Двома основними гравцями на ринку обладнання для передачі сигналу HD по коаксіальному кабелю є технології HDTVI і HD-CVI. Існує і третя, менш відома технологія, яка називається AHD, що означає аналоговий HD. Яка ж різниця між цими технологіями? Ми сподіваємося, що допоможемо вам зрозуміти відмінності і переваги цих технологій.

HDTVI (High Definition Transport Video Interface) і HDCVI (High Definition Composite Video Interface)

Технологія HD-TVI була створена в 2012 році компанією під назвою Techpoint за підтримки компанії Hikvision. Вона була створена з метою конкурувати з технологією, яка перебувала в розробці компанії Dahua - HDCVI. Ходять чутки, що хтось впровадив в Dahua промислових шпигунів, і як тільки вони отримали інформацію, вони створили компанію під назвою Techpoint. Але навряд чи ця інформація буде коли-небудь підтверджена. Компанія Hikvision, яка є найбільшим в світі виробником систем відеоспостереження і має підтримку китайського уряду, підтримала Techpoint в цьому починанні. Це стало однією з найбільших революцій у світі відеоспостереження з моменту створення відеокамер спостереження, що функціонують на базі інтернет-протоколу.

Технологія HDTVI, як і HDCVI, заснована на одних і тих же принципах, створених телевізійною індустрією для передачі відеосигналу високої якості. Першою такою технологією відеоспостереження стала технологія HD-SDI. Однак, технологія SDI мала серйозні обмеження щодо відстані передачі сигналу. Це обмеження було виправлено за допомогою створення двох нових технологій. HDTVI здатна передавати відео формату 1080p приблизно на триста метрів, у той час як HDCVI може передавати відео якості 720p на п'ятсот метрів і відео формату 1080p - приблизно на тій самій відстані трьохсот метрів. Є й інші подібності, а також відмінності. Ми надамо вам необхідну інформацію, щоб ви могли краще розуміти принципи роботи цих двох технологій.

HDTVI відеореєстратори, від найпростіших до найскладніших моделей, здатні обробляти сигнали аналогових відеокамер спостереження, HDTVI відеокамер, IP відеокамер Hikvision і відеокамер IP / HDTVI. HDCVI відеореєстратори в свою чергу, починаючи від базової моделі і закінчуючи 16-канальною гібридною моделлю, можуть також обробляти сигнали аналогових відеокамер спостереження, HDCVI, IP-відеокамер Dahua, IP відеокамер з підтримкою протоколу ONVIFі інших. Як ви можете бачити, відеореєстратори створені на базі цих технологій, можуть обробляти три різні технології в одному відеореєстраторові, що робить їх гібридними пристроями, а точніше - трибрідними. Трибрідні відеореєстратори можуть обробляти свої "рідні" технології, а також дві інші технології. Основна відмінність між цими двома технологіями в тому, що відеореєстратори Dahua також можуть обробляти відео IP відеокамер спостереження інших марки, а відеореєстратори TVI від Hikvision можуть обробляти сигнали тільки IP відеокамер Hikvision.

На сьогоднішній день обидві компанії пропонують кілька базових моделей відеокамер спостереження, сумісних з їх технологіями. Наприклад, ви можете купити купольні або циліндричні відеокамери спостереження з фіксованим або варіфокальним об'єктивом, створені на базі обох платформ, так само як і Pan Tilt Zoom. У випадку з технологією HDTVI, розробка різних моделей відеокамер спостереження відбувалася повільніше. Компанія Dahua, в свою чергу, має дуже широку лінійку доступних продуктів.

Висновок

Як ви можете бачити, в дійсності між цими двома типами технологій не така вже й велика різниця. Однак, продукція HDCVI має трохи легший у використанні інтерфейс, який буде зручний для початківців в сфері відеоспостереження.

Джерело securitycameraking.com. Переклад статті виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко