Створення ефективного управління системою відеоспостереження часто розглядається як дороге та складне завдання, але це не обов'язково. Як правило, організація залучає постачальника послуг відеоспостереження для захисту своїх фізичних активів, купуючи відеокамери разом із спеціальним обладнанням та програмним забезпеченням на додаток до окремих компонентів, таких як комплекти контролю доступу та охоронні датчики, які зазвичай працюють ізольовано. Однак такий закритий підхід створив постійну проблему: як зберегти цінність системи безпеки протягом усього терміну її служби, оскільки потреби бізнесу швидко змінюються. По мірі появи нових загроз та збільшення потреби у розширеній бізнес-аналітиці організації стикаються із незавидною проблемою: необхідністю регулярно оновлювати систему безпеки, намагаючись зберегти цінність застарілих рішень.

Вагомою перешкодою на шляху оновлення рішень відеоспостереження вважається дорогий та ресурсомісткий підхід «копіювати та замінити». Деякі організації вважають, що для того, щоб йти в ногу з технологічними інноваціями, комплекти відеоспостереження необхідно демонтувати та замінювати кожні кілька років. Однак цей підхід вважається дорогим і довести окупність інвестицій може бути складно.

Більше жодних проблем із модернізацією

Проте є рішення: відкрите хмарне керування відеоспостереженням. Це дозволяє відмовитися від підходу «копіювати та замінити» і вирішити цю споконвічну проблему за допомогою інновацій у програмному забезпеченні, що надається у хмарі. Те, що часто розглядається як апаратне обмеження, тепер може бути вирішено за рахунок безперервного постачання ПЗ для відеоспостереження та інновацій. Оскільки застарілі системи та камери відеоспостереження покладалися на фізичні сервери в мережі, хмарні платформи дозволяють організаціям йти в ногу з інноваціями в міру їхньої появи, а не заднім числом грати в наздоганяння шляхом масової заміни системи безпеки. Наприклад, застарілі відеокамери отримують нові переваги в області відеоаналітики та інших функцій, які надаються за допомогою програмного забезпечення. Простіше кажучи, жодного копіювання та заміни наявних комплектів відеоспостереження.

Крім того, об'єднуючи систему відеобезпеки із встановленими рішеннями контролю доступу та аксесуарами для охоронних систем, організації можуть отримати покращену ситуаційну поінформованість та вдосконалену бізнес-аналітику, що призведе до попереджуючого управління об'єктами, підвищення благополуччя та продуктивності персоналу.

Безсумнівно, потреби у безпеці як малих, так і великих підприємств різняться, і системи безпеки мають відбивати персональний склад, необхідний кожній організації. Завдяки інтеграції зі сторонніми організаціями, підприємства можуть позбавитися необхідності встановлювати абсолютно нове рішення відеоспостереження. Відкритий API хмарних платформ дає користувачам підключатися до встановлених охоронних та пожежних датчиків, рішень контролю доступу, інформаційних панелей, зовнішніх засобів перегляду, інструментів бізнес-аналітики та інших систем зв'язку, щоб отримати всебічний огляд середовища.

Це також додає рівень інтелекту до засобів безпеки. Завдяки можливостям штучного інтелекту минули ті часи, коли доводилося переглядати масу знятих матеріалів, щоб знайти інциденти безпеки. Машинне навчання можна використовувати для ідентифікації об'єктів та подій, надсилання миттєвих сигналів тривоги на основі правил та виявлення підозрілої активності. Організації також мають можливість прискореного пошуку за подією, об'єктом і подібністю, щоб знайти конкретну людину, транспортний засіб або потрібну подію в незліченних годинах відео за секунди або хвилини.

При переході від локалізованої до хмарної платформи необхідно враховувати деякі міркування, причому однією з найпоширеніших проблем вважаються загрози кібербезпеці. Однак стан сучасної хмари означає, що поки вибраний постачальник віддає пріоритет кібербезпеці, безпека даних повинна бути невід'ємною складовою сховища хмари. Наприклад, завдяки автоматичним оновленням програмного забезпечення з хмари, наскрізному шифруванню даних і метаданих, а також безпечному віддаленому доступу з будь-якої точки світу, кібербезпека може поєднуватися з відеоспостереженням для створення надійного захисту.

По мірі того, як все більше і більше організацій бачать переваги цього підходу, у майбутньому ми побачимо, що відкриті платформи стануть домінувальним рішенням для відеоспостереження, а дорогий та непотрібний цикл копіювання та заміни залишиться у минулому.