Малі підприємства потребують систем безпеки, які позбавлять головного болю та високої вартості моніторингу. Щоб допомогти вам захистити свій бізнес, і робити більше з меншими витратами — компанія Hikvision створила портфель рішень, які автоматизують оповіщення про безпеку та дозволяють контролювати об'єкти та будинки з будь-якого місця, 24 години на добу. Скільки б часу ви не присвячували веденню та розвитку свого бізнесу, ви ніколи не зможете працювати 24 години на добу, 365 днів на рік. Ось чому потрібно переконатися, що все в безпеці, навіть коли ви вдома чи у відпустці. Питання, як?

Вибирайте новітні технології безпеки для свого бізнесу

Донедавна автоматизовані рішення для моніторингу безпеки та оповіщень були зарезервовані для великих компаній з однаковими бюджетами. Але сьогодні ці інноваційні автоматизовані технології стають доступними та економічно вигідними для малого бізнесу.

Автоматизуючи рутинний моніторинг безпеки, ви можете робити більше з меншими витратами та зосередити свої зусилля на основних бізнес-завданнях, які збільшують прибуток. Ви також можете отримувати попередження системи безпеки в режимі поточного часу (де б ви не знаходилися і чим би ви займалися) — щоб швидше реагувати і більш дієво захищати своїх людей та активи.

Шість технологій Hikvision, які піднімуть вашу безпеку на новий рівень

Компанія Hikvision розробила шість вражаючих технологій, які допоможуть вам підвищити рівень безпеки, заощадити час та гроші, а також максимізувати захист співробітників та активів.

Віддалений контроль доступу у будь-який час. Це рішення дозволяє користувачу спілкуватися з відвідувачами та віддалено відчиняти двері офісу за допомогою біометричного терміналу ОРЧ з технологією розпізнавання облич Hikvision MinMoe. Даний пристрій дозволяє відкривати будинок для співробітників або приймати посилки навіть коли користувач вдома або в дорозі. Також можна використовувати це рішення як економічний безконтактний спосіб обліку робочого часу та відвідуваності.

Автоматична сигналізація вторгнення без хибних спрацювань. Дане рішення засноване на камерах відеоспостереження з підтримкою технології AcuSense, що розрізняють людей, автомобілі та інші рухомі об'єкти (такі як опадання листя та дощ), щоб звести до мінімуму помилкові спрацювання охоронної сигналізації. Завдяки здатності зосередитися та реагувати лише на реальні загрози, ця технологія дозволяє підвищити безпеку та заощадити час та ресурси — все це чудові новини для власників бізнесу.

Світлозвукова сирена для попередження порушників. Рішення AcuSense Live-Guard використовує світлозвукову сирену, щоб відлякати зловмисників до того, як вони увійдуть на ділянку або будівлю. Також можна записувати персональні звукові повідомлення та транслювати їх через IP камери відеоспостереження або систему оповіщення, щоб підвищити безпеку.

Чіткий повнокольоровий відеозапис навіть у майже повній темряві. Технологія ColorVu від Hikvision забезпечує повнокольорове зображення навіть за яскравості до 0,0005 люкс, що еквівалентно зоряному світлу в безмісячну ніч. Повнокольорові зображення надають набагато більше деталей, полегшуючи виявлення злочинців та підвищуючи якість доказів для подальшого використання.

Просте налаштування та керування камерами відеоспостереження та сигналізацією. Серія бездротових охоронних датчиків AX PRO для внутрішнього і зовнішнього застосування з самого початку інтегрована з відеокамерами Hikvision. Ця попередня інтеграція означає, що користувач може дуже швидко і легко налаштувати своє рішення безпеки та керувати ним з єдиної консолі без необхідності в окремих системах для сигналізації та відеоспостереження.

Мобільний моніторинг системи безпеки. Встановлення програми Hik-Connect на мобільний пристрій дозволяє відстежувати сигнали тривоги та відеозаписи з усіх підключених пристроїв Hikvision. Таким чином, користувач отримує повний доступ до відеопотоків в режимі поточного часу, повідомлень про події та багато іншого — незалежно від того, чи знаходиться він вдома або відпочиває на пляжі.

Цей вражаючий портфель технологій безпеки допомагає малим підприємствам у всьому світі максимально підвищити рівень захисту та знизити пов'язані з цим робочі навантаження та витрати. Крім того, рішення Hikvision дають власникам бізнесу свободу контролювати безпеку із будь-якого місця, надаючи душевний спокій, коли вони не можуть бути на місці.

Читайте й інші цікаві статті про системи безпеки та дізнайтесь більше про таке обладнання як Центральні контролери, Відеодомофони та багато іншого:

Підсумки 2021 року: найбільші компанії у сфері відеоспостереження та контролю доступу

Три тепловізійні функції, про які слід знати