Відповідно до досліджень компанії Marketsandmarkets, сегмент тепловізійних камер та тепловізорів виросте з 3,5 млрд доларів (у 2021 році) до 4,6 млрд доларів до 2026 року, при цьому середньорічний темп зростання складе 5,5%. До ключових факторів, які сприяють зростанню ринку, відносяться, серед іншого, збільшення державних витрат на оборонний сектор, зростаюче впровадження тепловізійних технологій в автомобільну промисловість, зростання інвестицій в НДДКР компаніями, урядами та фінансовими компаніями для розробки інноваційних тепловізійних рішень. В останньому звіті Marketsandmarkets вказано, що на сегмент тепловізійних камер припадатиме найбільша частка протягом п'ятирічного прогнозного періоду з 2021 по 2026 рік.

Залежно від типу продукту в звітах ринок ділиться на три категорії: тепловізійні камери відеоспостереження, тепловізори та теплові модулі. Сегмент тепловізійних камер займав вагому частку ринку тепловізорів у 2020 році, і, на думку аналітиків, це зростання продовжиться протягом наступних п'яти років. Це обумовлено декількома причинами, такими як електронне зображення з високою точністю, що отримується за короткий час, а також різноманітність видів пристроїв (портативних, навісних та автономних) і різних мікро- та нанорозмірів.

Безпека та відеоспостереження

Аналогічним чином, в залежності від застосувань, в звіті ринок ділиться на безпеку і відеоспостереження, моніторинг та інспекцію, а також виявлення та вимірювання. Сегмент безпеки і відеоспостереження займав найбільшу частку ринку тепловізорів протягом прогнозованого періоду. Швидка урбанізація збільшує потребу в передових тепловізійних рішеннях для систем безпеки та відеоспостереження. Зростання конфліктів і терористичної активності між країнами також збільшує попит на добре обладнані системи для спостереження за кордонами країни від незаконного вторгнення, а також захисту країни та її громадян.

Північна Америка йде попереду

Серед усіх регіонів на Північну Америку припадає найбільша частка ринку тепловізорів, і дослідження припускають, що ця тенденція збережеться протягом прогнозованого періоду. Цей регіон є домом деяких великих виробників компонентів для тепловізійних камер, таких як тепловізори, приціли та модулі. США вносять основний вклад в цей регіон і складають ~ 89% від загальної частки індустрії тепловізорів в Північній Америці. Зростання ринку тепловізорів в цьому регіоні пояснюється наявністю маси виробників та дистриб'юторів, низькою вартістю компонентів тепловізорів та збільшенням державних витрат в аерокосмічному і оборонному секторі.

Деякі з ключових виробників, що працюють на ринку та названі в звіті аналітиками, це: Flir (зараз Teledyne Flir), Fluke Corporation, Axis, Testo, Xenics та Thermoteknix Systems.
 

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Керування транспортними засобами за допомогою Hikvision HikCentral Professional

Технології Dahua йдуть ще далі в захисті дикої природи та навколишнього середовища