Про автоматичне розпізнавання номерних знаків (ANPR) часто говорять як про додаток для збору даних про номерні знаки транспортних засобів, що рухаються автомагістралями та міськими вулицями. Таким чином, керування автостоянками іноді недооцінений бенефіціар технології ANPR. Встановлення камер відеоспостереження ANPR на стоянках може забезпечити високу окупність інвестицій у житлові комплекси, університетські містечка, стоянки з обмеженнями за часом або будь-яке місце для паркування, яке зазвичай вимагає патрулювання для перевірки наявності неавторизованих транспортних засобів. Думаєте про модернізацію стоянки? Ось три причини, через які слід розглянути рішення ANPR 2.0 від компанії Dahua.

Підвищена точність

Функція ANPR вважається невід'ємною складовою технології Dahua ANPR 2.0. Рекомендовані відеокамери Dahua WizMind, що підтримують ANPR — це 4-мегапіксельні IP камери WizMind IR Bullet (IPC-HFW7842H-ZVH, IPC-HFW7842H-Z4VH) та 8-мегапіксельні IP камери відеоспостереження Bullet WizM з ІЧ-підсвічуванням (IPC-HFW7442H). Ці пристрої можуть точно розпізнавати інформацію про номерні знаки понад 87 країн та інші атрибути транспортних засобів на місці події, забезпечуючи рівень виявлення до 99% та рівень розпізнавання до 95%. Крім ANPR, ці пристрої також пропонують інші функції штучного інтелекту, включаючи метадані відео та відеоаналітики IVS.

Крім того, вуличні камери ANPR також підтримують функції списку блокування та списку дозволів для забезпечення безпеки в сцені, що спостерігається. Ця опція надає доступ до тих, хто перебуває в дозволеному списку, та залучає сигналізацію, коли виявляється номерний знак транспортного засобу із заблокованого списку. Крім того, рішення також має функцію VIP Recognition, яку можна використовувати в офісах компанії та житлових районах, щоб забезпечити безперешкодний доступ для VIP-клієнтів та мешканців.

Вражаюча продуктивність

Dahua ANPR 2.0 також має функцію управління паркувальним місцем. Це дає операторам можливість збирати дані про транспортні засоби, що в'їжджають на стоянку та виїжджають з неї, і відображати кількість доступних місць для паркування в режимі поточного часу за допомогою світлодіодних екранів. Технологія може відстежувати, скільки автомобілів припарковано в конкретній зоні (до 80 місць для паркування може бути покрито однією вуличною IP камерою в залежності від висоти), і може аналізувати, скільки автомобілів зазвичай знаходиться в цій зоні в певний час. Користувачі можуть навіть контролювати кілька стоянок за допомогою системи DSS.

Для водіїв камера відеоспостереження ANPR 2.0 контролює доступ до стоянки під час інтеграції зі шлагбаумом, забезпечуючи безконтактний проїзд без квитків та уникаючи можливих заторів.

Економічність

Камери відеоспостереження Dahua ANPR 2.0 легкі у встановленні та мають кілька варіантів монтажу, тому ваше рішення ANPR буде готове до роботи у найкоротші терміни. Крім того, рішення підтримує кілька бекендів — може працювати окремо з SD-картою або використовуватися з IP відеореєстратором або DSS, тому можна використовувати встановлене раніше обладнання. Крім того, тільки перший пристрій потребує доступу до проводу та шнура живлення, решта підключених пристроїв може отримувати живлення від кабелів Ethernet.

Читайте інші цікаві статті про Сигналізацію Ajax та інші системи безпеки:

Роль искусственного интеллекта в современных системах безопасности

Чи є приватний 5G майбутнім систем безпеки?