Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Dahua – провідний бренд в сфері відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Dahua — виробник, якому можна довірити свій будинок і бізнес

Фу Лікуан заснував Dahua Technology в 2001 році. Досягнувши визнання за перші 10 років діяльності, останніми роками компанія закріплює статус одного з лідерів на світовому ринку систем безпеки. Звернімося до фактів:

  • З 2014 року друга за величиною частка глобального ринку систем відеоспостереження належить Dahua — про це говорять аналітичні звіти IHS;
  • Порядку 2 мільярдів прибутку — і це тільки за 2016-ий;
  • За останні роки підприємство міцно прописалося в ТОП-5 авторитетного рейтингу a & s «Security 50» (так, в 2017-му — третє місце).

Що ж забезпечило компанії Dahua довіру покупців у всьому світі, без якого неможливі такі високі показники продажів та процвітання?

Від камер до дронів: Dahua вирішить будь-яке питання відеоспостереження

У 2001 році підприємство заявило про себе голосно і впевнено, першим в КНР запустивши у виробництво 8-канальний інтегрований цифровий відеореєстратор, який працює в режимі real-time. З того моменту Dahua Technology продовжує робити наголос на розробці революційних технологій.

Різноманітність продукції

Компанія продовжує розширювати лінійку товарів і послуг, пропонуючи оптимальне рішення для індивідуального використання чи бізнесу. Системи зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження представлені повним асортиментом, починаючи від камер і закінчуючи безпілотниками.

Мережеві, HDCVI і PTZ камери і відеореєстратори, відеодомофони, тепловізори, системи для охорони периметра, дорожнього руху, керування доступом, програмне забезпечення, сховища даних і аксесуари — цим виробник не обмежує свої розробки.

Сфери застосування

Якщо необхідне рішення для відеоспостереження в бізнесі чи домі, будьте впевнені: компанія запропонує найкраще.

Куди б ви не пішли, за порядком і безпекою стежить Dahua. Продукція встановлюється в магазинах і ресторанах, банках і готелях, аеропортах і на парковках, на дорозі і заправці, на виробництві. Навіть саміт G20 в 2016 році не обійшовся без Dahua: системам відеоспостереження компанії довірили свою безпеку політики і банкіри світової величини!

Чим вигідно відрізняється Dahua

Китайський виробник упевнений, що за новітніми дослідженнями майбутнє. В цьому і криється секрет його якісної, надійної і актуальної продукції:

  • Компанія має 17-річний досвід у розробках і проектуванні. Щорічно на розробку інновацій виділяється 10% прибутку, а це — 200 мільйонів доларів;
  • В 4 дослідних інститутах Dahua працює 6 тисяч інженерів, які тільки в 2016 відкрили 800 патентів. Вони роблять продукти функціональними, надійними і зручними;
  • Обмін досвідом та активна діяльність компанії охоплює весь світ: 35 представництв розташовані на всіх континентах;
  • Висока якість продукції підтверджують міжнародні сертифікати ISO 9001 і 14001, OHSAS 18001, USA UL і FCC, EU CE.

Відеоспостереженню від Dahua довіряють всі: від домогосподарки до банкіра, зробіть і ви правильний вибір!

Розгорнути
Вгору