Донедавна системи безпеки на основі штучного інтелекту використовувалися лише для підприємств та інших великих організацій зі значними бюджетами. Однак тепер домовласники та малі підприємства можуть також використовувати можливості штучного інтелекту для підвищення безпеки, економії часу та скорочення витрат — і все завдяки технології AcuSense від Hikvision.

Безпека не є основним видом діяльності для домовласників чи малого бізнесу, тому це не обов'язково те, про що люди хочуть дуже багато думати чи присвячувати цьому надто багато часу. Але тільки тому, що у вас є інші пріоритети, ви не можете дозволити собі розслаблятися. Зрештою, продумана система безпеки є абсолютно необхідною для захисту власності та людей. Питання у тому, як витратити менше часу, енергії та ресурсів на систему безпеки, зберігаючи при цьому підвищений рівень захисту власності та людей?

Інтелектуальна система безпеки — ваш головний союзник

Від пральних машин та автомобілів до пилососів та комп'ютерів — технологічні інновації заощадили людству мільйони годин непродуктивної рутинної роботи. Ще зовсім нещодавно технології штучного інтелекту допомогли автоматизувати багато завдань, які раніше забирали наш час, і безпека вважається чудовим прикладом. Отже, що таке інтелектуальна система безпеки та як вона працює?

Завдяки штучному інтелекту камери відеоспостереження та інше охоронне обладнання здебільшого виконують «важку роботу» із забезпечення безпеки, що знімає з людини вагоме навантаження. Наприклад, камери відеоспостереження зі штучним інтелектом можуть розрізняти людей і транспортні засоби, а також інші рухомі об'єкти, такі як тварини або падіння листя. Це означає, що вони можуть негайно виявляти реальні загрози безпеці, залучати охоронну сигналізацію та надсилати сигнал тривоги на смартфон користувача.

У той же час ШІ безпека може допомогти звести до мінімуму кількість хибних спрацьовувань охоронної сигналізації, що знижує витрати та заощаджує ще більше часу. За допомогою "тегів" на тимчасовій шкалі відео користувач також може швидко та легко шукати людей і автомобілі, не витрачаючи часи на перегляд знятого матеріалу з відеокамер вручну.

Звучить чудово, але чи не надто дорого?

Ще нещодавно системи безпеки на базі штучного інтелекту були досить дорогими та доступними лише корпоративним клієнтам. Проте все змінилося з появою нового покоління інтелектуальних IP камер відеоспостереження та IP відеореєстраторів.

Фактично серія Hikvision Pro з AcuSense пропонує комплекти відеоспостереження в тому ж ціновому діапазоні, що й традиційні відеокамери. Це означає, що ви можете скористатися перевагами вражаючих, працезберігаючих функцій штучного інтелекту при додатковому збільшенні витрат на обладнання. Крім того, завдяки мінімізації помилкових спрацьовувань та автоматизованому моніторингу вашого будинку чи офісу ви почнете економити на експлуатаційних витратах з першого дня. Це означає, що AcuSense окупиться надзвичайно швидко та забезпечить вагому рентабельність інвестицій протягом усього життєвого циклу обладнання.

Чому AcuSense є «простим оновленням до ШІ»?

Передбачено багато причин, через які технологія AcuSense від Hikvision забезпечує найспрощеніший спосіб оновлення до інтелектуальної системи безпеки. По-перше, такі відеокамери економічні та надзвичайно легкі в установці та налаштуванні. По-друге, користувач може контролювати свій будинок або бізнес з будь-якого місця, відтворювати відео та отримувати сповіщення про тривогу через мобільний додаток Hik-Connect. І, по-третє, можна легко виконати оновлення, оновивши відеокамеру або встановивши новий відеореєстратор з підтримкою AcuSense — залежно від того, що більше підходить для конкретних потреб користувача. Все це означає, що немає легшого способу скористатися перевагами штучного інтелекту у питаннях безпеки.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Три переваги відеоаналітики на виробництві

Як скоро картки доступу зникнуть та чому?