Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження

Готові комплекти відеоспостереження

Комплекти відеоспостереження призначені для швидкого і ефективного вирішення проблеми організації спостереження на об'єкті. Ми хочемо зробити процес створення системи відеоспостереження простим і доступним. Ми створюємо для вас комплекти відеоспостереження самостійно, ретельно відбираючи обладнання для них, або пропонуємо комплекти відомих компаній, що добре зарекомендували себе. Комплекти від компанії Worldvision комплектуються відповідно до самих останніх досягненнь в системах відеоспостереження. Ми відстежуємо всі новинки від виробників відеоспостереження, тестуємо їх і створюємо для наших клієнтів оптимальні за якістю та ціною комплекти. Тому, купуючи у нас комплект, ви можете бути впевнені в його якості.

Як же підібрати комплект відеоспостереження на нашому сайті?

1) Перш за все, треба порахувати скільки відеокамер вам буде необхідно для вашої системи спостереження.

2) Які повинні бути відеокамери - вуличні або внутрішні (циліндричні або купольні).

3) З яким дозволом ви хочете отримати відеозапис, наприклад 720p або 1080р.

З чого складається комплект відеоспостереження?

Готові комплекти відеоспостереження - складаються з наступних компонентів:

  • Відеокамери спостереження;
  • Відеореєстратор;
  • Блоків живлення для реєстратора та відеокамер;
  • Комплекту проводів і роз'ємів для з'єднання реєстратора і відеокамер.

Купуючи комплект, ви отримаєте безкоштовне програмне забезпечення, яке буде надано або на диску, або може бути завантажено безпосередньо з сайту виробника, або з Android або c Apple store.

Також всі комплекти Worldvision можуть віддалено проглядатися через хмарний сервіс, що істотно полегшує мережеві настройки.

В комплектацію також входить попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження".

Чому варто вибрати готовий комплект відеоспостереження?

1) Повна сумісність обладнання. Фахівцями з відеоспостереження були вибрані відповідні пристрої, щоб забезпечити високу якість одержуваного зображення, не переплачуючи за непотрібний функціонал або якість, яка буде втрачена (що зустрічається, наприклад, коли відеокамера високої роздільної здатності підключається до відеореєстратора, який розрахований на роботу з більш низькою роздільною здатністю або працює зовсім з іншим стандартом).

2) Економія коштів. Ще один плюс, який відрізняє комплекти відеоспостереження, - ціна, яка сприяє придбанню того ж обладнання за меншу вартість, в порівнянні з купівлею кожного пристрою окремо. До цього пункту варто додати економію часу на консультації з фахівцем.

3) Економія часу. Вам не потрібно вивчати каталог в пошуках відповідних відеокамер або відеореєстратора, досить вибрати відповідну систему, де все це вже враховано.

Відмінності по режиму роботи

Одна і та ж система відеоспостереження може отримувати відео різної якості, залежно від зовнішнього освітлення. При виборі комплекту Ви повинні визначитися, чи необхідний запис з камер в нічний час доби і в зв'язку з цим вибрати комплект, який використовує:

Класифікація за місцем установки

В залежності від камер відеоспостереження, що використовуються, комплекти можуть бути призначені для:

  • камери з ІЧ-підсвічуванням, які дозволяють отримати відео в повній темряві;
  • звичайні камери, які призначені для фіксації зображення в умовах природного або штучного освітлення.

Установка

Всі комплекти в нашому магазині налаштовані і готові до роботи. Для установки досить закріпити камеру відеоспостереження за допомогою викрутки і декількох шурупів, прокласти кабель до відеореєстратора і блоку живлення і підключити їх. Відкрити корпус реєстратора, встановити жорсткий диск. Ваша система відеоспостереження готова до роботи.

Якщо у Вас виникли труднощі у виборі комплекту або питання, на які Ви не знайшли відповіді - зверніться до наших консультантів, які будуть раді допомогти. Звертайтесь і ми зберемо для вас комплект у відповідності з вашим завданням!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору