Керівництво притулку «Зірка надії» у Х'юстоні (штат Техас), встановило сотні камер відеоспостереження Hanwha Techwin та ПЗ для відеоспостереження Wisenet Wave VMS, щоб захистити своїх постояльців.

Притулок «Зірка надії» обслуговує безхатченків Х'юстона, допомагаючи задовольнити їх нагальні кризові потреби та пропонуючи довгострокові програми відновлення, які покликані змінити життя. Притулок управляє двома центрами: "Центром розвитку чоловіків Доріс та Карлоса Морріс", площею 6500 квадратних метрів, де можуть розміститися 300-350 чоловіків, та нещодавно завершеним "Центром розвитку жінок та сім'ї" — кампусом з семи будівель, в якому можуть розміститися до 160 самотніх жінок та 130 сімей.

Керівництво притулку «Зірка надії» хотіло встановити в "Центрі розвитку жінок та сім'ї" систему безпеки, яка дозволила б створити безпечне середовище, де постояльці могли б прийти в себе та почати нове життя. З огляду на велике планування кампуса, інтегратори зіткнулися з кількома проблемами проектування під час створення системи безпеки (що включає відеокамери, контроль доступу та відеодомофони), яка відповідала б потребам центру. Через конфігурації кампусу інтегратори повинні були переконатися, що у них є покриття всередині і зовні (всередині будівель та парканів, а потім зовні по навколишньому периметру). Що стосується камер відеоспостереження, то великою проблемою було переконатися, що на об'єкті не залишилося сліпих зон.

Вивчивши варіанти, керівництво притулку зробило вибір на користь камер відеоспостереження Hanwha Techwin, а пізніше прийняло програмне забезпечення Wisenet Wave в якості своєї VMS. Зрештою, компанія Hanwha Techwin запропонувала центру «Зірка надії» краще співвідношення ціни та якості за більш вигідною ціною з зображеннями високої якості й видатною гарантією.

В результаті, була обрана комбінація відеокамер Hanwha Techwin Wisenet серій S, X та P для системи відеоспостереження. Частково рішення про те, які камери відеоспостереження купити, було засновано на рівні деталізації, необхідному для різних місць. Зокрема, «Зірці надії» були потрібні більш високі рівні деталізації для зовнішніх локацій та більш низькі рівні для внутрішніх просторів.

Всього «Зірка надії» встановила 262 відеокамери, використовуючи 12-мегапіксельні камери по периметру, 4-мегапіксельні вуличні камери у дворах і 2-мегапіксельні внутрішні камери в самих будівлях. У приміщеннях також були встановлені камери «риб'яче око» з роздільною здатністю 12 МП та оглядом 360 ° — за цими камерами не ведеться активний моніторинг, але інтегратори хотіли переконатися, що в будь-яких місцях будівлі немає сліпих зон.

В "Центрі розвитку жінок і сім'ї" передбачена командна служба безпеки з відеостіною з дев'ятьма 40-дюймовими моніторами, за якими ведеться активне цілодобове відстежування. ПЗ для відеоспостереження Wisenet Wave також дозволяє відображати додаткові карти та графіки, які забезпечують віртуальний тур по кампусу та розташуванню відеокамер.

Керівництво притулку особливо вразили системою Wave VMS, сказавши: «... Неймовірно, наскільки вона проста у використанні, і просто дивно, наскільки вона допомагає нам як в активному моніторингу, так і в пошуку записаного відео». Наприклад, в нещодавньому випадку крадіжки в кампусі служба безпеки змогла знайти і передати відеоматеріал місцевим правоохоронним органам, щоб підтримати розслідування та судовий розгляд злочину.

Крім відеоспостереження в поточному часі, служба безпеки Центру також значною мірою покладається на записане відео для проведення судово-медичних розслідувань. І всі ці відеоматеріали з високою роздільною здатністю вимагають великого обсягу сховища, тим більше що стандартний термін зберігання в Центрі становить 30 днів. Щоб знизити вимоги до пропускної здатності і сховища, Центр використовує технологію стиснення H.265 і Wisestream II.

Керівництво притулку настільки задоволено своєю системою відеоспостереження Hanwha Techwin в Центрі розвитку жінок і сім'ї, що збирається почати нове розгортання. В даний час інтегратори працюють над майбутнім проектом з установлення 52 камер відеоспостереження та системи Wisenet Wave VMS в Центрі розвитку чоловіків. Нова система безпеки також буде включати в себе спеціальну командну кімнату служби безпеки, яка дозволить співробітникам служби безпеки цілодобово та без вихідних контролювати комплекти відеоспостереження в поточному часі.

Інтегратори також раді, що системи в двох центрах будуть об'єднані за допомогою Wave Sync, що спростить їм роботу. Замість того, щоб переміщатися між центрами, системи Hanwha Techwin дозволять контролювати відео з офісу або зі смартфона.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Серія Dahua Eureka пропонує рішення для раннього виявлення пожежі

VIVOTEK анонсує оновлені IP камери відеоспостереження