Завдяки безперервним інноваціям, компанія Dahua Technology здатна забезпечувати своїх клієнтів додатковими перевагами, такими як більш висока роздільна здатність, спрощення роботи і т. д. На цей раз розробки компанії дозволили спростити установку системи відеоспостереження за допомогою впровадження в пристрої аналогового відеоспостереження нового покоління HDCVI технології PoC (Power over Coax - живлення по коаксіальним кабелям).

Технологія під назвою Power over Coax (PoC) передає як відео, так і електроенергію по одному і тому ж коаксіальному кабелю, усуваючи необхідність у використанні окремих джерел живлення відеокамери спостереження і ще більше спрощуючи впровадження всієї системи, приносячи максимальну користь клієнтам і кінцевим користувачам.

Тепер, коли у втомлюючому процесі проектування системи електроживлення і важких монтажних роботах немає ніякого сенсу, витрати часу і робочої сили значно зменшаться. Система HDCVI PoC також відрізняється високою стабільністю, оскільки забезпечує відеокамери зовнішнього спостереження безперервною подачею живлення і тим самим економить витрати на подальше обслуговування. Крім того, в відеокамерах спостереження з підтримкою PoC є виходи, через які живлення можуть отримати і розташовані неподалік пристрої, що ще більше полегшує установку.

Збільшена відстань передачі сигналу і електроенергії за технологією PoC - 400 метрів для 2-мегапіксельних HDCVI відеокамер спостереження і 300 метрів для 4-мегапіксельних відеокамер - приносить ще більше можливостей для успішної реалізації проектів різної складності.

Кінцеві користувачі знайдуть систему надзвичайно простою у використанні. Для підключення відеокамери спостереження не потрібно ніяких налаштувань, живлення надходить автоматично.

Безпека рішення забезпечується завдяки автоматичній ідентифікації пристроїв і швидкому відключенні живлення в екстрених ситуаціях. При підключенні до непідтримуваних пристроїв або виникненні коротких замикань система негайно відключає джерело живлення.

Тепер ви можете попрощатися з джерелами живлення і використовувати технологію HDCVI PoC, яка в черговий раз підтверджує прихильність компанії Dahua технологічним інноваціям.

Джерело www.dahuasecurity.com. Переклад новини виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко