Ми знаємо чого бояться погані хлопці - відеокамер спостереження з датчиком руху і функцією перемикання в нічний режим. І ми знаємо чого хочете ви - надійного захисту і невеликих затрат. У цій статті ми постараємося знайти способи максимально задовольнити ваші потреби.

Доступне і найпростіше рішення: відеокамера спостереження з функцією нічної зйомки і вбудованим датчиком руху

Для забезпечення вашого захисту в нічний час доби відеокамери спостереження повинні володіти наступними технологіями:

- Технологія PIR для виявлення руху. PIR датчик руху виявляє зміну температури, викликану появою в зоні його дії людини, що значно підвищує точність сигналів тривоги в порівнянні з камерами, які визначають рух по зміні картинки.

Коли ви будете вибирати відеокамери безпеки з датчиком руху, зверніть увагу на наступні функції: відстань виявлення (повинна бути не менше 4.5 метрів), поле огляду, можливість активувати / деактивувати датчик руху за допомогою телефону і т.д.

- ІЧ-підсвічування для забезпечення відеоспостереження в нічний час. Світлодіоди, вбудовані в відеокамеру спостереження, створюють невидиме людському оку ІЧ-випромінювання коли датчик сигналізує, що в навколишньому середовищі недостатній рівень освітлення. Промені відбиваються від об'єктів і відеокамера використовує їх для створення зображень.

- Тип датчика (CCD або CMOS) також впливає на якість нічної зйомки. CMOS-матриця дозволить вам отримати більш якісне зображення. ПЗС-датчики (CCD) в основному використовуються в аналогових камерах безпеки. CMOS-датчики, які характеризуються більшою щільністю пікселів, найчастіше використовуються в мегапіксельних камерах безпеки, дозволяючи їм створювати якісну картинку вдень і вночі.

- ІК-фільтр є ще однією важливою функцією, яка допоможе вам вести відеоспостереження вночі.

Творчий підхід: саморобна відеокамера спостереження з датчиком руху і функцією нічної зйомки

Є кілька креативних способів зробити відеокамеру з датчиком руху і нічним баченням. Багато хто намагався і зазнав невдачі - у всякому разі, все залежить від вашої ситуації, часу і енергії, які ви готові витратити на це заняття.

Міні-комп'ютер в корпусі відеокамери спостереження

Ось що вам потрібно буде зробити: встановити операційну систему та програмне забезпечення на Raspberry Pi, з'єднати всі компоненти разом, підключити Raspberry Pi до мережі і до монітора, приєднати SD-карту для зберігання відео і підключити до камери джерело живлення.

Вам знадобиться: міні-комп'ютер Raspberry Pi (40 доларів); модуль відеокамери Raspberry Pi (29 доларів); корпус відеокамери (9 доларів); електроживлення (10 доларів); SD-карта (7 доларів); USB-адаптер (10 доларів).

Після настройки програмного забезпечення, установки і монтажу ви нарешті отримаєте саморобну відеокамеру спостереження з нічним баченням. Хочемо звернути вашу увагу, що готове рішення може обійтися вам дешевше.

Дешевий варіант: відеокамера з підсвічуванням від вуличних ліхтарів

«У моєму районі вулиці добре освітлені, чи потрібна мені функція нічного бачення?» - можете ви запитати. Якщо рівень освітленості достатній, то відеокамери спостереження дійсно можуть нормально працювати і записувати відео. Але згадайте, як часто у вашому районі траплялися перебої в подачі електроенергії, через що ліхтарі не працювали? Якщо перебої трапляються, то ми не рекомендуємо вам ризикувати і економити на такій важливій для вуличної відеокамери спостереження функції як нічне бачення.

Джерело reolink.com. Переклад статті виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко