Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кодові замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кодові замки — електрозамки, які відкриваються введенням секретного PIN-коду на клавіатурі, завдяки чому відкрити замок і отримати доступ до приміщення можуть тільки люди, які знають цей пароль. Кодовий замок з ПІН-кодом спеціально розроблений для використання в офісах, готелях, мотелях, гостьових будинках, а також в сфері обслуговування для кімнат персоналу.

Використання електронних кодових замків дозволяє запобігти крадіжкам, завдяки обмеженню доступу стороннім в приміщення, що охороняється, а також позбавляє власника від необхідності носити додаткові ключі.

Захист дверей за допомогою кодових замків популярний вже багато років, і з кожним роком на ринку з'являється все більше і більше рішень. Який з них підходить вам?

Кодові замки, які варіанти бувають

Механічні

Найбільш звичайні механічні кодові замки можуть бути використані там де потрібен один загальний, легко змінюваний код, механічні замки є недорогим рішенням для обмеження доступу. Діапазон механічних кодових замків починається з легких замків з широким набором функцій і аж до надпотужних замків, придатних в якості основного замку на більшості дверей. Основна функція механічного кодового замка позбавити від зв'язки ключів. Ви також можете змінювати коди доступу в будь-який час, коли захочете, або коли відчуваєте, що код був зламаний, або хочете припинити доступ тому, кому раніше він був наданий.

Цифрові

Цифровий кодовий замок — це проста у використанні і універсальна система кодового блокування, яка усуває необхідність в механічних ключах. Цифрові замки розроблені для вирішення будь-якої задачі по обмеженню доступу і можуть бути використані в будь-якій сфері. Вони бувають різних форм і розмірів і являють собою автономні пристрої, які працюють незалежно від інших пристроїв — ідеально підходять для домашньої або офісної установки. Принцип роботи той самий: ви можете увійти, ввівши PIN-код на клавіатурі, замість того, щоб носити з собою ключі або ділитися ключами, які можна скопіювати.

Цифрові дверні замки з живленням від батарейок підходять для самих різних цілей, від сейфових шаф і шафок в спортзалі, що замикаються до масивних дверей з інтенсивним рухом.

Перевагою дверних замків з живленням від батарейок є те що не треба прокладати додаткову проводку, це полегшує установку, батарейки забезпечують живлення клавіатури і втягування ригеля.

Комбіновані

Багато виробників вирішили задовольнити попит на ринку систем безпеки і розробили елетрозамки як комплексне рішення «все в одному», включивши в автономний кодовий замок додаткові зчитувачі доступу.

Комбінований кодовий замок являє собою многокодовий (кожен користувач може мати свій пароль), багатофункціональний, програмований пристрій, управління яким можливо не тільки по паролю, але завдяки наявності відповідних зчитувачів, дозволяє отримати доступ за відбитком пальця, по картам доступу або Bluetooth.

Комбінований доступ став одним з найпопулярніших методів базового контролю доступу. Це може бути як бюджетне рішення, але також підходить для комерційного використання з великим трафіком. Вибір і ціна повністю залежить від того, що вам потрібно, і якого рівня систему хочете організувати.

З електронним кодовим замком можна увійти в приміщення, скориставшись унікальним кодом або замкнути двері одним натисканням кнопки. Купіть кодовий замок і отримаєте більше контролю над тими, хто має доступ до вашого будинку або офісу, призначайте тимчасові коди для входу, а потім видаліть їх, коли вважаєте за потрібне.

Компанія ВОРЛДВІЖИН пропонує широкий асортимент електронних кодових замків від провідних світових виробників, таких як SmartLock, Dahua і ZKTeco.

Магазин Worldvision надає експертні поради та рекомендації при виборі кодового замка, щоб гарантувати правильність покупки.

Втратили ще один ключ від шафки або двері? Встановіть кодовий замок і обходитесь без ключів.

Вгору