Глобальна пандемія прискорила глобальну цифрову трансформацію, яка одночасно скоротила чи усунула фізичні точки дотику та особисті контакти. Тим часом, чинне визначення систем безпеки розширилося, щоб охопити взаємодію з користувачем, оскільки технології контролю доступу еволюціонували, щоб надати безліч нових послуг, до яких можна отримати доступ через мобільні телефони та інші пристрої. Ці дві динаміки визначають п'ять основних тенденцій у сфері контролю доступу.

Використання безконтактних технологій. Оскільки світ переорієнтував свою цифрову трансформацію на безконтактний підхід під час пандемії, це породило нові варіанти використання, які отримують вигоду з безпеки, захищеності, зручності та ефективності безконтактної взаємодії як із фізичним, так і з цифровим світом. Біометрія стане важливим доповненням до цієї моделі та підвищить безпеку та зручність безконтактної взаємодії, від відкриття дверей та друку документів до взаємодії з підключеними будівлями та цифрових споживчих послуг, а також реалізації протоколів фізичного дистанціювання та відстеження контактів.

Ідентичність – це новий периметр. На робочому місці відбулися зміни ще до пандемії, оскільки безпечний доступ до робочого місця меншою мірою визначається фізичним периметром. Натомість новим периметром стала ідентичність — у багатьох випадках це єдиний периметр. Захист цього нового периметра вимагає нового підходу, який поєднує як фізичний, так і кібер/ІТ-доступ за допомогою єдиного рішення для управління фізичною ідентифікацією та контролю доступу. В рамках цього підходу управління ідентифікацією для безпечного та продуктивного робочого середовища потрібні три першорядні елементи: управління обліковими даними (ключами доступу), багатофакторна аутентифікація та безпечне управління відвідувачами.

Великий вибір для оптимізації безпеки. Зростає попит на прості та економічні структури фізичної безпеки, що підтримують кілька форм-факторів та протоколи зв'язку. Картки доступу — гарний приклад. Організації, що вибирають багатофункціональні картки доступу з кількома технологіями, можуть пройти плавний шлях переходу від вразливої ​​спадщини. Крім того, низькочастотні системи на основі 125 кГц із сучасними та безпечними технологіями з підтримкою безлічі додатків, у своєму власному темпі. Зчитувачі повинні також підтримувати такий шлях міграції, підтримуючи максимально широкий спектр технологій облікових даних. Прикладом вважається лінійка HID Signo, яка підтримує мобільний доступ HID через власний Bluetooth та можливість зв'язку ближнього радіусу дії (NFC). Рішення також включає програму Apple Enhanced Contactless Polling (ECP) для підтримки облікових даних у Apple Wallet.

Перспективні рішення підвищення адаптованості. Прикладом цінності рішень, що дозволяють організаціям підготуватися до майбутнього є Вандербільтський університет. У 2014 році організація звернулася до HID Global, щоб запровадити рішення мобільного контролю доступу з використанням HID Mobile Access, що базується на технології облікових даних Seos. Рішення було розгорнуте разом з інфраструктурою зчитувачів, що включає зчитувачі HID Signo TM, зчитувачі HID iCLASS SE та настільні зчитувачі OMNIKEY для керування доступом до будівель. Пізніше університет захотів додати підтримку облікових даних до Apple Wallet без шкоди для існуючої інфраструктури доступу або її безпеки. Використовуючи HID Reader Manager, це допомогло оновити програмне забезпечення на університетських зчитувачах контролю доступу, щоб розширити підтримку облікових даних на основі NFC Apple Wallet.

Фізичні ідентифікаційні картки збережуться, а струменева технологія розширить варіанти персоналізації. Близько 78 відсотків респондентів в опитуванні користувачів HID заявили, що вони хотіли б отримати як фізичну картку доступу, так і мобільні облікові дані, а не те чи інше. У деяких середовищах, наприклад у лікарнях, фізичні бейджі з фотографією є обов'язковими і повинні бути вивішені вище за пояс для швидкої візуальної ідентифікації. Фізичні карти не тільки збережуться, а й з'являться нові можливості для створення. Так, нові струменеві принтери для персоналізації промислових карток забезпечують кращу якість при менших витратах, ніж технологія на основі стрічки, нарівні з легшим розгортанням, оновленням та обслуговуванням, ніж це можливо на великих машинах централізованої видачі. Струменеві технології також надають розширені переваги персоналізованих та безпечних ідентифікаційних карт набагато меншим організаціям. Вони друкують на тому ж стандартному матеріалі з полівінілхлориду (ПВХ), який використовується для більшості корпоративних посвідчень особи та студентських карток у світі, але замінюють друковані стрічки на знімні картриджі з чорнилом, які спрощують використання та обслуговування принтера.

Робоче місце, що змінюється, у поєднанні з новими способами створення, видачі та управління надійними посвідченнями продовжить трансформувати комплекти контролю доступу та дозволить будівлям стати ще більш інтелектуальними та більш керованими даними місцями. У міру того, як організації все більш тісно інтегрують системи контролю доступу зі своїми передовими рішеннями для інтелектуальних будівель, те, що раніше було окремими рішеннями для безпеки та оптимізації робочого місця, об'єднується, щоб відобразити легкість, масштабованість та універсальність мобільних додатків. Тим часом, фізичні посвідчення особи продовжуватимуть відігравати важливу роль нарівні з мобільними посвідченнями особи на телефонах, годинниках, радіобрелках та інших пристроях, і їх буде простіше створювати та персоналізувати за допомогою новітніх струменевих принтерів.