Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Відеореєстратори

Відеореєстратори нового покоління - що це таке?

Відеореєстратори сьогодні використовуються практично скрізь, починаючи від приватних будинків, закінчуючи великими промисловими підприємствами. Вартість системи відеоспостереження і товарів, пов'язаних з ним, знижується, а попит зростає. Високий попит на ці пристрої породив високу різноманітність не тільки самих реєстраторів, а й категорій, на які їх можна розділити. Проте, існують 3 види відеореєстраторів:

 • Аналогові відеореєстратори
 • Гібридні відеореєстратори
 • IP (NVR) відеореєстратори

На нашому сайті ви знайдете відеореєстратори всіх трьох різновидів. Для IP відеореєстраторів існує окремий розділ, там ви зможете ближче познайомитися з моделями і дізнатися про особливості цих пристроїв, тут же, ми розповімо про аналогові і гібридні відеореєстратори.

Аналоговий реєстратор - це пристрій, який приймає зображення з аналогових камер через коаксіальні кабелі. Сучасні аналогові реєстратори досить часто вміють приймати і обробляти сигнал з IP камер, в такому випадку вони називаються гібридними. Існує кілька основних аналогових сигналів:

 • CVBS
 • AHD
 • HD-CVI
 • HD-TVI

Ці типи форматів можна умовно розділити на старий і новий аналог. До старого формату можна віднести CVBS. Він був популярний досить довго, але максимальна роздільна здатність, яку міг видати такий формат це 1000 ТВЛ, що дорівнює приблизно 960х480 пікселям. Поява нового аналога призвела до того, що вартість відеореєстраторів старого формату почала падати і їх перестали випускати. Хоча варто зауважити, що багато сучасних реєстраторів підтримують CVBS, оскільки від технології відмовилися відносно недавно і поки люди продовжують користуватися старими аналоговими камерами.

роздільні здатності 1000 ТВЛ и 1080p

Всі інші з перерахованих вище форматів можна віднести до нового аналогу. Їх можна розглянути разом, оскільки всі три формати фактично нічим не відрізняються. Так AHD (Analog High Definition) - це загальна назва формату, розробленого в Кореї, ця технологія передачі зображення не ліцензована і може вільно копіюватися, на відміну від двох наступних форматів.

HD-CVI - запатентований китайською компанією Dahua формат передачі зображення. Він схожий з класичним AHD, але на відміну від останнього, постійно модернізується і вдосконалюється.

Turbo HD (HD-TVI) - дітище вже іншої китайської компанії під назвою Hikvision. Цей формат також дуже схожий з попередніми представниками «нового аналога», але, як і у випадку з HD-CVI, компанія-власник постійно модернізує його. Так, майже кожні півроку, з'являється нове обладнання з підтримкою все більшої роздільної здатності.

На сьогоднішній день, можна сказати, що роздільна здатність 4К для аналогових стандартів відеоспостереження є чимось природним. В найближчі 2-3 роки ця роздільна здатність буде так само доступною за ціною, як і FHD.

Завдяки політиці компаній, які прагнуть отримати лояльність своїх клієнтів, обладнання виробляється сумісним відразу з усіма форматами (у нас на сайті вони представлені як XVR реєстратори). Така політика дозволяє витримувати конкурентоспроможність на ринку відеоспостереження.

Крім того, щоб передбачити всі потреби клієнтів, компанії випускають гібридні реєстратори, які підтримують підключення деякої кількості IP камер відеоспостереження, що дозволяє відмовитися від окремого NVR пристрою.

Виробники все активніше рухаються в бік підвищення зручності і легкості використання своїх пристроїв. Це видно не тільки зі зростаючої універсальності реєстраторів, а і з якісних програмних додатків до ПК або смартфонів, які постійно створюються та вдосконалюються для цих відеореєстраторів. Але, незважаючи на це, уточнювати сумісність ваших відеокамер з придбаним реєстратором поки ще варто.

Кількість каналів реєстратора - це важливо

На відміну від IP відеореєстратора де підключення до всіх камер йде через світч, до якого сам реєстратор підключається всього одним дротом з роз'ємом RJ-45, аналогові відеокамери підключаються до реєстратора безпосередньо через окремий роз'єм.

Аналогові відеореєстратори діляться на групи, виходячи з кількості каналів що підтримуються:

 • 4 канальні
 • 8 канальні
 • 16 канальні
 • 24 канальні
 • 32 канальні

4 канальний аналоговий відеорегістратор32 канальний аналоговий відеорегістратор

4 канали

32 канали

Якщо 4 канальні відеореєстратори здебільшого використовують для маленьких офісів, фірм, невеликих складів або приватних будинків, то 32 канальні пристрої купуються власниками великих будівель і підприємств середнього або великого розміру. У гібридних відеореєстраторах, при збільшенні кількості роз'ємів для аналогових камер, також збільшується кількість IP камер що підключаються. Так в реєстраторах на 32 канали, кількість IP камер може досягати 16. При відключенні певної кількості аналогових камер, стає можливе підключення такої ж кількості IP камер. Крім них, також збільшується кількість вінчестерів, SATA портів і аудіоканалів. Купити 32 канальний відеореєстратор у нас ви зможете також, як і інші, але зрозуміло ціна відеореєстратора на 4 канали буде відрізнятися від 32 канального пристрою.

Переваги аналогового підключення

Які переваги аналогових відеореєстраторів?

Перш за все, це підсумкова ціна системи відеоспостереження. Ціна аналогової системи відеоспостереження, в більшості своїй, виявляється менше IP системи, при незмінно високій якості відеозапису, яка фактично нічим не поступається IP системі.

Другою важливою умовою можна вважати високу сумісність з різними форматами і марками камер, а також можливість підключати відеореєстратори до вже існуючих систем відеоспостереження, що значно економить кошти при апгрейді.

Третя відмінність: між IP камерою і реєстратором має бути не більше ста метрів, інакше необхідно використовувати проміжні комутатори з підключенням живлення для нього. У випадку з аналоговими HD камерами, ця відстань збільшується до 500 м, що дає великі можливості для розгортання системи відеоспостереження в аналогічній якості.

відстань між камерою і відеорегістратором

Четверта перевага - простота підключення такого обладнання дозволяє з легкістю встановити його самостійно.

П'ята перевага - аналоговий сигнал, на відміну від IP сигналу, не має затримок при трансляції відео.

відсутність затримки

Інтернет магазин Worldvision займається продажем охоронної техніки і знаходиться на ринку вже більше 10 років. Ми з радістю допоможемо вам у виборі потрібного товару, а також проконсультуємо з будь-яких питань, що вас цікавлять. Думка кожного клієнта важлива для нас, тому ви можете розраховувати на хороший сервіс та обслуговування.

Вгору