Холодна погода може завдати шкоди системі відеоспостереження, але про те, щоб переконатися, що відеокамери витримають зиму, іноді доводиться згадувати лише тоді, коли мінусова температура погіршує їхню роботу. Нижче наведено зручний контрольний список, щоб ваша система безпеки безперебійно працювала в найхолоднішу пору року.

Вибирайте найвищий рейтинг IP

Вуличним камерам у морозному кліматі потрібен погодостійкий кожух не нижче за рейтинг IP66, для витримування суворого клімату, снігу та хуртовини. Крім того, ці кожухи слід постійно перевіряти, щоб переконатися в збереженні герметичності ущільнень. Волога може спричинити накопичення конденсату всередині відеокамери і призвести до замерзання. Через це також слід виявляти обережність при переміщенні пристрою з дуже холодного в досить тепле місце. Якщо конденсат досить сильний, він може спричинити коротке замикання внутрішніх компонентів пристрою.

Шукайте термостійкі камери відеоспостереження

Іноді подвійна перевірка номінальної температури при виборі комплектів відеоспостереження — це все, що потрібно для підтримки працездатності системи безпеки в морозних умовах. Важливо розуміти особливості температури зберігання та робочої температури.

Температура зберігання — це показник, коли вимкнене обладнання може безпечно зберігатися. Робоча температура — це температура навколишнього середовища при обладнанні, що функціонує. Якщо відеокамера зберігалася при температурі нижче рекомендованої, слід дати їй прогрітися в теплому місці з вимкненим живленням, доки вона не досягне робочої температури.

Щоб бути впевненим у виборі камери з відповідним температурним режимом, наприклад, у технічних описах Dahua вказано мінімальну та максимальну робочу температуру, а також діапазон температур зберігання. Щоб переконатися, що пристрої відповідають цим кліматичним умовам, виробник проводить всебічні випробування.

Пам'ятайте про інші складові

Відеокамери — не єдина ваша турбота. Мінусова температура може вплинути на іншу електроніку. Сильний вітер та сніг можуть швидко пошкодити неправильно підібраний кабель та незахищені роз'єми на відкритому повітрі.

Складові відеоспостереження, такі як IP відеореєстратори з жорсткими дисками та РК-монітори зазвичай знаходяться в умовах контрольованої температури, тому не варто турбуватися. Однак існує ризик, якщо ці елементи зберігалися на ніч у транспортному засобі на відкритому повітрі за низької температури, а потім негайно встановлювалися та включалися. Жорсткі диски можуть вийти з ладу або отримати пошкодження через загустіння мастила. РК-монітори містять рідину, яка здатна заморозити та пошкодити пікселі. Перед сезонним падінням температури важливо перевірити компоненти безпеки на відкритому повітрі.

Спробуйте відеокамери Dahua

Відеокамери Dahua пройшли суворі випробування на відповідність до дуже жорстких стандартів, які в більшості випадків перевищують традиційну галузеву практику та технічні характеристики. Ціль полягає в тому, щоб забезпечити достатню маржу для забезпечення максимальної надійності, очікуваної від продукції Dahua, при роботі в польових умовах.

Відмінним прикладом відеокамери Dahua, що підходить для екстремальних погодних умов, є надшвидкісна купольна камера SD65F230F-HNI. Вона пропонує вражаючі можливості оптичного масштабування та точні функції панорамування/нахилу/масштабування, що дає вловлювати будь-який кут сцени. Купольна камера оснащена технологією Starlight, яка дозволяє робити чіткі зображення навіть за умов низького освітлення. Більше того, її робоча температура знаходиться в діапазоні від -40 °C до +70 °C (від -40 °F до +158 °F — при вологості 95%) і забезпечує ступінь захисту IP67, що робить її придатною для різних сценаріїв застосування.

Для застосування, яке потребує відео високої роздільної здатності з розширеною відеоаналітикою або чудового нічного зображення, варто вибрати камери Dahua з технологією Full-color. Нещодавно випущена лінійка Dahua Full-Color 2.0 забезпечує чіткі кольорові зображення навіть в умовах низького освітлення. Вона оснащена камерами з двома об'єктивами для відеоспостереження, об'єктивом зі змінною фокусною відстанню, роздільною здатністю 4K та інтелектуальними опціями.

Термостійкість — вагомий аспект будь-якого рішення для забезпечення безпеки, і його слід ретельно враховувати під час вибору камери. Будь то холод або спека, вулична IP камера схильна до суворих кліматичних факторів, які можуть вивести її з ладу. Таким чином, вибір відповідної камери в залежності від характеру сцени має першорядне значення.