DarkFighter - друге покоління відеокамер спостереження розроблене всесвітньо відомою компанією Hikvision. 

DarkFighter технологія яка надає нові можливості сучасним систем відеоспостереження.

IP камери Hikvision серії DarkFighter - це відеокамери з розширеними функціями Smart, які забезпечують виключно чітке кольорове зображення навіть в умовах нічної темряви.

Відеокамери DarkFighter займають лідируючі позиції в галузі камер відеоспостереження, так як навіть в найгірших умовах освітлення вони ясно бачать в кольорі тоді, коли інші можуть бачити тільки в монохромному режимі. А це означає, що DarkFighter пропонує те, чого не можуть інші.

Особливості DarkFighter

 • Всі деталі навіть в темряві - отримання кольорового зображення високої якості в умовах освітленості, які людське око сприймає як повна темрява (підходить для непомітного нічного спостереження без додаткового освітлення).
 • Розумне спостереження - складні аналітичні здібності точно розрізняють загрози і працюють в будь-яких умовах, використовуючи Smart функції (антитуман, розпізнавання облич, виявлення вторгнень і перетину лінії, аудіо виявлення).
 • Детальні зображення з високою роздільною здатністю - HD роздільна здатність і кодек Smart Dynamic RoI (часткове кодування - стиснення певних областей відеокадру зі збереженням важливих деталей в найвищій роздільній здатності).

Ключові технології DarkFighter

Для поліпшення якості зображення в умовах низької освітленості виробники відеокамер використовують різні методи - поліпшення об'єктива, повільний затвор, збільшення посилення та інші.

Щоб забезпечити чудові денні зображення і високоякісні кольорові зображення в темряві, камери DarkFighter об'єднують в собі кращу конструкцію об'єктива, збільшений сенсор, а також безліч передових технологій.

1. Darkfighter сенсор нічного бачення

Світлочутливий сенсор (матриця) - ядро ​​відеокамери. Від його характеристик безпосередньо залежить якість зображення, особливо при поганому освітленні. DarkFighter використовує особливі сенсори, що забезпечують кращу світлочутливість, високе відношення сигнал / шум і розширений широкий динамічний діапазон.

При цьому, площа одного пікселя в них майже в два рази більша, ніж в звичайних сенсорах. Це значно збільшило кількість світла, що проходить, а це є істотним компонентом кращої продуктивності при слабкому освітленні.

Також, в конструкції сенсорів DarkFighter змінений порядок світлочутливого і металевого шарів - світлочутливий шар переміщений наверх, щоб зменшити відбиття світла і збільшити його використання. Завдяки цьому, яскравість поліпшується на 30%. Hikvision називає цей тип сенсора «сенсор заднього підсвічування».

2. Darkeye об'єктив

 • Асферична лінза. Стандартний об'єктив відеокамери складається з декількох сферичних лінз, які своєю формою можуть викликати аберації (спотворення) зображення. В камерах Darkfighter і її Darkeye об'єктивах застосовуються асферичні лінзи, які значно зменшують такі спотворення.
 • Багатошарове антивідблискове покриття. Технологія його використання дозволяє максимально збільшити світлопропускання лінзи і обмежити коефіцієнт відбиття світла на рівні менше 0,5%.
 • Ультра-велика апертура. Апертура - ключовий фактор, який впливає на яскравість зображення. Чим більше апертура, тим більше світла досягає сенсора протягом деякого часу. Об'єктиви Darkeye використовують збільшену діафрагму і здатні забезпечити більш яскраве зображення з меншим шумом і великою кількістю деталей.
 • Постійно велика апертура. Діафрагма звичайного варіофокального об'єктива при збільшенні фокусної відстані зменшується. Об'єктив Darkeye з постійною діафрагмою зберігає значення діафрагми навіть при регулюванні фокусної відстані. Таким чином, зображення залишається яскравим, коли фокусна відстань змінюється.

