Компанія Pyronix випустила нову домашню сирену для сигналізації з комбінованим підсвічуванням, а також бездротовим динаміком / звуковим сповіщувачем з живленням від мережі. Відтворюючи звукові сигнали панелі керування, Speaker / Sounder-WE попереджає користувачів про активність системи безпеки, в той час, як індикатор на передній панелі загоряється та блимає при тривожних подіях або вимкненні мережі.

«Ми раді випустити Speaker/Sounder-WE, нашу останню додаткову можливість для системи безпеки Enforcer V11 та інших гібридних рішень Pyronix, які використовують розширювач Euro-ZEM32-WE. Продукт забезпечує чітку звукову та візуальну індикацію активності системи безпеки на території об'єкта, щоб користувач був повністю обізнаний про будь-які зміни та підозрілі ситуації»,— зазначив Лоуренс Кенні, директор з маркетингу у Pyronix.

Після нещодавнього випуску комплексної системи безпеки Enforcer V11, світлозвукова сирена Speaker / Sounder-WE ідеально доповнює комплект, відтворюючи звукові сповіщення, сигнали входу/виходу, тривоги та пожежі по всій території, щоб привернути увагу користувача та тримати його в курсі подій.

Тим часом вбудований стробоскоп забезпечує візуальну індикацію активності системи; стробування у разі спрацювання охоронної сигналізації, повільне миготіння при звуковому сигналі та постійне свічення у разі пожежі або при вході/виході людини на територію. Ця функція може бути особливо корисна для тих, хто погано чує користувачів, адже буде тримати їх в курсі будь-якої діяльності. Сигнальна лампа безпеки також горітиме постійно до 2 годин у разі збою в електромережі. Світлозвукова сирена Speaker/Sounder-WE також сумісна з останньою версією Euro-ZEM32-WE з концентратором версії 4.03.052.

«Ми дуже раді додати динамік/ехолот-WE до лінійки, і вважаємо, що це насправді збільшує цінність будь-якої установки. Дане рішення швидко та легко встановлюється та конфігурується фахівцем; такі речі, як гучність та підсвічування, також можуть бути легко відрегульовані користувачем; якщо їх переваги зміняться, вони можуть увійти в режим налаштування на пристрої, щоб відрегулювати гучність, а також увімкнути або вимкнути підсвічування», - наголосив Лоуренс Кенні.

Завдяки новим слотам «Arming Station/Speaker» у систему безпеки можна додати до чотирьох сирен для сигналізації Speaker/Sounder-WE для звукової та візуальної індикації активності охоронної платформи. Варто відзначити, що пристрій Speaker/Sounder-WE сумісний тільки з рішеннями Enforcer V11 або Euro-ZEM32-WE v4.03.052 та пізніших версій.
 

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Hikvision приєднується до британського Інституту безпеки як корпоративний партнер

Dahua WizMind: практичні застосування для моніторингу метаданих відео