Тепловізійні камери більше не є спеціальним продуктом, призначеним для висококласних високобюджетних застосувань. Нещодавно компанія Dahua оголосила про вихід лінійки Dahua Eureka — нових економічних тепловізійних камер початкового рівня, які відмінно підходять для малого та середнього бізнесу.

Камери Dahua Eureka, доступні в компактному форм-факторі «очне яблуко» або «куля», мають комбінацію з двох об'єктивів для відеоспостереження: тепловізор 256 × 192 та 1/2,7-дюймову 4-мегапіксельну камеру видимого світла, що забезпечує зображення рівня ідентифікації. Інші функції включають відеоаналітику IVS з функціями виявлення пожежі та сигналізації, інтелектуальну сигналізацію з голосовою підказкою, а також стробоскоп та звукові оповіщення як активні стримувальні фактори.

Камери відеоспостереження Dahua Eureka можуть допомогти користувачеві виявити теплову сигнатуру в умовах поганого освітлення, виступаючи як ефективна система раннього виявлення. Нижче наведено 8 речей, які здатні виявити відеокамери Eureka.

Пожежа. Польові випробування показали, що камери відеоспостереження Eureka можуть виявляти спалах та надсилати оповіщення швидше, ніж стандартний датчик диму може активувати пожежну сигналізацію.

Люди у задимлених приміщеннях. У разі пожежі відеокамери Eureka здатні визначити місцезнаходження людей у ​​задимлених приміщеннях, зчитуючи їхню теплову сигнатуру.

Люди або транспортні засоби, які під'їжджають до об'єкта, що охороняється, в нічний час. Якщо просунута технологія слабкого освітлення виходить за межі вашого бюджету, використовуйте камеру відеоспостереження Eureka, щоб виявити теплову сигнатуру та отримати попереднє попередження. Це також дозволить дізнатися, чи є виявлений об'єкт людиною або транспортним засобом.

Судна та люди у водоймах. В умовах сильного туману, при дуже яскравому прямому сонячному світлі та вночі, Eureka може виявляти човни та людей у ​​воді до того, як їх побачать традиційні вуличні камери або неозброєним оком.

Перегрівання машини. Камера Eureka, що використовується у застосуваннях з машинами або промисловим обладнанням, може визначити, чи нагрівається двигун до аномально високої температури, надаючи користувачеві попередження до того, як двигун згорить.

Охолоджувальні пристрої, які виходять з ладу. На відміну від вищезазначеного, відеокамери Eureka, що використовуються в приміщеннях, які охолоджуються, можуть повідомити вам, якщо система охолодження виходить з ладу і температура піднімається до неприйнятного рівня.

Використання мобільного телефону. У місцях, де використання смартфона небезпечне, наприклад, поруч із легкозаймистими матеріалами, Eureka може зчитувати теплову сигнатуру телефону та відправляти сповіщення, якщо хтось ним користується.

Курці у зонах для некурців. Встановіть камеру Eureka в місцях, де заборонено палити, і вона повідомить, якщо хтось запалить цигарку. Функція звукового оповіщення може навіть повідомити курцеві, що його помітили.