Сферична лінза і асферична лінза об'єктива Darkeye

3. Технологія самоадаптивного ISP

ISP (обробка сигналу зображення) - включає смарт компенсацію засвічення, автоматичне нелінійне поліпшення зображення, мульти-експозицію, самоадаптивне посилення деталей і шумозаглушення.

4. Апаратне шумозаглушення

Крім програмного шумозаглушення, Hikvision реалізує технологію повночастотного заглушення - апаратний метод зниження шуму.

5. Антитуман

Щоб забезпечити чіткість зображення, обов'язковими є заходи щодо запобігання запотіванню об'єктива. В камерах Darkfighter застосовується метод анти-запотівання, який використовує багатошарове водовідштовхувальне покриття.

На фото видно тест скла: зразки скла із спецпокриттям (зліва) і звичайного скла (праворуч) поміщали в 5-ти сантиметрах над поверхнею гарячої води на 15 хвилин. А на фото нижче, відповідно, представлено порівняння результату використання такого скла в відеокамерах.

6. Теплопровідність і розсіювання несиліконового масла

Температура сенсора дуже впливає на якість зображення. Коли сенсор стає гарячим, шум на зображенні збільшується і, відповідно, значно погіршує якість картинки. Щоб цього уникнути, в DarkFighter використовується в якості теплопровідника матеріал, що володіє високою теплопровідністю, ультранизьким опором герметичності і не містить силіконового масла. Цей матеріал здатний швидко поглинати тепло, охолоджуючи гарячі точки сенсора і передаючи тепло на металевий лист.

Розумні функції DarkFighter

Технології SMART від Hikvision поєднують інтелектуальність, ефективність і простоту використання в сучасному відеоспостереженні.

 • Smart виявлення перетину лінії - тривога при перетині в будь-якому напрямку однієї чи більше визначених ліній.
 • Smart аудіо виявлення - аналізування та фільтрація фонових шумів для виявлення джерела незвичайних звукових хвиль і виклику тривоги, якщо рівень шуму перевищує визначений поріг.
 • Smart виявлення обличчя - надійне розрізнення людських облич в межах певної області і задіяння передбачених сигналів тривоги.

Функції Smart підвищують ефективність і скорочують час реакції на інцидент, надаючи можливість відстежувати, виявляти і фільтрувати події.

Сфери застосування DarkFighter

 • Промисловість - ефективне спостереження за слабо освітленими великими площами.
 • Оборона - забезпечення високого рівня безпеки на військових базах, складах боєприпасів і палива.
 • Міська інфраструктура - надійна робота в будь-яких погодних умовах для забезпечення відеоспостереження на вулицях міст.
 • Логістика - забезпечення безпеки погано освітлених складів, логістичних центрів, зон завантаження / розвантаження та іншого.
 • Транспорт - захист пасажирів і співробітників в найрізноманітніших умовах освітлення в аеропортах та на інших транспортних вузлах.
 • Паркінг - автостоянки та гаражі, де завжди високі ризики крадіжок і пошкоджень.
 • Фінансовий сектор - банки, монетні двори, сховища та інше.

За створення інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження компанія Hikvision неодноразово була фіналістом і переможцем різноманітних конкурсів, отримуючи премії і нагороди за лінійку відеокамер Darkfighter.

Це визнання ґрунтується на відгуках споживачів, які відзначають видатні якості камер DarkFighter, їх наднизьку чутливість, кристально чисте кольорове зображення та унікальні технології інтелектуального виявлення.

Використаний в відеокамерах DarkFighter інноваційний підхід до підвищення продуктивності камер при ультра-слабкому освітленні, відкриває нові можливості для цілодобового відеоспостереження. Ті, хто вже встановив камери відеоспостереження цієї лінійки компанії Hikvision відзначають, що отримали устаткування не схоже ні на що з того що використовували раніше. З відеокамерами DarkFighter ніч перетворюється на день.