Фахівці з маркетингу та реклами несуть відповідальність за збільшення доходів від продажу та підвищення задоволеності відвідувачів. Щоб покращити якість обслуговування клієнтів та збільшити обсяг продажу, роздрібні продавці часто прагнуть краще контролювати поведінку клієнтів. Для цього їм потрібна точна демографічна інформація про клієнтів та стратегія на основі даних для оптимізації взаємодії з відвідувачами.

Інтелектуальні системи відеоспостереження з відеоаналітикою можуть використовуватися для збору потрібної бізнес-інформації про кількість відвідувачів та демографічних моделей, щоб експерти з маркетингу та реклами могли покращити враження покупців, більш дієво використовувати простір та оптимізувати планування об'єкта таким чином, щоб це принесло користь маркетологам та зрештою — гостям та клієнтам.

Відкрийте для себе демографічні дані за допомогою інтелектуального відеоспостереження

Роздрібним торговцям слід використовувати IP камери відеоспостереження та відеоаналітику для збору точних демографічних статистичних даних: наприклад, який відсоток покупців становлять чоловіки порівняно з жінками, чи дорослі порівняно з дітьми? Аналіз цієї інформації може допомогти маркетологам та рекламодавцям створювати ефективні цільові кампанії для аудиторії, яка вже відвідує магазин, а також залучати нових відвідувачів.

Незалежно від того, чи управляють вони однією власністю або кількома магазинами, фахівці з маркетингу та реклами можуть аналізувати демографічні дані в кожному місці або на кількох об'єктах. Ця інформація може допомогти визначити найбільш дієві маркетингові та рекламні стратегії для охоплення цільової аудиторії, оцінити успіх маркетингових та рекламних кампаній та визначити нові потенційні аудиторії.

Скажімо, великий рітейлер із сотнями об'єктів по всій країні додає програмне забезпечення з відеоаналітикою у свій набір інструментів для сегментації та аналізу аудиторії. При цьому з'ясовується, що магазини у південному регіоні відвідує набагато більший відсоток чоловіків, ніж передбачалося. Маючи ці знання, маркетингова команда потім може створити продуману кампанію, орієнтовану на чоловіків у цій галузі.

Кількісна оцінка та ефективна бізнес-аналітика допомагають фахівцям з маркетингу та реклами приймати рішення про те, які повідомлення через систему оповіщення та продукти найбільш актуальні для відвідувачів, а також куди вкладати кошти на маркетинг та рекламу, щоб максимізувати рентабельність інвестицій.

Слідкуйте за відвідуваністю, щоб підвищити враження відвідувачів

Експерти з маркетингу та реклами можуть використовувати ПЗ для відеоспостереження з відеоаналітикою для агрегування відео, щоб відстежувати обсяг відвідувачів на об'єкті, відображати навігаційні шаблони покупців за допомогою візуальних теплових карток та середній час очікування клієнтів, а також унікальні, зворотні та повторні відвідування конкретних місць.

Використовуючи ці дані, роздрібні торговці можуть оцінити, чи точки доступу в магазинах є популярними товарами або моніторами або вузькими місцями трафіку. Ця бізнес-аналітика може не тільки допомогти магазину оптимізувати макет об'єкта, щоб полегшити потік трафіку, але й має вагоме значення для прийняття рішень на основі даних про те, де розмістити рекламу та монітори, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів та стимулювати повторні відвідування магазину.

Крім того, такі аналітичні дані, як звіти про кількість відвідувачів можуть вказувати на середню кількість людей у ​​черзі на касі в конкретні дні тижня, свята або час доби. Ця інформація може допомогти експертам з маркетингу приймати корисні рішення щодо того, коли запускати або оновлювати рекламні кампанії.

Підвищуйте лояльність до бренду за допомогою розширеного досвіду

Досвід у магазині дуже впливає на лояльність та утримання клієнтів, тому камери відеоспостереження з відеоаналітикою в магазині мають вирішальне значення для управління персоналізованим та розширеним досвідом. Від управління натовпом та чергами, що забезпечується сповіщеннями про підрахунок відвідувачів у поточному часі та панелями моніторингу для виявлення тенденцій, а також за допомогою відстеження активності та залучення торгових партнерів — маркетологи можуть краще зрозуміти досвід роботи в магазині та оптимізувати його за допомогою стратегій на основі даних.

Дані зі звітів про кількість людей можуть бути співвіднесені з даними касових терміналів та даними про продаж, щоб ідентифікувати залишені кошики покупок у магазині. Перекладаючи метадані відеоспостереження в інформаційні панелі та візуалізацію бізнес-аналітики, маркетологи та рекламодавці можуть працювати, щоб зрозуміти причину відмови та протидіяти цьому за допомогою цільових дисплеїв та кампаній у магазинах.

Аналіз відмов відвідувань може допомогти маркетологам зрозуміти, які дисплеї та рекламні оголошення викликають інтерес, спонукати покупця увійти в магазин і, за рахунок зіставлення статистики відвідувачів з даними про точки продажу, зрештою підвищити конверсію.

Читайте й інші цікаві статті про системи безпеки та дізнайтесь більше про таке обладнання як Викличні панелі та багато іншого:

Чотири варіанти ефективного використання IP-камер на сонячних батареях

Конвергенція фізичної та ІТ-безпеки: що це означає для бізнесу?