Зростання та мобільність міського населення доводять системи контролю доступу до межі їх можливостей. Користувачі вимагають продуктивності з ретельним балансом між безпекою та свободою пересування. Проте, традиційні методи фільтрації та контролю доступу сьогодні вимагають від менеджерів безпеки наростальних витрат часу та коштів.

Люди більше, ніж раніше, переміщаються по роботі та відпочинку. Старі системи безпеки та аксесуари для охоронних систем не сприяють цьому руху. Вони можуть створювати неефективні вузькі місця. Зіткнувшись зі складними атаками як у фізичному, так і в кіберпросторі, «статичні» рішення безпеки більше не підходять: системи безпеки повинні бути динамічними, гнучкими та масштабованими на запит. У той же час для користувачів все має працювати у вагомій мірі поза увагою.

Дієвий спосіб додати гнучку можливість безпеки — використовувати бездротові технології. Бездротовий контроль доступу заощаджує витрати та час на управління безпекою порівняно з видачею більшої кількості фізичних ключів доступу або розширенням рішень безпеки, що покладаються на кабелі.

Контроль доступу проти механічних ключів

Самі собою традиційні комплекти контролю доступу не можуть допомогти задовольнити нові вимоги, що пред'являються до менеджерів з безпеки. Ключ або завжди або ніколи не відкриває замок. Його не можна персоналізувати чи обмежити за часом. При втраті механічного ключа, що діє, починається трудомісткий і дорогий процес заміни замку. Менеджер служби безпеки не знає, які двері конкретний ключ відчинив сьогодні, минулого тижня чи будь-коли. Управління сотнями їх займає дуже багато часу в і так завантаженій завданнями роботі.

У будь-якому разі, яким би ретельним не був контроль, виданий ключ живе своїм власним життям. Ця вбудована слабкість може мати дорогі наслідки: одне нещодавнє дослідження показало, що 17% коворкінгів зазнали крадіжок через те, що колишній користувач не зміг повернути старий ключ. Менеджер підприємства занадто багато вимагає від механічної безпеки, якщо бажає, щоб вона була гнучкою, швидко масштабованою, та швидко б реагувала.

Вирішення проблеми з дротовим контролем доступу

Традиційне рішення — оснащення дверей електрозамком. Проте двері із проводкою створюють свої власні проблеми. У цьому рішенні для електронного замикання часто використовуються електромагнітні замки. Після встановлення та активації замки та зчитувачі карт постійно споживають електричний струм через дротове з'єднання з мережею.

Вони безпечні, але дорогі майже на кожному етапі свого життєвого циклу. Монтаж дротових замків забирає багато часу і витрат, тому що вони вимагають прокладання електричних кабелів до кожної двері і навколо неї. Вони дорогі в експлуатації через постійне підключення до джерела живлення. Складність робить їх обслуговування дорогим. Модернізація існуючої будівлі може бути непрактичною або майже неможливою.

Звичайно, деякі керівники будівель потім монтують всі (або навіть більшу частину) двері. У приміщеннях залишається змішана система безпеки, заснована на дротових дверях і механічних ключах, з усіма властивими їм підводними каменями. Крім того, групи безпеки тепер повинні керувати двома окремими системами, що базуються на двох різних технологіях, паралельно. Рішенням цієї неефективності, що стрімко зростає, є бездротова СКУД.

Переваги бездротових рішень

Бездротовий контроль доступу додає гнучкості безпеці будівлі без проблем, пов'язаних із дротовим рішенням. Розширення доступу до дверей бездротової мережі дає менеджерам підприємства більше контролю. Це також заощаджує час та гроші в порівнянні з аналогічною дротовою системою безпеки. Як і бездротові технології, бездротовий контроль доступу здатний адаптуватися.

Бездротові аксесуари для контролю доступу легко встановлюються та не порушують роботу. Після установки вони підтримують двосторонній потік інформації, необхідний для прийняття правильних рішень щодо забезпечення безпеки. Бездротове блокування дає менеджерам безпеки детальний контроль доступу через набагато більшу кількість дверей, ніж будь-коли було б можливо за допомогою дротового контролю доступу.

Адміністратори завжди можуть дізнатися, хто куди і коли пішов, бо замки з батарейним живленням збирають тимчасові мітки та можуть створювати контрольні журнали. Це робить розслідування інцидентів швидким та легким. Доступні бездротові пристрої для внутрішніх та зовнішніх дверей, у тому числі сертифіковані замки для охоронних та протипожежних дверей, для шафок, ліфтів, воріт та іншого.

Економічність — ще одна вагома перевага. Згідно з нещодавно опублікованим порівняльним дослідженням ASSA ABLOY, витрати на робочу силу установника були більш ніж на 80% меншими для бездротових замків у порівнянні з дротовими. Додавання додаткових замків через бездротову мережу може допомогти вирішити проблему втрати ключа або картки доступу, знову і знову забезпечуючи економію протягом усього терміну служби замка. Відсутні облікові дані просто перепрограмуються або заносяться до чорного списку; нікому не потрібно міняти дверну фурнітуру або видавати нові радіобрелки.

Адаптивність та зниження енергоспоживання

Вагома частка світової енергії використовується будівлями: за оцінками ЮНЕП, вони споживають понад 60% світової електроенергії. Звичайно, це складна проблема, яка не має простого рішення. Але підприємства можуть зробити свій внесок, якщо приймають правильні рішення про простори, які використовують, про те, як вони їх використовують, а також про технології, що встановлюються для забезпечення цього використання. Бездротові замки з акумуляторами споживають крихітну частку електроенергії від споживаної аналогічними дверима з дротовим з'єднанням.

Найкраща технологія механічних ключів створена та надійна. Але це може бути негнучким і вимагати багато часу для керування. Металеві ключі не дають зворотного зв'язку менеджерам з безпеки. Дротовий електронний контроль доступу вирішує деякі проблеми механічної безпеки, але встановлення та експлуатація є дорогими. В результаті багато компаній погоджуються на часткове покриття, залишаючи проломи в безпеці. Бездротові комплекти контролю доступу пропонують гнучкість та адаптованість, які недоступні при використанні механічних або дротових технологій. Бездротові СКУД бувають всіх типів і конфігурацій.