Motorola Solutions уклала остаточну угоду про придбання компанії Openpath Security, провайдера хмарного управління та контролю доступу для мобільних пристроїв. Motorola Solutions розраховує закрити операцію до кінця місяця. Умови угоди не розголошуються.

Openpath — лідер в галузі контролю доступу. Рішення Openpath робить бізнес більш безпечним за допомогою багатофакторної аутентифікації, забезпечує можливість безконтактного входу та може легко масштабуватися і управлятися завдяки своїй хмарній архітектурі.

«Захист підприємств по всьому світу як ніколи важливий», — підкреслив Грег Браун, голова і головний виконавчий директор Motorola Solutions. «Цей крок з Openpath дозволяє нам об'єднати міць відеоспостереження і СКУД разом, забезпечуючи безпрецедентну ситуаційну обізнаність, коли кожен фізичний вхід і вихід аутентифікується і записується за допомогою комплектів контролю доступу та камер відеоспостереження».

Компанії будуть мати цілодобову видимість своїх точок доступу де завгодно, і зможуть безперешкодно проходити через мобільний додаток. Спільне лідерство Motorola Solutions і Openpath в сегменті відеоспостереження та контролю доступу дозволить Motorola Solutions розширити широку базу для підтримки корпоративних клієнтів за допомогою безпрецедентного рішення безпеки.

«З Motorola Solutions ми продовжимо бути першопрохідцями в індустрії контролю доступу», — розповів Алекс Казерані, генеральний директор Openpath. «Ми дуже раді співпраці з надання кращих в своєму класі інноваційних рішень організаціям по всьому світу, щоб зробити їх бізнес більш безпечним».

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Безконтактна біометрія сприяє розвитку ринку систем контролю доступу

Ринок відеоспостереження залишається стійким, незважаючи на COVID-19