Відеоаналітика може відкрити для рітейлерів вражаючу кількість інформації про мерчандайзинг та маркетинг, особливо при порівнянні на декількох об'єктах. Як і більшості підприємств з декількома майданчиками, роздрібним точкам потрібна можливість записувати відео локально на місці, але також необхідно отримувати корисну інформацію за допомогою розширеної відеоаналітики на різних місцях. При правильному застосуванні програмного забезпечення для відеоаналітики роздрібні продавці можуть краще зрозуміти, хто їх покупці, як вони переміщаються магазинами та які продукти найбільше привертають їхню увагу. У свою чергу, вони можуть використовувати відео для аналізу декількох об'єктів, щоб виміряти взаємодію з дисплеями, рекламою та конкретними продуктами.

ПЗ для відеоспостереження з відеоаналітикою корисне, оскільки об'єднує відеодані з плином часу і візуалізує інформацію в звітах панелі моніторингу, які роздрібні продавці можуть використовувати для отримання бізнес-аналітики за своїми стратегіями мерчандайзингу і маркетингу. Завдяки діаграмам, графікам та тепловим картам, що демонструють агреговані дані, роздрібні продавці отримують операційну та бізнес-аналітику щодо відвідуваності, демографічних даних клієнтів та іншого, що сприяє прийняттю важливих рішень. Такі звіти можуть бути розділені між відділами, щоб усунути розрізненість. Надійні дані по кожному магазину в роздрібній мережі, а також прості звіти для спільного використання, в яких порівнюються точки даних (як на рівні окремого магазину, так і на національному та міжнародному рівні в рамках роздрібної мережі) допомагають менеджерам з маркетингу та товарів доносити до керівників обґрунтовані аргументи на користь необхідних змін.

Розкриття демографічної інформації для цільової аудиторії

Аналіз точної демографічної статистики клієнтів та відвідувачів за допомогою комплектів відеоспостереження та програмного забезпечення для відеоаналітики може призвести до того, що менеджери з маркетингу та мерчандайзингу виявлять аудиторію, яку вони охоплюють, а також передбачувані нові цільові аудиторії. Використовуючи теплові карти та звіти на інформаційних панелях, можна зрозуміти, як різні сегменти покупців зазвичай переміщуються торговими точками, а також скільки часу покупці зазвичай проводять у різних зонах магазину, поряд з рекламними оголошеннями та біля вітрин з товарами. За допомогою цієї дієвої бізнес-аналітики роздрібні продавці можуть приймати стратегічні рішення про переваги клієнтів, оптимізувати мерчандайзинг і націлення та, як наслідок, збільшувати конверсію.

Менеджерам з маркетингу необхідно знати демографічну статистику, таку як стать і вік (чоловіки, жінки або діти) покупців, які зазвичай заходять до їхнього магазину або мережі магазинів, і камери відеоспостереження з відеоаналітикою можуть допомогти їм у цьому. Ця інформація може допомогти організувати таргетовану рекламу та мерчандайзинг для аудиторії, яка вже часто відвідує магазин, а також залучити нових відвідувачів та постійних клієнтів.

Менеджери з маркетингу можуть використовувати дані, зібрані в магазинах по всьому регіоні або країні, щоб краще зрозуміти типовий профіль клієнтів та подумати, як розширити охоплення нової цільової аудиторії. Розуміючи, хто, де і коли робить покупки, менеджери можуть орієнтувати свої маркетингові зусилля на цю аудиторію та приймати більш дієві рішення у сегменті реклами, рекламних акцій та закупівель для збільшення трафіку та доходів.

Наприклад, агреговані дані щодо точок дитячих магазинів, які традиційно орієнтовані на мам маленьких дітей, можуть показати, що всі батьки однаково відвідують магазин. Менеджери з маркетингу спочатку створювали свою стратегію, ґрунтуючись на традиційній маркетинговій тактиці, і не змогли б отримати це уявлення без інтелектуального відеоспостереження та програмного забезпечення для візуального відеоаналізу. Це розуміння може змінити загальну маркетингову стратегію і, отже, залучити нову аудиторію, яка раніше не бачила реклами магазину.

Відстеження відвідуваності для покращення мерчандайзингу та маркетингу

Маючи точні дані про відвідування магазинів, які виключають персонал із звітності, роздрібні продавці можуть визначити унікальну частоту відвідування покупцями, а також відмов від відвідувань магазину, конкретної вітрини або реклами. IP камери відеоспостереження із програмним забезпеченням для відеоаналітики можуть допомогти визначити, скільки часу клієнти проводять у черзі, визначити пробки та скупчення людей, а також визначити, де зазвичай виникають вузькі місця у магазинах та на парковках. Виявляючи тенденції неефективної навігації в магазині, менеджери по товарах можуть оптимізувати планування магазину та розміщення товарів, щоб спростити взаємодію з покупцями та покращити взаємодію з ними, що зрештою збільшить підсумковий прибуток.

Компанії з декількома майданчиками часто стикаються з проблемою розуміння того, чому одні об'єкти успішніші, продуктивні або оптимізовані ефективно, ніж інші, і перед керівництвом стоїть завдання визначити, що є причиною успіху, як можна оптимізувати менш прибуткові магазини, щоб збільшити трафік та продаж, або які заходи можуть бути вжиті у всіх місцях.

Інтелектуальна система відеоспостереження з відеоаналітикою вважається ключем до розуміння та усунення цих невідповідностей. Відео з опцією пошуку та дією підвищує продуктивність при розробці стратегій маркетингу та мерчандайзингу та, отже, підвищує окупність інвестицій. Отримання критичних агрегованих та централізованих даних по магазинах та регіонах для аналітики всієї мережі за статистикою (такою як відвідуваність та навігація в магазині, реклама та демонстрація, коефіцієнти повернень та відмов від відвідувачів, а також демографічні дані клієнтів) може допомогти роздрібним торговцям оптимізувати та раціоналізувати стратегії мерчандайзингу за рахунок застосування загального розуміння до всіх положень, а не разове на окремих об'єктах.