Великі та малі підприємства покладаються на свої системи відеоспостереження, щоб стримувати зловмисників та надавати зареєстровані свідоцтва про інциденти безпеки. Згодом система відеоспостереження еволюціонувала і почала пропонувати виявлення та моніторинг вторгнень у режимі поточного часу, і тепер підприємства очікують легкого, безпечного та постійного доступу до камер відеоспостереження та даних. Для цього їм потрібні підключені системи відеоспостереження. Ці сучасні установки можуть виграти від мобільного зв'язку, допомагаючи підприємствам захистити свої об'єкти, а також підтримують розширені опції відеоспостереження, щоб надавати ще більше можливостей для користувача.

Поширене використання систем відеоспостереження

За даними дослідників IHS Markit, сьогодні використання камер відеоспостереження настільки поширене, що, за прогнозами, до кінця 2021 року по всьому світу працюватиме понад мільярд відеокамер. Відеоспостереження часто відіграє першорядну роль у забезпеченні безпеки на території підприємства. Проте, незважаючи на це, традиційні установки не можуть використовувати всі можливості, які може забезпечити така система безпеки.

Призначений персонал повинен фізично пройти до приміщень для доступу до відео системи відеоспостереження, якщо воно записується та зберігається лише на місці. Це призводить до втрати дорогоцінного часу, коли необхідно повідомляти про потенційний злочин та розслідувати його. Більше того, це може наразити на небезпеку тих, хто першим прибуває на місце, якщо зловмисники все ще присутні на місці.

Сьогодні системи відеоспостереження можуть повністю використовувати всі переваги підключених можливостей. Вони можуть надавати канали в режимі поточного часу, до яких авторизовані користувачі можуть отримати безпечний доступ із будь-якого місця. Це розширює можливості безпеки систем відеоспостереження крім запису. Виявлені вторгнення можуть викликати сигналізацію та забезпечувати візуалізацію того, що відбувається в реальному часі, щоб можна було зробити необхідні дії.

Звичайно, щоб реалізувати ці можливості відеоспостереження системи повинні бути підключені і при цьому використовувати правильний тип підключення. Підключення має бути відмовостійким, щоб забезпечувати безперервну подачу, навіть якщо основне з'єднання втрачено, безпечним для авторизованих користувачів, масштабованим та економічним. Традиційно зв'язок забезпечувалася дротовими з'єднаннями та Wi-Fi, але тепер стільниковий зв'язок є привабливою альтернативою.

Переваги стільникового зв'язку

Є низка причин для цього. Почнемо з того, що не завжди підключення до фіксованої лінії доступне у всіх регіонах. Якщо немає інфраструктури, особливо на віддалених об'єктах, необхідно прокласти кабелі. Це дорого і потребує часу. Наприклад, для вишок відеоспостереження в будівництві потрібна система, яку можна швидко розгорнути в областях, де, швидше за все, підключення до фіксованої лінії. Тому можна швидко організувати стільниковий зв'язок, щоб у найкоротші терміни запустити систему відеоспостереження.

Використання сторонньої інфраструктури, такої як мережі фіксованого зв'язку, також може бути проблемою для постачальників рішень відеоспостереження, оскільки будь-які зміни політики можуть ускладнити інтеграцію. Проблеми, які можуть потребувати змін від стороннього мережного адміністратора, можуть зайняти більше часу, і якщо фіксована мережа виходить з ладу, резервне копіювання зазвичай відсутнє.

Стільниковий зв'язок забезпечує безперервний контроль. Стільниковий зв'язок, що надається постачальником рішень, дає наскрізний контроль над зв'язком. В окремих випадках, коли щось піде не так, постачальник рішення може швидко усунути проблему. Коли залучено декілька об'єктів, стільниковий зв'язок може забезпечити єдине рішення, що спрощує загальне управління всією встановленою системою відеоспостереження та знижуючи загальну вартість володіння зв'язком.

Єдина платформа керування підключенням. За допомогою єдиної платформи управління підключенням підприємства можуть контролювати всю установку системи безпеки, переглядати та керувати використанням даних, а також використовувати цю інформацію для прийняття рішень по мірі розвитку потреб безпеки.

Можливості легкого масштабування. Це може бути пов'язано з тим, що на об'єкті потрібні додаткові внутрішні та вуличні камери, або потрібне обслуговування додаткових об'єктів. Це може бути навіть тому, що відеоспостереження розширюється для підтримки додаткових опцій.

Простий Plug-and-Play для безпечного підключення відеокамер до мережі

Якою б не була причина, можливість прискореного розгортання з'єднань у різних місцях матиме вирішальне значення для існуючих та нових установок. В ідеалі підключення має бути можливим протягом декількох днів, а кінцеві користувачі повинні мати можливість спрощеного підключення та запуску, щоб безпечно підключати свої комплекти відеоспостереження до мережі.

Наступним фактором, який слід зауважити, є стійкість. Попередньо налаштовані маршрутизатори або вбудовані SIM-картки відеокамери можуть повторно підключатися до найбільш доступної альтернативи стільникової мережі у разі збою мережі. Таким чином, стільниковий зв'язок може стати частиною варіантів забезпечення безперервності бізнесу. У деяких випадках він може працювати разом з фіксованими лініями зв'язку, як частина надійних систем, які мають вбудовані засоби захисту у разі відмови основних з'єднань.

Розширення можливостей відеоспостереження

4G, а тепер і 5G, забезпечують легкий доступ та віддалений моніторинг програм відеоспостереження. Даний стандарт можна швидко розгорнути, він підтримує принцип «завжди увімкнено» і може передавати великі обсяги даних та зображень. Авторизовані користувачі можуть переглядати відео на будь-якому пристрої, отримувати попередження та повідомлення прямо на свої мобільні пристрої.

Вражаюча швидкість, широка смуга пропускання та менша затримка підключення 5G також надають можливість розширених можливостей системи відеоспостереження, таких як відеоаналітика прямої трансляції. Це відповідний варіант, оскільки допомагає компаніям використовувати основну функцію безпеки, наприклад моніторинг зайнятості. Це стало дуже актуальним за останні 18 місяців, оскільки підприємствам доводилося більше, ніж раніше, турбуватися про рівень заповнюваності у своїх будівлях через пандемію.

Системи відеоспостереження пропонують віддалений моніторинг та вражаючу візуалізацію

Після встановлення однієї програми система відеоспостереження забезпечує лише можливість запису на місці. Тепер системи відеоспостереження можуть підтримувати віддалений моніторинг та візуалізацію підвищеної якості. Вони можуть доставляти попередження та створювати резервні копії з доступом до відеопотоків у режимі поточного часу, щоб авторизовані користувачі могли оцінити ситуацію та швидко вжити заходів. Ці додаткові можливості підтримують розширені варіанти використання IP камер відеоспостереження.

Дані, що генерують системи відеоспостереження, є цінними для бізнесу. Компанії, які збирають та аналізують дані, можуть повністю використати їх потенціал. Стільниковий зв'язок забезпечує відмовостійкий і масштабований спосіб підключення одного або кількох об'єктів. За допомогою платформи управління підключенням підприємства можуть консолідувати підключення до відеоспостереження, а також керувати підключеннями в мережах та розгортання.