Біометричні пристрої забезпечують вражаючі переваги у питаннях безпеки. Протягом тривалого часу системи безпеки, такі як контроль доступу, мали лише один варіант для визначення того, чи слід надавати доступ: облікові дані у вигляді пароля, картки доступу або радіобрелка. По мірі вдосконалення технологій ці ключі доступу поповнювалися рішеннями та варіантами з розширеними функціями, такими як багатофакторна аутентифікація, обмеження часу доби та інше. Коди доступу та зчитувачі-кодові клавіатури, окремо або у поєднанні з картками доступу, також підвищували рівень безпеки. Проте проблеми із цими системами залишалися — і картки, і коди могли бути втрачені, забуті, вкрадені чи передані іншим особам. Цю проблему вирішила біометрія. Сьогодні ця технологія широко використовується для контролю доступу, де вона не тільки безпечна, але й допомагає обмежити поширення вірусів, знижуючи необхідність торкатися елементів у місцях загального користування (наприклад, клавіатура зчитувача). Але біометрія здатна запропонувати ще більше гнучкості та продуктивності.

Нижче представлені кілька компаній із різних галузей, кожна з яких використовує біометрію для досягнення своїх цілей. Можливо, вони можуть надихнути потенційних користувачів на застосування у майбутньому.

Управління персоналом

Fine Hygienic Holding – один із провідних світових виробників гігієнічної паперової продукції. Компанія активно шукала надійне біометричне рішення для обліку робочого часу та відвідуваності, яке могло б допомогти у вирішенні завдань управління персоналом у багатьох регіонах та країнах. Така ситуація характерна для багатьох компаній, що конкурують на глобальних ринках — менеджменту необхідні гнучкі та точні рішення, які можуть не відставати від повсякденного рівня активності та надавати найостаннішу інформацію про персонал та статус.

Шляхом оновлення до гнучких, функціональних біометричних терміналів ОРЧ та зчитувачів, що живляться від одного PoE-з'єднання, компанія отримала точне та комфортне рішення для обліку часу та відвідуваності, яке їй було необхідно, з відстеженням часу та іншою інформацією, миттєво доступними через програмне забезпечення для управління біометричними даними. Крім того, програмне забезпечення потім було інтегровано з корпоративною системою управління персоналом для безперешкодного обміну даними на підтримку розрахунку заробітної плати зі 100% точністю.

Сучасні біометричні зчитувачі пропонують вибір режимів біометричної ідентифікації, і персоналу не потрібно відстежувати будь-які картки доступу, радіобрелки або коди. У системи є маса можливостей для зростання як за кількістю персоналу, що обслуговується, так і для подальшої інтеграції з іншими бізнес-платформами та системами безпеки.

Перевірка стану здоров'я

Компанії також можуть отримати переваги для захисту здоров'я та безпеки, перейшовши на сучасні біометричні системи контролю доступу. Компанія Orthoplastics, що входить до складу Viant Corp, є світовим лідером у розробці та постачанні імплантованого та біосумісного пластику. Нещодавно вона модернізувала систему обліку робочого часу своїх співробітників, перейшовши з карток доступу на інтелектуальне відеоспостереження з технологією розпізнавання облич, що зробило процеси входу та виходу швидшими та точнішими.

Біометричне рішення для відстеження робочого часу Orthoplastics включає вбудований температурний скринінг як частину реакції на пандемію COVID-19. Крім суворих заходів соціального дистанціювання та доступу до дезінфікуючих засобів та засобів персонального захисту, безконтактний температурний скринінг є вагомим елементом зусиль компанії Orthoplastics із захисту людей на робочому місці від зараження коронавірусом.

Як виробник основних медичних пластмас, компанія Orthoplastics не може закритися, але натомість має вжити всіх необхідних кроків для збереження здоров'я співробітників. Керівництво змогло реалізувати цей новий процес перевірки працездатності, включивши опцію покращення у свої просунуті біометричні зчитувачі та IP камери відеоспостереження, що зробило встановлення та розгортання швидкими та легкими.

Підвищення безпеки та контролю доступу

Крім того, що вони швидші та продуктивніші за інші застарілі технології контролю доступу, мультимодальні біометричні зчитувачі можуть вагомо підняти планку, коли потрібен підвищений рівень безпеки. Удосконалені біометричні зчитувачі пропонують два біометричні режими: розпізнавання обличчя або зчитування відбитка пальця. Провідні у світі біометричні зчитувачі можуть також підтримувати використання PIN-кодів і карток доступу в багатьох форматах, щоб забезпечити чотирифакторну аутентифікацію, яка є саме визначенням «підвищеної безпеки».

Центрам обробки даних потрібні унікальні безпекові рішення, щоб гарантувати захист найважливіших активів їхніх клієнтів від крадіжки. LightEdge, постачальник хмарних послуг (США), шукав біометричне рішення, яке відповідало б підвищеним цілям компанії у питаннях безпеки та футуристичного дизайну.

Компанія замінила застарілі зчитувачі геометрії рук на вдосконалені двофакторні біометричні зчитувачі в декількох центрах обробки даних з підвищеним рівнем безпеки та змогла здійснити плавний перехід, продовжуючи використовувати встановлене програмне забезпечення для контролю доступу. Після двох років використання керівництво залишається надзвичайно задоволеним швидкістю, продуктивністю та естетикою системи безпеки, яка передає вишуканість дизайну, що відповідає високотехнологічним операціям компанії.

Біометрія надає переваги компаніям, які встановлюють її для управління персоналом, перевірки стану здоров'я, контролю доступу чи будь-якої комбінації цих застосувань. Завдяки такій універсальній та потужній технології рентабельні біометричні системи можуть бути впроваджені у будь-якій галузі.