Вважається, що знімання нагрудними відеореєстраторами забезпечує більшу підзвітність та забезпечує неупереджений запис, який може підтримати або спростувати будь-які заяви про неправомірні дії поліції. Камери відеоспостереження для носіння на тілі знаходять все ширше застосування, включаючи обслуговування клієнтів.

Коли ми думаємо про нагрудні відеореєстратори, перше, що спадає на думку — це правоохоронні органи. І хоча ці відеокамери були корисні в цьому сегменті, їхня важливість зростає, оскільки варіанти використання цієї технології розширюються в таких галузях, як охорона здоров'я, критична інфраструктура та транспорт. Від скорочення кількості випадків насильства на робочому місці та в лікарнях до покладання відповідальності на водіїв та пасажирів за свої дії у громадському транспорті — нагрудні відеореєстратори надали та продовжуватимуть вагомий вплив на безпеку суспільства та системи безпеки надалі.

Згідно з нещодавнім звітом Industry Research, ринок нагрудних відеореєстраторів за останні кілька років виріс у геометричній прогресії і, як очікується, продовжить зростати до очікуваного рівня 1 506,9 млн доларів до 2025 року. Це зростання підживлюватиметься наростальним попитом у правоохоронному секторі, який підтримує законодавство. Але ми також продовжимо бачити збільшення кількості інших застосувань, таких як пристрої індивідуального захисту для одиноких працівників, працівників лікарень, правоохоронців, співробітників навчальних та виправних установ тощо. У зв'язку з постійно зростаючим обсягом відеодоказів, створюваних нагрудними камерами відеоспостереження та іншими пристроями безпеки, організаціям необхідно забезпечити наявність відповідних систем для ефективного керування цими даними. За допомогою рішення для відкритих платформ вони можуть ефективно управляти збільшеним обсягом, складністю та різноманітністю даних, доступних у їх дослідженнях (без прив'язки до пропрієтарного рішення, використовуючи локальне сховище) та мігрувати у хмару, коли і якщо вони готові.

Компактні камери відеоспостереження наразі мають вирішальне значення для зменшення загроз, насильства та скарг на фахівців з безпеки та інших людей. Основними причинами використання таких відеокамер є підвищення безпеки робітників, що знаходяться на передньому краї, за рахунок деескалації зіткнень та збору неупереджених та точних доказів, які можна використовувати для освіти, інформування чи судового розслідування. Це також покращує політику та прозорість з погляду відносин із громадськістю, а також скорочує кількість скарг правопорушників та прискорює судові розгляди. Підзвітність громадськості вважається ключовим фактором використання камер відеоспостереження для носіння на тілі, оскільки відеоматеріали можуть допомогти посадовцям розвіяти негативні зображення дій поліції. Компактна IP камера відеоспостереження діє як незалежний свідок дій офіцера і може різко змінити суспільне сприйняття події. Це може бути особливо корисним, коли слово офіцера спрямоване проти передбачуваної жертви, оскільки компактний відеореєстратор може використовуватися як свого роду незалежний свідок. Записуючи та представляючи реальні кадри, поліція може протистояти негативній пропаганді, показуючи повну підготовку та подальшу дію динамічної події, а не лише кілька секунд відео.

Читайте й інші цікаві статті про системи безпеки та дізнайтесь більше про таке обладнання як: Центральні контролери розумного будинку, Управління електроприладами, Управління освітленням та багато іншого.

Відео, розміщене на YouTube, може бути не найкращим документом про взаємодію поліцейського із представником громадськості. Нагрудні відеореєстратори є ще одним інструментом для документування дій поліції і не тільки. У міру появи нових способів керування відео з пристрою “bodycam”, майбутнє цієї технології для різних застосувань не викликає сумнівів.

Інші новини про системи безпеки:

ZKTeco спрощує та покращує контроль доступу для малих та середніх підприємств за допомогою CloudAccess

Розумні будівлі стимулюють зростання ринку штучного інтелекту