Редакція міжнародного журналу a&s щорічно складає рейтинг Security 50, в який потрапляють найуспішніші компанії міжнародної індустрії безпеки. Положення компаній в рейтингу залежить від доходів від продажу продукції для фізичної безпеки, отриманих ними в минулому році.

Дві найвищі сходинки в рейтингу Security 50 цього року займають китайські компанії Hikvision Digital Technology і Dahua Technology, яких в першу чергу зробили відомими їх системи відеоспостереження. Компанія Dahua в минулому році займала 3-е місце, а в цьому році завоювала 2-е місце рейтингу. Таким чином, за цими двома китайськими компаніями (які в індустрії безпеки називають Hikua) утвердився статус найбільших в світі виробників систем безпеки. Компанія Hikvision залишилася на першому місці, в 2017 році її системи безпеки принесли їй дохід в розмірі 5,4 мільярда доларів США - на 26,4 відсотка більше, ніж у 2016 році. Дохід Dahua в 2017 році склав 2,7 мільярда доларів США, що на 41,4 відсотка більше, ніж у попередньому році.

Що стосується десяти інших провідних компаній, то з минулого року майже нічого не змінилося: компанії ASSA ABLOY, Bosch Security Systems, Axis Communication, FLIR Systems, Allegion і Hanwha Techwin зайняли з 3-ї по 8-му позиції. Компанія Avigilon в цьому році просунулася з 12-го на 10-е місце. Компанія Tiandy Technologies зайняла 9-е місце.

Що стосується ранжування відповідно до зростання виручки, то в минулому році китайські компанії зайняли перші п'ять місць. Цього року Raysharp, Dahua, Tiandy, Kedacom і Hikvision зайняли позиції № 1, 3, 4, 6 і 8 відповідно. Raysharp, який дебютував в цьому році в рейтингу Security 50, займає 18-е місце. Виручка цієї компанії за рік виросла на 71,3 відсотка, що дало їй право зайняти 1-е місце за показником росту виручки.

Азіатські компанії як і раніше домінують у списку 15 кращих компаній за обсягами доходів. Крім вищезгаданих п'яти китайських компаній, успішні й інші азіатські представники індустрії: CP Plus, ITX Security, KOCOM, INCOM і VIVOTEK. Російський виробник систем відеоспостереження DSSL, новий учасник рейтингу Security 50, посів друге місце за темпами зростання виручки, що склав 48,2 відсотка. Тим часом компанії Milestone Systems і Axis зайняли № 10 і № 12 відповідно.

Що стосується валового прибутку, перші місця зайняли Hikvision і Axis, їх показники в 2017 році склали 1,4 мільярда доларів і 501 мільйонів доларів США відповідно. Що стосується компаній з найбільшим валовим прибутком, то в п'ятірку кращих увійшли VIVOTEK, Fermax, IndigoVision, Axis і Avigilon. Найбільший чистий прибуток продемонстрували компанії Hikvision, Dahua, Axis, Fermax і Nedap.

Джерело www.asmag.com. Переклад виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Нові комплекти EZVIZ: все, що потрібно для відеоспостереження

Поворотна купольна відеокамера компактного розміру - новинка від Longse