить сонце.

Зчитувачі для безконтактних карт – це елементи системи безпеки, які відкривають доступ на територію. Зчитувачі для безконтактних карт використовуються в зонах, де проходження шлагбаума здійснюється за рахунок самостійної ідентифікації. Обладнання, реагуючи на ідентифікатор (тобто безконтактну картку), автоматично надає доступ на територію.

Опори для стріли являють собою пристрій, який фіксує стрілу, коли вона стає горизонтально. Таким чином, опора мінімізує навантаження на стрілу, уникаючи розхитування механізмів шлагбаума. У результаті, використовуючи опору для стріли, термін служби шлагбаума збільшиться в кілька разів.

Дюралайт-стрічки на стрілу – це світлодіодні елементи, які забезпечують підсвічування. Дюралайт-стрічка кріпиться за рахунок спеціального кабелю до блоку управління.

Шукаєте аксесуари для шлагбаумів? У нашому Інтернет-магазині Ви з легкістю знайдете бажану продукцію. Ми пропонуємо комплектувальні різних типів виконання, щоб забезпечити максимальний комфорт і найбільшу продуктивність функціонування пристрою. Наприклад, програма розпізнавання автомобільних номерів НомерОК, яка допоможе дізнатися, скільки транспортних засобів в'їжджало на територію, і яких саме. Також хорошим рішенням стане купівля модуля управління тривожними входами і релейними виходами "Барборс". Пристрій призначений для управління не тільки шлагбаумами, але і хвіртками, воротами та ін.

Цікавить ціна на аксесуари до шлагбаума? Дізнатися вартість можна або на сайті, або зателефонувавши менеджеру, який забезпечить Вас консультацією в індивідуальному порядку, таким чином надавши вичерпну інформацію для розуміння навіть найдрібніших деталей у функціонуванні обладнання.

У нас Ви також можете придбати аксесуари до шлагбаума оптом і в роздріб. Всі товари відрізняються високою якістю, а індивідуальний підхід здатний задовольнити запити навіть найвимогливішого клієнта.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору