Hikvision візьме участь у виставці Paris Retail Week, яка пройде у виставковому центрі Paris Porte de Versailles з 28 по 30 вересня 2021 року. Hikvision представить свої системи безпеки та бізнес-аналітики для торгових приміщень у співпраці з технологічними партнерами Iretailcheck, Technis, Veesion та Weshop.

Роздрібні торговці регулярно втрачають час, гроші та душевний спокій через скорочення обсягів продажів — за найскромнішими оцінками, щорічні збитки на європейському роздрібному ринку складають в середньому 35 мільярдів євро. Рішення Hikvision дозволяють підприємствам проводити точний маркетинговий аналіз, щоб вони могли приймати більш розумні, якісні та ефективні бізнес-рішення. Технології Hikvision пропонують захистити рітейлера, його співробітників та їхні активи — виявляючи крадіжки в режимі поточного часу за допомогою передових систем безпеки та технологій обробки зображень в камерах відеоспостереження.

Hikvision співпрацюватиме з лідерами екосистеми безпеки роздрібної торгівлі для створення інтегрованих рішень, які представить на Тижні роздрібної торгівлі в Парижі:

  • Рішення Iretailcheck призначене для зменшення збитків від неоголошених товарів на касах і запобігання крадіжок за допомогою технології Deep learning та інтелектуального ПЗ для відеоспостереження з відеоаналітикою в ​​поточному часі, підвищуючи продуктивність магазину.
  • Technis пропонує рішення для управління потоком клієнтів в поточному часі. Рішення дозволяє роздрібним торговцям знати та розуміти потік відвідувачів в магазині, надаючи інформацію про відвідувачів в режимі реального часу.
  • Крім того, Hikvision уклала партнерську угоду з Veesion для створення інтегрованого рішення для виявлення і запобігання крадіжок. Veesion — компанія з розпізнавання жестів для роздрібної торгівлі, що аналізує жести на предмет підозрілої поведінки, пов'язаної з крадіжками в магазині.
  • Weshop надає POS-систему з сенсорним монітором, що забезпечує інтегроване управління касами, що дозволяє більш дієво керувати запасами, статистикою продажів і клієнтами. Партнерство між Weshop та Hikvision спрощує моніторинг магазинів як в касах, так і в касах самообслуговування для роздрібних продавців.

Повна інтеграція Hikvision з партнерськими технологіями дозволяє вирішити масу проблем, з якими роздрібні продавці стикаються щодня. Ці інтегровані технології пропонують точні інноваційні рішення таких проблем, як запобігання і виявлення крадіжок, безпека POS-терміналів та управління потоками клієнтів. Співпрацюючи з партнерами на ринку, Hikvision знаходиться в авангарді інновацій в індустрії безпеки та відеоспостереження.

Лора Скетбон, керівник відділу роботи з ключовими клієнтами Hikvision у Франції, зазначила: «Ми раді представити рішення Hikvision Business Intelligence для роздрібної торгівлі. Це дуже цікавий час для галузі — ми спостерігаємо зростання співпраці з досвідченими партнерами, які зосереджені на вузькоспеціалізованих ринкових додатках, таких як підрахунок відвідувачів, точний маркетинг, цифрові вивіски та управління потоками. Наші точні маркетингові рішення підтримуються модулями Hikcentral Business Intelligence і інтелектуальним програмним забезпеченням для підрахунку людей, управління чергами, теплового картографування та іншого. Рішення для цифрових вивісок використовують дані точної маркетингової аналітики для пропозиції продуктів та рекламних акцій покупцям, що входять в магазин. Рішення Hikvision допомагають роздрібним торговцям максимально використовувати потенціал своїх ресурсів».

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Ринок інтелектуальних технологій підрахунку людей демонструє вражаючі можливості

Інтелектуальні відеокамери полегшать вимогу ЄС про обов'язковий моніторинг водіїв