З 2015 року українська компанія Ajax Systems продала десятки тисяч датчиків і понад тисячу централей для охоронних систем.

Набір обладнання початкового рівня Starter Kit, що пропонує компанія Ajax, який складається з датчика руху, датчика відкриття дверей, брелка і хаба, став надзвичайно популярним серед користувачів систем домашньої безпеки завдяки своїй надійності, елегантному дизайну і простому налаштуванню.

«Ми хочемо донести до свідомості користувачів, що професійні системи безпеки - це вже не «велика потворна біла коробка на стіні», а ергономічний і красивий гаджет», - пояснив директор з маркетингу компанії Ajax Валентин Гриценко.

Jeweller - це технологія бездротового радіозв'язку, яку було розроблено в Ajax з нуля і яка є настільки ж надійною, як дротове з'єднання. Сигнал, дійсно, надійно захищений - використовується шифрування і аутентифікація за допомогою коду, що змінюється. Більш того, якщо буде виявлено ​​спробу глушіння сигналу, Ajax змінить частоту прийому сигналу і повідомить користувача через додаток.

Відповідаючи на питання, чому компанія Ajax вирішила створити власний протокол і не вибрала жоден з існуючих на цей час стандартів, виконавчий директор відділу маркетингу відповів, що сумнівна надійність з'єднання між датчиками і контрольною панеллю дозволили б хакерам втрутитися і створити проблеми в роботі обладнання. «Це одна з причин, через яку ми створили власний радіочастотний протокол для встановлення надійного з'єднання. Протокол «Jeweller» дозволяє встановлювати пристрої на відстані до 2000 метрів від хабу, перевірка пристроїв відбувається з інтервалом 12 секунд. А батареї в датчиках можуть прослужити до семи років», - розповідає Валентин Гриценко.

«На цьому етапі ми розробляємо наші пристрої безпеки, орієнтуючись на професійний сегмент. Проте, у нас є певний досвід роботи з роздрібними каналами на нашому місцевому ринку - це дозволяє нам бути на одній хвилі з кінцевими користувачами».

Наразі компанія націлена на регіони Європи і Південно-Східної Азії. Вона розробляє стратегію виходу на ринки в партнерстві з місцевими дистриб'юторами. «Ми також готові в наступному році вийти на ринки Північної Америки та Австралії, випустивши обладнання, яке буде функціонувати на частоті 915 МГц», - сказав представник компанії.

«Протягом наступних двох років ми плануємо розробити і виготовити ще 25 нових пристроїв. В цілому ми будемо виробляти 40 бездротових пристроїв, які будуть охоплювати 99,9 відсотка ваших вимог до безпеки і розумного будинку. Підтримка відеоспостереження, інтеграція з системами Amazon Echo і Apple HomeKit, інтелектуальне освітлення також будуть доступні вже найближчим часом», - запевнив він.

Джерело www.asmag.com. Переклад виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Hikvision і SeeTec оптимізують управління матеріалами систем відеоспостереження

IP-відеокамера Dahua стежить за погодними умовами на вершині гір в північній Іспанії