У минулому роль відеоспостереження в сфері роздрібної торгівлі зводилася до зниження кількості крадіжок, а також до забезпечення безпеки клієнтів і персоналу. Останнє покоління інтелектуальних систем відеоспостереження надає користувачам набагато більше можливостей. Відеоспостереження допоможе зрозуміти потреби клієнтів і задовольнити ці потреби.

Без сумнівів, онлайн-покупки дуже зручні. Це означає, що традиційні магазини повинні зробити набагато більше, щоб залучити покупців і змусити їх повертатися. Щоб надати переваги, недоступні покупцям в Інтернеті, магазини повинні подбати про кожного свого клієнта і забезпечити йому унікальні враження.

Питання тільки в тому, як?

Технології відеоспостереження, глибоке навчання і відеоаналітика останнього покоління допоможуть вивчити покупців і викликати у них приємні враження від здійснення покупок у вашому магазині. При правильному використанні ці технології можуть допомогти оптимізувати багато процесів в магазині - від розміщення товарів на вітринах до забезпечення більш високого рівня безпеки.

Поліпшити якість обслуговування клієнтів і підвищити дохід вам допоможуть такі прогресивні технології відеоспостереження:

Підрахунок кількості людей

Використовуючи відеокамери спостереження для підрахунку людей, наприклад, такі як DeepinView з двома об'єктивами від компанії Hikvision, керівники магазинів можуть визначити години пік, найбільш популярні товари і вітрини, які привертають більше уваги. Завдяки отриманій інформації можна ефективніше розподілити ресурси і скоротити час очікування клієнтів на касі.

Розпізнавання облич

Новий персонал магазину може не знати постійних VIP-клієнтів, якість обслуговування яких в значній мірі впливає на доходи магазину. Однак, розумні камери відеоспостереження з функцією розпізнавання облич не помиляться і миттєво проінформують співробітників про прибуття важливого гостя. Так само камери відеоспостереження з функцією розпізнавання облич можуть використовуватися для ідентифікації «небажаних» гостей і оповіщення про потенційні загрози в режимі реального часу.

Теплові карти

Створення теплових карт є особливістю камер відеоспостереження Hikvision з об'єктивом Fisheye останнього покоління. Ця технологія дозволить визначити, які області магазину залучають більше покупців і скільки часу вони зазвичай в них проводять. Це допоможе визначити найпопулярніші товари і знайти закономірність між увагою покупців до цих товарів та кількістю фактичних покупок. Наприклад, можна буде проаналізувати, чому відвідувачі звертають увагу на конкретні товари, але не купують їх.

Виявлення черги

Тривале очікування негативно впливає на якість обслуговування клієнтів - виникає ризик, що клієнти підуть, і магазин втратить прибуток. Технологія виявлення черг, якою оснащені відеокамери Hikvision, в режимі реального часу проінформує про них адміністратора магазину.

Джерело www.hikvision.com. Переклад виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко.