Компанія Siemens Smart Infrastructure завершила операцію з придбання французького стартапу Wattsense — компанії, що займається апаратним та програмним забезпеченням, яка пропонує інноваційну систему управління IoT (працює за принципом plug-and-play) для малих і середніх будівель, розширюючи портфель будівельних продуктів Siemens. Wattsense була заснована у 2017 році, її штаб-квартира знаходиться в Дарділлі, недалеко від Ліона (Франція).

Wattsense оптимізує технічне управління невеликими та середніми будівлями за допомогою провідного рішення Інтернету речей, що поєднує легкість та функціональну сумісність. Це дозволяє застосовувати методи управління енергоспоживанням на об'єктах з невеликою кількістю технологій систем управління будівлею або без них, задовольняючи потреби фахівців в сегменті будівництва, які прагнуть до продуктивності і стійкості. Знижуючи вхідні бар'єри при збереженні низьких капітальних витрат, Wattsense дозволяє клієнтам підключати розширений спектр пристроїв та робити їх доступними для Інтернету речей. Багато протокольних пристроїв можна легко підключити до інтеграції до хмари та використовувати в моделі «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS). Це робить переваги хмарної системи управління IoT будівель доступними для більш розширеного кола типів нерухомості, включаючи школи, офіси, склади та роздрібну торгівлю.

«Разом з Wattsense ми прискоримо впровадження рішень Інтернету речей (зокрема систем розумного будинку, інтелектуальних камер відеоспостереження та ОВіК) в більш широкому діапазоні будівель, забезпечуючи екологічність, комфорт та економічну вигоду більшій кількості людей і підприємств», — сказав Хеннінг Сандфорт, генеральний директор підрозділу будівельних продуктів Siemens Smart Infrastructure. «Бізнес-модель SaaS та стек інноваційних технологій Wattsense ідеально доповнюють наростальне цифрове портфоліо для наших клієнтів. Ми раді вітати в команді талановиту команду Wattsense».

Siemens Smart Infrastructure є піонером в сегменті цифровізації інфраструктури: до її хмарної платформи підключено понад 2,3 мільйона пристроїв. У портфелі компанії понад 150 цифрових додатків та пропозицій, і вона взяла на себе зобов'язання подвоїти свої цифрові доходи з 700 мільйонів євро сьогодні до 1,5 мільярда євро до 2025 року.

«Прихильність Wattsense до скорочення споживання енергії та викидів вуглецю в будівельному секторі ідеально узгоджується з баченням Siemens зі створення технологій, які просувають суспільство далі», — розповів Луї Верморель, засновник та генеральний директор Wattsense. «Ми дуже раді приєднатися до компанії з такою багатою спадщиною та інноваційною культурою, щоб збільшити охоплення та вплив нашого рішення Інтернету речей».

Для клієнтів в Європейському Союзі придбання Wattsense також підтримує підприємства в дотриманні Директиви про енергетичні характеристики будівель (EPBD), яка вимагає, щоб будівлі в третинному секторі були оснащені системами безпеки та автоматизації, що підвищують енергоефективність та скорочують викиди CO2. Інноваційне рішення Wattsense присутнє в 22 країнах. Його місія — забезпечити майбутнє будівель з нульовими викидами вуглецю, одночасно підвищуючи продуктивність роботи операторів будівель.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Hikvision випустила нову 4-мегапіксельну поворотну камеру з радаром

Платформа POMS ZKTeco спрощує управління стоянкою