Genetec анонсує наступне покоління камер відеоспостереження AutoVu SharpV ALPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків). Стверджується, що ця нова версія забезпечує надійне фіксоване рішення ALPR, яке можна легко розгорнути де завгодно. Рішення створено для надання ALPR на основі машинного навчання і аналітики транспортних засобів на периферії, забезпечуючи вражаючу продуктивність в будь-яких умовах.

Відповідно до заяв представників Genetec, нова серія SharpV, розроблена для стаціонарних установок відеоспостереження ALPR, може бути встановлена ​​і запущена за лічені хвилини завдяки масі функцій — таких як вбудований 4G / LTE / GPS і моторизовані об'єктиви для відеоспостереження з зумом та автофокусом.

Нові камери відеоспостереження підходять для ряду застосувань, таких як спостереження за в'їздами та виїздами, знімання номерних знаків на високій швидкості на міських вулицях і шосе, управління стоянками та об'єктами поза вулиці, а також покриття основних міських точок доступу для розшукуваних автомобілів.

Завдяки вбудованим освітлювачам, глобальному затвору та датчикам з високою роздільною здатністю, серія SharpV забезпечує чіткі, точні та більш якісні зображення, ніж Full HD, в будь-який час: вдень або вночі, в умовах повільного місцевого руху або на швидкісних автомагістралях. Завдяки надшироким датчикам, оновлена ​​серія SharpV може фіксувати номерні знаки на двох смугах руху без втрати точності. Це означає, що для покриття більшої кількості місць розташування потрібно менше пристроїв, що знижує загальну вартість володіння.

Завдяки AutoVu MLC, бортовому движку ALPR на основі машинного навчання, нове покоління вуличних камер SharpV виходить за рамки ідентифікації номерних знаків з повним набором розширеної аналітики транспортних засобів, яка включає класифікацію транспортних засобів, розпізнавання кольору, оцінку швидкості руху та відстеження напрямку. Вбудовані віртуальні процесори машинного навчання (Vision Processing Units) також відкривають шлях до нових характеристик транспортних засобів і аналітики поведінки, які, за словами представників компанії, будуть впроваджені в майбутньому.

«ALPR — невід'ємна частина інструментів багатьох організацій. Дану технологію можна використовувати для збору оперативної та дослідницької інформації, щоб допомогти розкрити злочини, забезпечити дотримання правил паркування та відслідковувати схеми руху в щільному міському середовищі», — пояснив Стефан Варін, менеджер з продукції AutoVu, Genetec. «Нова лінійка SharpV простіше в розгортанні, може охоплювати більш широке поле зору та надає більше даних про ідентифікацію та поведінку транспортних засобів».

Нова версія комплектів відеоспостереження AutoVu SharpV також спрощує установку та обслуговування. Моторизовані об'єктиви дозволяють дистанційно регулювати масштабування і автофокус під час установки та під час поточного обслуговування. Вбудоване мережеве обладнання стільникового зв'язку забезпечує можливість підключення з використанням 4G / LTE (при наявності).

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Novaira Insights: виторг від ПЗ для відеоспостереження перевищив 2 млрд доларів у 2020 році

Flir представляє модуль ІЧ-відеокамери Neutrino SX8 та чотири моделі серії Neutrino IS