Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Вуличні IP камери

Для захисту майна, яке знаходиться поза будівлею, або контролю шляхів підходу до нього, необхідно мати в арсеналі охоронних пристроїв спеціальні відеокамери, які можуть експлуатуватися зовні споруд в будь-який час року. Відмінною особливістю вуличних IP відеокамер є безпосереднє перетворення сигналу з матриці в цифрове потокове відео, за рахунок чого є можливість використовувати мегапіксельні матриці для отримання високої роздiльностi відео на виході. Ці пристрої - самодостатні, в них є все для віддаленого відеоспостереження: матриця для накопичення заряду, чіпи і процесор для обробки відео. До вуличних камер мережевого відеоспостереження, як правило, відносяться відеопристрої в циліндричному корпусі або іншого подібного виду, в тому числі камери без об'єктиву. Також допускається за певних умов розміщення поза будівлею камер купольної форми.

Основним критерієм приналежності до вуличних моделей на відміну від внутрішніх є наявність захисного корпуса. У місцях підвищеної вологості при частому впливі атмосферних опадів застосовуються моделі в корпусі з коефіцієнтом захищеності IP-65, IP-66 або IP-67, що передбачає неможливість попадання пилу або води всередину камер. Слід зазначити, що корпуси зі ступенем захисту IP-67 витримують навіть тимчасове занурення під воду. При тривалому механічному впливі частинок пилу, потрібно вибирати камеру з металевим корпусом, який пофарбований стійкою до корозії фарбою. Крім того, повинна бути передбачена можливість експлуатації при значно низьких і високих температурах навколишнього середовища.

Другою не менш важливою умовою, але не обов'язковою, буде наявність інфрачервоного підсвічування, що дозволить сканувати простір перед відеокамерою на певній відстані. Для посилення якості відео необхідний інфрачервоний фільтр, який забезпечить функціонування в денний або нічний час доби. Це дозволить виконувати якісну зйомку в кольорі днем ​​або чорно-білу - вночі.

Однак, для запобігання виходу з ладу пристрою відеоспостереження, необхідно запобігти розміщення в місцях прямого попадання на нього струменя води з водостоку. До поломки чутливого сенсора може привести пряме попадання сонячних променів. Для цього камеру монтують з невеликим нахилом об'єктива вниз і регулюють довжину козирка.

Іноді виникає необхідність розміщення внутрішньої камери зовні будівлі. Щоб це виконати потрібно придбати додаткове обладнання: захисний кожух з підігрівом. Неодмінною умовою при використанні додаткового оснащення у вигляді кронштейнів, розподільних коробок, адаптерів і іншого є також стійкість до погодного впливу.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору