Food Plus - це 18 супермаркетів, розташованих у столиці Кенії - місті Найробі, а також онлайн-сервіс доставки товарів. На початку 2018 року керівництво мережі супермаркетів прийняло рішення про необхідність встановити в декількох магазинах нове обладнання для відеоспостереження, а також модернізувати деякі системи, які використовувалися раніше.

Компанія звернулася до системних інтеграторів з AUA Industria. Для виконання цього важливого проекту були вибрані відеокамери, відеореєстратори та програмне забезпечення для управління системою відеоспостереження VMS від Hikvision.

Отже, для забезпечення захисту своїх товарів, послуг, персоналу та шанованих клієнтів керівництво Food Plus зв'язалося зі своїм бізнес-партнером Nairobi AUA Industria. Компанія AUA може похвалитися великою кількістю успішно реалізованих проектів - не тільки в Кенії, але і в багатьох сусідніх африканських країнах. Перед командою фахівців було поставлено ​​задачу - створити передову систему відеоспостереження у всіх торгових точках і організувати роботу пункту ведення централізованого моніторингу.

Системні інтегратори AUA оцінили особливості розташування супермаркетів, а також відзначили унікальні потреби кожного конкретного магазину. Компанія AUA вибрала відеокамери спостереження Hikvision завдяки їх чудовим можливостям і чіткості зображення. Було встановлено 450 компактних вуличних купольних відеокамер спостереження (модель DS-2CD2122FWD-I) із 4-міліметровим об'єктивом. Ці невеликі і потужні відеокамери дійсно володіють великими можливостями і високою продуктивністю. Їх особливості, а саме 1/2,8-дюймові CMOS-датчики з прогресивною розгорткою, інфрачервоне підсвічування дальністю дії до 30 метрів і широкий динамічний діапазон, зробили їх кращим рішенням для цілодобового спостереження в супермаркетах мережі. Служба безпеки автоматично отримує повідомлення в разі втрати відеосигналу. Відеокамери захищені від зовнішнього впливу за стандартами IP67 і IK10, що має вирішальне значення для використання на вулиці.

Мережеві 64-канальні відеореєстратори серії Pro від Hikvision підтримують роздільну здатність високої чіткості, у тому числі, формат 4K. Співробітники Food Plus цінують ці мережеві відеореєстратори за їх простоту використання і ємність сховища даних. Вони особливо цінують технічну підтримку, яку компанія Hikvision надає при виникненні найменшої потреби.

Нещодавно випущена хмарна платформа HikCentral V1.2 від Hikvision робить централізоване управління більш ефективним. Керівництво повідомляє про значне підвищення швидкості потоку даних до центральної станції моніторингу, що забезпечує набагато ефективніший захист. HikCentral надає компанії Food Plus систему управління відео для якісного виконання щоденних завдань щодо забезпечення безпеки. Такі функції, як запис і перегляд відео в реальному часі, а також інші інтегровані функції, такі як управління доступом, управління тривогами і багато інших, реалізуються зручним для користувачів способом.

До березня 2018 року встановлення системи відеоспостереження в усіх магазинах Food Plus було завершено. Система є простою у використанні, вона забезпечує надійне сповіщення і досягає більш високої швидкості передачі потоку даних, ніж попереднє обладнання.

Джерело www.hikvision.com. Переклад виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Longse випускає відеореєстратори 5-в-1 з керуванням через мобільний додаток

Dahua Technology продемонструвала в Німеччині своє бачення штучного інтелекту