Автомийка — це важлива вертикаль, де система безпеки необхідна не тільки для захисту персоналу, але й для мінімізації деяких проблем, таких як відшкодування збитків. У цій статті розглядається, як власники автомийки можуть отримати вигоду зі своїх систем безпеки.

Автомийка — важлива галузь. За даними консалтингової компанії Apple Growth Partners, тільки у США налічується 16000 автомийок, що приносять річний дохід у 900 мільйонів доларів. У власників автомийки є конкретні потреби у безпеці. Насамперед, це забезпечення захисту та збереження своїх об'єктів. Ще одна вагома потреба — звести до мінімуму позови про відшкодування збитків, деякі з яких можуть бути неправдивими або фіктивними. У цьому плані першорядну роль можуть зіграти охоронні датчики та аксесуари для охоронних систем. Наприклад, відеокамери можуть збирати докази злочинної діяльності або вандалізму. При інтеграції з правильною технологією комбінована система безпеки також може спростити операції та зменшити кількість позовів про відшкодування збитків. Нижче ми розглянемо, як система безпеки може принести користь власникам автомийки.

Безпека

Охоронні датчики можуть допомогти захистити зони автомийки, які особливо важливі, наприклад, у місцях очікування та на робочих місцях працівників. При інтеграції з відеоспостереженням комбінована система безпеки може допомогти з метою перевірки. Системи проникнення вважаються звичайним явищем, оскільки у конкретних областях об'єктів є цінні предмети. Інтеграція системи відеоспостереження об'єкта з подіями вторгнень створює додаткову рентабельність інвестицій у вигляді зменшення кількості помилкових спрацьовувань сигналізації, збільшення швидкості реагування з більш чіткою та точною інформацією та меншої кількості дзвінків співробітникам й групам запобігання збиткам.

Безпека автомобільного тунелю

Забезпечення безпеки та благополуччя персоналу, клієнтів та їх власності також має вагоме значення. Особливо важливо забезпечити безпеку транспортних засобів усередині тунелю для автомийки. Наприклад, у партнерстві між Interface та американською компанією Mister Car Wash компанія Interface інтегрувала систему відеоспостереження Mister Car Wash із системою запобігання зіткненням. Рішення відстежує потік транспортних засобів усередині тунелю автомийки та автоматично зупиняє конвеєрну стрічку при виявленні неминучого зіткнення.

Тим часом, відеоспостереження зі штучним інтелектом також може допомогти в цьому плані. Існують галузеві технології штучного інтелекту, які керують тунельним трафіком та довели свою дієвість у зниженні кількості претензій за рахунок своєчасного відключення тунельних операцій при виявленні дивної активності. Автомобілі, які хаотично рухаються, ламаються або рухаються надто близько до інших транспортних засобів, можуть бути миттєво виявлені, що допоможе запобігти передбачуваній проблемі до її виникнення. Цей тип інтеграції забезпечує вражаючу безпеку та моніторинг транспортних засобів усередині тунелю для автомийки, знижуючи при цьому загальні витрати, дозволяючи IP камерам з відеоаналітикою транспортних засобів функціонувати як пристрої подвійного призначення.

Зведення до мінімуму позовів про відшкодування збитків

Позови про відшкодування збитків вважаються лідером збитків в індустрії автомийки, оскільки ці позови безпосередньо впливають на бізнес, уповільнюючи або зупиняючи лінію очищення, а також відволікають працівників від основної роботи з обслуговування клієнтів. У цьому сенсі комплекти відеоспостереження теж можуть стати в нагоді. При правильному розміщенні та конфігурації камери відеоспостереження можуть фіксувати особливості транспортних засобів клієнтів, що в'їжджають та залишають автомийку, а також власності, що може бути корисним при оцінці вимог щодо відшкодування збитків. Операторам автомийки потрібні зображення з високою роздільною здатністю і високою частотою кадрів — адже фіксування подряпин і вм'ятин на автомобілях, коли вони тільки в'їжджають на територію, а потім залишають її, важливо для пом'якшення ситуації. З цієї причини також слід використовувати відеореєстратор, налаштований для належного запису та збереження зображень.

Централізований моніторинг

Власники з кількома точками можуть отримати переваги від централізованої системи керування відео з опціями віддаленого підключення та моніторингу стану. Віддалене підключення до систем відеоспостереження дає швидше реагувати на проблеми та контролювати розташування, не витрачаючи час та гроші на поїздки. Своєчасний моніторинг працездатності систем безпеки підтверджує, що це корисний бізнес-інструмент працює постійно. До того ж централізований моніторинг створює сприятливу ситуацію як для власників та працівників, так і для клієнтів.

За допомогою цього рішення менеджери об'єктів можуть залучати операторів охоронної компанії для збору звітів про інциденти будь-яких подій, про які повідомлялося в режимі поточного часу. Це дає менеджерам зосередитись на досвіді клієнтів та залишити роботу зі збору відео та інформації про інциденти персоналу, що здійснює моніторинг. Як результат — прискорене вирішення події, тому бізнес може повернутися до повної виробничої потужності та забезпечити позитивний досвід клієнтів.