Периметр – це перша лінія захисту для багатьох будівель та приміщень. Від того, наскільки ефективними є рішення щодо забезпечення безпеки периметра, залежатиме не лише продуктивність усієї інфраструктури системи безпеки, а й можливість зупинити небажаний інцидент до того, як він станеться.

Сучасні охоронні фірми пропонують клієнтам кілька варіантів захисту периметра. Вони варіюються від різних типів камер відеоспостереження до датчиків руху, інтелектуальної відеоаналітики, тепловізійних камер і навіть радарів та технології лідар. Основним рішенням серед усього цього залишається камера відеоспостереження через її здатність надавати візуальні докази. Але встановлення вуличних камер пов'язане з низкою проблем. У цій статті ми розглянемо чотири екологічні проблеми, про які повинні знати установники систем безпеки та кінцеві користувачі під час використання вуличних IP камер для охорони периметра.

Конденсація у вологих умовах

Конденсація — вагома проблема, яка обмежує видимість та шкодить електроніці. У камерах відеоспостереження через конденсат об'єктиви можуть розмиватися, а їхні електронні компоненти з часом руйнуються. Якщо помістити відеокамеру в місце, яке постійно зазнає перепадів атмосферного тиску та дощу, є ймовірність, що її ущільнення та компоненти можуть потріскатися, що призведе до накопичення вологи всередині.

Щоб вирішити цю проблему, зверніться до магазину безпеки за камерами, які можуть працювати в умовах підвищеної вологості. Вуличні камери від одних з найкращих виробників передбачають вентилятори та швидковисихаючі технології, які зменшують побоювання, пов'язані з вологістю. Також можна розглянути можливість розміщення відеокамер у водонепроникному кожусі.

Низька температура

Ще один фактор, який слід враховувати, — температура. Аномально холодні умови можуть негативно вплинути на функціонування будь-якої камери відеоспостереження. Пристрої можуть замерзнути, зруйнуватися, а на об'єктивах відеоспостереження може утворитися лід, який здатний розмити видимість пристрою. У найгірших випадках пристрій може взагалі не ввімкнутися.

Використання камер відеоспостереження з технологією, що швидко висихає, також вважається одним з кращих рішень цієї проблеми. Атмосферостійкий корпус може стати в нагоді і тут, якщо навіть швидковисихаюча технологія дає збій. Це може здатися очевидним, але переконайтеся, що вуличні камери в холодних умовах не живляться від акумуляторів, тому що вони мають тенденцію швидко розряджатися при низькій температурі. Деякі виробники також пропонують розміщувати всередині кожуха пакети із силікагелем, щоб захистити камеру від вологи.

Елементи у навколишньому середовищі

Погодні умови — це не єдиний ворог навколишнього середовища для комплектів відеоспостереження. Якщо камери знаходяться в прибережній зоні, висока ймовірність того, що вміст солі в повітрі з часом призведе до корозії пристрою. Також можна зіткнутися з аналогічними проблемами, якщо камера буде розміщена у медичних чи промислових приміщеннях, де використовуються сильнодіючі хімічні речовини.

Вирішити цю проблему може застосування камер для установки поза приміщеннями в корпусі із полікарбонату або нержавіючої сталі. Деякі інтегратори також пропонують часте чищення цих камер прісною водою та мастило кріплень.

Знайте, куди кріпити

Нарешті знання того, де встановити камеру, може суттєво вплинути на те, як пристрій витримує екологічні проблеми. Практичне правило розуміти, що не всі поверхні однакові. Встановлення камер на пористі поверхні або стіни, які дозволяють легко переносити температуру — це правильний шлях до катастрофи. Ретельний вибір правильного місця встановлення може мати вагоме значення для захисту камери відеоспостереження від несприятливих умов та впливів навколишнього середовища.

Перевірка захисту від проникнення та робочої температури

Вибір камери з правильним рейтингом IP (ступінь захисту від проникнення) має вирішальне значення для її безпеки за несприятливих зовнішніх умов. Ступінь IP 66 здатна протистояти ударам твердих частинок, таких як пил та вода. Це має допомогти камері вижити у масі несприятливих умов. Ще один важливий фактор, який слід враховувати — це робоча температура. Переконайтеся, що придбана камера може працювати при температурі місцевості, де вона буде встановлена.

Висновок

Встановлення вуличних IP камер на відкритому повітрі потребує деякого планування з приділенням особливої ​​уваги конкретним умовам. Маса великих виробників сьогодні пропонують пристрої, які працюють у різних умовах, але консультант магазину безпеки має допомогти вибрати, яка з них функціонуватиме найкраще. Зрештою, ключовим моментом буде оцінка розташування, облік факторів навколишнього середовища, перевірка технічних характеристик камери та використання додаткової підтримки з кожухом.