Згідно з нещодавно опублікованими даними дослідницької компанії Future Market Insights (FMI) з аналізу сегмента рішень контролю доступу, середньорічний темп зростання ринку з 2021 по 2031 рік складе 12,6%, а до кінця 2021 року виторг складе 15 371,0 млн доларів. Зростання було приписане прискореному технологічному прогресу в галузі інформаційних технологій і телекомунікацій. Інновації стали вагомими для підвищення економічної конкурентоспроможності, тим самим сприяючи зростанню ринку. Швидкоросле використання мобільних пристроїв змістило фокус корпоративних секторів в сторону корпоративної мобільності. Основні типи рішень контролю доступу включають IP-системи, панелі управління, біометричні зчитувачі та мобільні облікові дані.

Мобільні облікові дані

Використання мобільних облікових даних вважається органічним розвитком традиційних систем безпеки в індустрії контролю доступу. Мобільні облікові дані забезпечують вражаючу безпеку і комфорт. Доступ зі смартфона в поєднанні з хмарними платформами робить такі рішення економічним вибором для довгострокових застосувань, хоча локальні рішення безпеки вимагають тільки разових інвестицій.

Деякі з ключових досліджень ринку контролю доступу Future Market Insights включають висновки про те, що технологія розпізнавання райдужної оболонки ока в комплектах контролю доступу продемонструє вражаючий темп зростання — понад 16%, завдяки інвестиціям в нові рішення для біометричної безпеки до 2031 року. Очікується, що у 2021 році сектор охорони здоров'я отримає вагому частку в 19,8%, чому сприяють міркування безпеки в медичних установах, пов'язані з використанням електронних медичних карт.

Великобританія та Японія побачать вражаючі темпи зростання

У географічному відношенні очікується, що США збережуть домінувальне становище в Північній Америці з часткою 84,5% у 2021 році, чому сприятиме більш прискорений доступ до технологічних розробок в вертикалях кінцевого використання. Очікується, що ринок у Японії буде рости з вагомим середньорічним темпом зростання, близьким до 17% до 2031 року, за підтримки економіки, орієнтованої на технології. Великобританія в очікуванні зростання продажів в середньому на понад 15% протягом наступних десяти років завдяки сприятливим державним інвестиціям і політиці.

«Комплекти контролю доступу стали основною частиною корпоративних служб безпеки для застосувань, включаючи захист периметра та високорівневі дані й активи. Часто мінливі джерела загроз, обов'язкове дотримання вимог і підвищена відповідальність вважаються першорядними елементами, підживлюють попит на системи контролю доступу для підвищення безпеки», — зазначив аналітик FMI.

Удар COVID-19

Не дивно, що пандемія Covid-19 торкнулася кожного сектора, оскільки норми соціального дистанціювання підштовхують організації до цифровізації для забезпечення безпеки даних і активів. Компанії, які в минулому інвестували в ініціативи з цифрової трансформації, виявилися більш стійкими під час кризи пандемії.

Спалах вірусу Covid-19 став проблемою для спільнот та підприємств, де використання систем безпеки стало більшим, ніж просто засобом для запобігання злочинної діяльності.

Частиною нової норми після Covid-19 вважається управління рівнями зайнятості приміщення, щоб забезпечити соціальне дистанціювання або дозволити доступ без допомоги рук. Прогнозується, що попит на рішення контролю доступу буде продовжувати зростати з прискореним переходом до вдосконалених систем перевірки і управління цифровою ідентифікацією. Отже, ринок контролю доступу, за оцінками, виросте приблизно на 7,6-10,8% в річному численні з 2019 по 2021 рік.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Технології Hikvision беруть участь в місії зі збереження морських черепах

Motorola купує компанію Openpath